10

Laporta powinien odpowiedzcie karnie za to co odpier... z kibicami. Robi z klubu pośmiewisko. Gra na własnym terenie daje atut, że kibice Ci pomogą jak nie idzie, a tu jakieś trąbki graja. Kur... to jest cyrk czy mecz piłkarski.

0

Nie jestem zaskoczony, że taki mecz akurat przyrafia się Barcelonie. Inni majac pol sytuacji strzelają 3 gole.

0

Fajnie, że kibice mogą wesprzec z trybun. Dzięki Laporta :))

0

Nic dziwnego, że zdejmuje Lewego. W tym systemie napastnicy muszą zapier... przez 90 minut, a Lewy niestety już swoje lata ma.

1

Casado cały mecz ławka, bo ma 4 kartki, a potrzebujemy go z Atletico. Co do Araujo to powinni go stopniowo wprowadzać. Kounde na środku za Cubarsiego i Fort na prawej obronie.

0

@Nightraider Dani to bardziej prawe skrzydło. Na lewej powinien dostać szanse również swietnie spisujący się Unai.

0

@BORO_12

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BORO_12 Araujo już dostal przed meczem z BVB.

4


Szkoda, ze tak mało się mówi o tym, że "kibice" BVB przewidzieli przyszłość i juz w nocy przed meczem świętowali z naszymi piłkarzami przed hotelem. Pięknie karma wróciła :)

40

Komentarz usunięty

1

@tbas


Mówisz o tym. Przestan przecież tu czysto było, a tak w ogóle to słońce go oślepiło ;)

0



On takich zagrań ma mnóstwo w karierze, nie widzalem jeszcze, żeby mu gwizdneli karnego kiedykolwiek za takie coś. Dziwne.

1

@tbas Jak ja przypomne sobie co robił Carvajal i za takie zagrania nie było karnych jak z 10 razy większa siłą popychał piłkarzy, a tu odrazu karny za lekkie popchnięcie w dodatku tam był spalony.

1

@Roobo Zauwaz, że najczęściej mają sytuacje po tym jak w glupi sposób tracimy piłkę przy wyprowadzaniu. Rzadko ktoś nam zagraża jak prowadzi atak pozycyjny. Dzisiaj bezsensowne podanie Inigo, z Betisem Gaviego. Nad tym muszą popracować.

5

Zobaczcie w powtórkach na reakcje Inigo przy drugim golu Ferrana, podczas przyjęcia rekina miałem identyczną XD

1

Taaaaaak jest!! Brawo Ferran co za zmiana. Brawo druzyna. Bardzo ciężki mecz i teren brawo!!! Vamos!!!

3

Spalonych nie gwizdamy? Okej

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Żałosna liga pod jedną druzynke.

8

@Azazel_Pazuzu Jak Barcelona ma zdobyć tę umiejętność, że przeciwnik nie strzela do pustej z piątego metra albo że pilka odbija się od kolana i leci do twojego zawodnika na sam na sam?

0

@RoberDzik Z perspektywy kibica to prawda, ale z perspektywy zawodnika każdy by wolał jechać na stadion giganta.

0

@Barcatroll Pojadą tylko pewnie będą wchodzić z ławki ratować wynik.

0

Szkoda, ze takie mecze nie są rozgrywane na stadionach tych mocniejszych drużyn. Ja wiem, że kibice ich mocno wspierają i to im daje duże szanse na pokonanie tych mocnych. Jednak z drugiej strony oni cały czas graja na pastwiskach, a taki przyjazd na Camp Nou czy Bernabeu to byłoby dla tych piłkarzy jeszcze większego przeżycie.

34

Czyli podsumujmy. Gdy pilkarz realu powie do sędziego, że jest kupą gówna nie dostaje kartki, ale jak trener Barcelony wyjdzie że strefy dostaje czerwona kartkę. Jak dobrze, że wszystkie kluby są traktowane na równi XDD

2

@norbi77 To pokazuje abstrakcje tej ligi gosc za taką grę nie dostaje żadnej kartki, a Flick dostal czerwoną za wyjście że strefy dla trenerów.

0

@dawid4444 Z moich obliczeń wynika, że nie mamy już szans niestety :(

1

@norbi77 A kogo to obchodzi? Wazne, że Flick dostal, bo wyszedl za linie. Takie zachowania trzeba tępić inni trenerzy absolutnie nie popełniają tak karygodnych czynów. Całe szczęście niemiec odpocznie 2 mecze i może przemysli swoje żałosne zachowanie.

5

Już pomijając wynik, nasza gra wygląda fatalnie. Ciężko się ogląda te mecze, nie mamy tak długiej i dobrej kadry, żeby grac na tylu frontach i takiej intensywności.

5

Cudowna akcja, zapachniało tiki taką. Brawo Lewy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?