BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W meczach Barcy w lalidze nie działa od początku sezonu i jakoś nikt nie robi problemów.
0
@slayer Przecież on gra cały czas w rezerwach. Jak na bramkarza to jest jeszcze bardzo, bardzo młody.
0
Liczę, że Kochen ze szkółki w przyszłości dostanie szanse, bo najlepiej się prezentuje z młodych bramkarzy w la masii.
9
Pomyślcie co musi czuć gościu co strzelił Barcelonie hat-tricka, a i tak przegrał 5-4 xd
5
Pedri to jest geniusz!
19
Oby to Fati odszedł, a nie Eric.
14
Prześcieradła płaczą o sędziego, ale jakoś dziwnie cicho byli przy rzucie karnym dla Benfici, po meczu z Celta czy jak nas przekręcali z Getafe, Las Palmas itd. Ciekawe dla czego hmmm
1
@karci0 A karny dla Benfici w takim razie za co?
2
Jak Wojtek ma tak odpie*dalac, a my mamy później wygrywać w taki sposob to może robić to częściej haha
0
Piękna zemsta za ostatnią porażkę tam jeszcze za Koemana.
19
Oficjalne stanowisko: Eric Garcia się ku*wa nigdzie nie rusza. Tani, mega dobry zmiennik!!!
2
Brak mi słów żeby opisać ten zespół japiedole
2
Taaaaaaaak kocham ten klub. To jest ten MENTAL!!!!!!!! FC BARCELONA KOCHAM TEN KLUB
0
Gooooooooooool brawo Eric!!! Brawo Barca!!!
0
Życie wystawia kibiców Barcy na tyle prób, że to jest niewiarygodne. Za co?
0
Jestesmy klubem niesamowitym inaczej. Szkoda strzępić
0
Gool! Wreszcie się do nas szczęście uśmiechnęło dawać!
1
W takich meczach poznaje się prawdziwych liderów. Zobaczymy czy takowych w ogóle mamy.
10
Nam wystarczy lewdo kopnąć na oślep i tracimy bramkę, ale żeby strzelić to musimy mieć milion sytuacji.
0
Macie jakąś stronkę bo płynie z wolna nie działa??
2
Nie no błagam cytowanie tych madryckich sc*erw. Po co? Nikogo oni nie obchodzą. Z taką gra oby jak najszybciej grali niżej niż laliga.
21
Wiele w życiu widziałem, ale druzyna, która zdobywa 6 punktów w 8 meczach nie ma prawa wygrać mistrzostwa. Jak można było wypuścić taką przewagę.
1
@vangoor Na co ty liczysz? Sędziowie na to nie pozwolą.
2
Oglądam to w kółko i dochodzę do wniosku, że tu się nie da pomylić. Można jedynie tego celowo nie gwizdnąć.
9
Dobrze, ze piłce jest var i sędziowie popełniają coraz mniej błędów. Ciekawe kiedy wprowadza go w laliga. Fajnie jakby już od przyszłego sezonu!
0
Pamiętajcie raz sędzia pomyli się na naszą niekorzyść a raz na naszą korzyść. Tylko kurde nie pamiętam kiedy ostatni raz stała się ta druga rzecz, bo ta pierwsza dzieje się co mecz. Pewnie przypadek ;)
3
Zróbcie podsumowanie tych wszystkich przekrętów na koniec sezonu. Chciałbym obejrzeć taka kompilke XD
2
@Messibestplayerintheworld Brawo szkoda słów na tą mafię, ale przecież nie wolno o tym mówić, bo zagralismy slabo i dlatego ten karny nam się nie należał według niektórych Xd
1
Nie chce mi się.
7
W tym sezonie to już można zrobić
10 minutową kompilacje nieodgwizdanych karnych dla Barcy XD