4

W meczach Barcy w lalidze nie działa od początku sezonu i jakoś nikt nie robi problemów.

0

@slayer Przecież on gra cały czas w rezerwach. Jak na bramkarza to jest jeszcze bardzo, bardzo młody.

0

Liczę, że Kochen ze szkółki w przyszłości dostanie szanse, bo najlepiej się prezentuje z młodych bramkarzy w la masii.

9

Pomyślcie co musi czuć gościu co strzelił Barcelonie hat-tricka, a i tak przegrał 5-4 xd

5

Pedri to jest geniusz!

19

Oby to Fati odszedł, a nie Eric.

14

Prześcieradła płaczą o sędziego, ale jakoś dziwnie cicho byli przy rzucie karnym dla Benfici, po meczu z Celta czy jak nas przekręcali z Getafe, Las Palmas itd. Ciekawe dla czego hmmm

1

@karci0 A karny dla Benfici w takim razie za co?

2

Jak Wojtek ma tak odpie*dalac, a my mamy później wygrywać w taki sposob to może robić to częściej haha

0

Piękna zemsta za ostatnią porażkę tam jeszcze za Koemana.

19

Oficjalne stanowisko: Eric Garcia się ku*wa nigdzie nie rusza. Tani, mega dobry zmiennik!!!

2

Brak mi słów żeby opisać ten zespół japiedole

2

Taaaaaaaak kocham ten klub. To jest ten MENTAL!!!!!!!! FC BARCELONA KOCHAM TEN KLUB

0

Gooooooooooool brawo Eric!!! Brawo Barca!!!

0

Życie wystawia kibiców Barcy na tyle prób, że to jest niewiarygodne. Za co?

0

Jestesmy klubem niesamowitym inaczej. Szkoda strzępić

0

Gool! Wreszcie się do nas szczęście uśmiechnęło dawać!

1

W takich meczach poznaje się prawdziwych liderów. Zobaczymy czy takowych w ogóle mamy.

10

Nam wystarczy lewdo kopnąć na oślep i tracimy bramkę, ale żeby strzelić to musimy mieć milion sytuacji.

0

Macie jakąś stronkę bo płynie z wolna nie działa??

2

Nie no błagam cytowanie tych madryckich sc*erw. Po co? Nikogo oni nie obchodzą. Z taką gra oby jak najszybciej grali niżej niż laliga.

21

Wiele w życiu widziałem, ale druzyna, która zdobywa 6 punktów w 8 meczach nie ma prawa wygrać mistrzostwa. Jak można było wypuścić taką przewagę.

1

@vangoor Na co ty liczysz? Sędziowie na to nie pozwolą.

2


Oglądam to w kółko i dochodzę do wniosku, że tu się nie da pomylić. Można jedynie tego celowo nie gwizdnąć.

9

Dobrze, ze piłce jest var i sędziowie popełniają coraz mniej błędów. Ciekawe kiedy wprowadza go w laliga. Fajnie jakby już od przyszłego sezonu!

0

Pamiętajcie raz sędzia pomyli się na naszą niekorzyść a raz na naszą korzyść. Tylko kurde nie pamiętam kiedy ostatni raz stała się ta druga rzecz, bo ta pierwsza dzieje się co mecz. Pewnie przypadek ;)

3

Zróbcie podsumowanie tych wszystkich przekrętów na koniec sezonu. Chciałbym obejrzeć taka kompilke XD

2

@Messibestplayerintheworld Brawo szkoda słów na tą mafię, ale przecież nie wolno o tym mówić, bo zagralismy slabo i dlatego ten karny nam się nie należał według niektórych Xd

1


Nie chce mi się.

7

W tym sezonie to już można zrobić
10 minutową kompilacje nieodgwizdanych karnych dla Barcy XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?