BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
I oczywiście bez kartki standard....
1
Patrząc na dzisiejszy sklad to za tydzień z Leganes Rapha i Pedri obowiązkowo odpoczynek.
1
@Reviven A u nas jak traktowali Xaviego?
14
Można podziękować dwóm Valverde :))
13
Historia Mbappe jest dla mnie niewiarygodnie zabawna. Najpierw na nich nasrał, kibice zaczęli go wyzywać, późnej przyszedl, kibice go pokochali i teraz sabotuje ten klub od środka. No po prostu uwielbiam go, ale co się naczytalem, że rozjadą wszystkich, a Barcelone 15:0 Xddddddf Mbipi
0
Jak dobrze, że pozbyliśmy się Dembele i nawet coś tam wpadło do kasy za niego.
1
"Lubię tez, gdy druzyna zachowuje czyste konto" powiedział Flick wystawiając Peñe w każdym meczu zamiast Szczęsnego kurtyna...
2
Tak sobie sprawdziłem z ciekawości minuty Raphinhy w ostatnich meczach. On z Leganes musi odpocząć cały mecz na ławce.
0
Niesamowite jak odpalil w tym sezonie. Liczby mial zawsze, ale to jak prezentuje się na boisku w tym sezonie fajnie to widziec. Nie wyobrażam sobie obecnie Barcy bez niego.
6
Yamal wraca po kontuzji, prowadzimy 1:4 a on gra do końca. Później placz, że zajechany ojj Flick
1
Wreszcie puściło, ale zdejmuj Yamala!!!!!
3
Yamal jest geniuszem, a Rapha kotem co za duet!!
2
Niesamowitym gownem jesteśmy w ataku.
12
Żeby tak dawali też przeciwnikom kartki jak nam to byłoby sprawiedliwie
0
Yamal robi nieprawdopodobna różnice w wyjściu spod pressingu.
0
Ferran Torres!!! Co oni zrobili Xdddd
0
Ja wiem, że w Barcelonie pracują idi*ci, ale nie sądzę, że zrezygnujemy z Nico przez to, że go nie chcemy, a przez to, że nie mamy kasy.
5
Nie mogę zrozumieć tego stawiania na Peñe tylko dlatego, bo gra lepiej nogami. Każdy wolałby bramkarza, który po prostu lepiej broni tylko nie Flick szkoda.
15
Dla mnie to jest kryminał co robi Flick z pozycją bramkarza. Nie gra lepszy, żeby nie psuć szatni.. Tymczasem w takim City Ederson nie pomaga zespołowi i przez to siedzi na ławie. Ja tylko słyszę, że nie ma powodów zmieniać Peny, bo nic nie zawalił. A to nie tak, że bramkarz powinien pomagać zespołowi, a nie po prostu byc. To samo tyczy się każdej innej pozycji na boisku. Oby Flick się wreszcie opamiętał.
3
Nie wiem jak wy ale ja już dawno przestałem się irytować jak Barca straci punkty albo czy wygra lalige czy nie. Kiedyś miałeś poczucie że sedziowie mogą się pomylić itd., ale w momencie gdy masz tyle technologii a i tak potrafisz perfidnie oszukać dany zespół oprócz oczywiście jednego w Hiszpanii to jest po prostu człowiekowi wszystko jedno.
2
Osasuna - brak faulu na Victorze przy bramce gospodarzy
Sociedad - spalony widmo przy golu Roberta
Las Palmas - brak karnego za wejście Marmola w Cubarsiego i ciągnięcie za koszulkę Pau Victora.
Czy w ich meczach były takie kwiatki?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kaku11 Jak mogl wpłynąć na to var? Bo w sytuacjach gdzie sędziowie perfidnie oszukali Barcelone mieli mnostwo czasu, przede wszystkim powtórki i możliwość zmiany blednej decyzji. Dodatkowo nie mam zdjęcia jak Mingueza atakuje podeszwą nogę pod kolanem i nie dostaje czerwonej kartki.
0
@Pawlusek Bo przeciwnik Barcelony może wszystko.
3
Jak realowi nie szło z las Palmas dostali karnego. Barcelonie nie idzie z Las Palmas var nie gwizda ewidentnego spalonego. Mnie już to nawet nie dziwi od lat. To samo wałek z sociedadem. Ta liga jest po prostu dla jednej druzyny.
1
Szczerze mnie to juz nawet nie dziwi, że znowu wydymani przez sefziow. Już mnie to nawet nie denerwuje
0
@cules100pro W madrycie chyba zapomnieli, że najbliższą przerwa na reprezentację jest w marcu.
0
@DonCarletto 24 - 9, 23-10 itd.
3
https://zapodaj.net/plik-NSojs3Uk6Q
Nie wiem jak mam za ten widok dziękować buahahhahahah
3
Musze przyznać perezowi rację z tym mapetem. Znowu wygral.