BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hahaha gość wskakuje na plecy Kounde i brak karnego. Ciężko w madyckiej lidze XDDD
0
Kolejna strata punktów, zostaję tylko Liga mistrzów i puchar króla xd
1
Jeszcze tylko 45 minut męczarni i oglądania tego go*na.
1
Ale piła od Pedriego, brawo Jules!!!!
7
@jacobFCB "Sędziowanie wolało o pomstę do nieba" i dlatego dostaliśmy jednego z najgorszych sędziów w lidze na ten mecz. Już się nie mogę doczekać tego widowiska Xd
0
W ogóle my ostatni raz strzeliliśmy gola na stadionie Getafe w 2019r. Także zapowiada się świetny meczyk xd
0
Jak dla mnie bardziej pasowałby do nas Isak z Newcastle, co nie zmienia faktu, że miałem chrapkę na Haalanda u nas.
5
Największą prawda futbolu: real madryt bez sędziów byłby średniakiem.
2
Jakie oddanie to ma być tylko i wyłącznie czyste wypożyczenie z opcją wykupu inaczej ten ruch nie ma kompletnie sensu.
1
@KamQiX Mam dokładnie to samo zdanie chyba w premier league tak jest, ale nie wiem czy za każdym razem to egzekwują. Bardzo irytujące to jest.
12
Nie ukrywam, że wolę oglądać grę Cubarsiego jako prawy środkowy obrońca, ale jako lewy też wygląda świetnie.
9
"Mi się wydaje że takie zespoły jak Betis kładą laskę na Puchar Króla a Barka po latach żenady ma coś do udowodnienia". Powiem wam, że lubię sobie czasem wejść na stronę białych się pośmiać XDD Jedyna szansa Betisu na jakiekolwiek trofeum, ale kładą laske na puchar króla ja wysiadam haha
Ps. Żeby nie było u nas też pojawiają się czasem podobne kwiatki :)
2
Mamy to! Druga manita jedziemy !!
2
Brawo Ferran! Pedri, Kounde i Yamal do boksu, a Torre powinien dostać szanse.
0
Zmiany Hansi!!!
0
Spokojnie zaraz znowu var uruchomią. Piękna akcja Yamala gość jest kotem!
1
Czego oni szukają? Xd
0
Po prostu dziękuję za Hansiego Flicka!
2
Nie no widzę powtórkę i to jest ku*wa żart drugi raz z technologią spalonych robią nas w ch*ja. Klub powinien coś tym zrobić bo to jest jawny przekręt po raz drugi.
0
Ale brama, ależ to jest duet na prawej stronie!!
0
Brawo Peña!!!
0
Co za akcja, ale piła Yamala i co za wykończenie najlepszego obecnie prawego obrońcy świata. Piękna jest ta Barca
1
Gavi jest w gazie!!!! Ale ten ruch Pedriego ajjj
0
Zajebiscie, że Araujo prawdopodobnie zostaję, więc teraz priorytet podpisać kontrakty z nim, Gavim, Pedrim i w lato z Yamalem. Dopiero potem wzmocnienia.
0
Jota sekundę po wejściu na boisko strzela gola xdd
0
@D10SLEO Tez nie mogę tego zrozumieć.
43
Casado to jest dla mnie największe odkrycie tego sezonu. Cierpliwie czekal na szanse w pierwszym zespole i gra po prostu fenomenalnie.
3
Z ciekawości zobaczyłem nasz skład na superpuchar rok temu. Roberto i Ferran na skrzydle grali Roberto i Ferran xdddd
0
@icon3520 9mln za cały turniej.
0
@NorbiTBOB Nie no to nie byl trening, co najwyżej rozruch.