BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma do sie podniecać wygralismy z ogorkami dejcie takie las palmas albo leganes
19
https://zapodaj.net/plik-qXUZBhjJge
Fajne zachowanie Szczęsnego ;)
47
Dwóch polaków w składzie na el clasico, manita i 100 trofeum. Co za piekny weekend!!
0
Szkoda tej czerwonej, bo moglo być z 6 albo siedem goli. Pięknie rozwalcowany sreal przez barcelonską mlodziez
2
Prawda jest taka, że gdyby real chcial to by wygral, ale im się po prostu nie chciało
1
Brawo Barca!!!! Mamy to kocham ten klub. Rozje*ali te panienki
0
Dziwne graja w mieście judda a Jude nie widoczny geheheh
2
Matko bosko co tu się stanęło. Kocham ich
1
Yamal jest kurw je&anym kotem!!!!
2
@MOLESTA
Do tego chcial egzekwować przepis, który wejdzie dopiero w lutym tego roku xdddd
Ta to jest jak kibic realu jest prezesem ligi. A niektóre małe klubiki już jakieś komunikaty wysyłają. To samo było z Gavim czy Kounde jak robił nam problemy, a wszystko było zgodne z przepisami.
2
@Szklaner Nie chce przedłużyć, bo nie dostaje tyle na ile zasłużył.
19
Brakuje opcji nie sprzedawać.
0
@RoberDzik Cały czas się pojawiają głosy, że nie chcą mu dać tyle na ile się umawiali przy ostatnim przedłużeniu gdzie zgodził się na mała kasę w obliczu słabej sytuacji klubu.
2
Sprzedaż Araujo to bardzo duży błąd. Bylby zaskoczony, ale ten zarząd przyzwyczaił mnie do rozczarowań.
1
@Mixtape Szkoda, że o tym scieku realmadryt tv żadnych artykułów i komunikatów nie piszą. Wiely rycerze xd
6
Patrząc po tym co się dzieje wokół Araujo to może być dla mnie jedno z największych rozczarowań ostatnich lat kibicowania temu klubowi. Szkoda, ze tak to się potoczyło, ale gdzieś tam jest jakaś mała nadzieję, że podpisze ten kontrakt i wróci stary dzik. Dla mnie to dalej jest jeden z najlepszych obrońców świata, ale jednak spodziewałem się trochę innej mentalności po nim.
1
Bardzo słaba połowa. Nasi jakby nie mieli sily i pomysłu na grę, do tego mnostwo niedokładności.
0
Gaviś!!!!!
0
Jeeeest Wojtek!!!!!!
2
Czyli co Laporta znowu wygral? XD
2
Czemu Pablo Torre dostaje tak mało szans??
1
Ja tez jestem za tym, żeby to Szczęsny gral, a nie Peña, ale widząc co niektórzy tu piszą. Szczęsny narazie nic nie obronił jedynie strzal w niego, a tu jakieś wpisy, że juz zrobił więcej od hiszpana itd. Ogarnijcie się trochę xd
1
Wreszcie Wojtek!!
3
Ciekawe za ile opchneli te loze i jak dużo pieniędzy straciliśmy na najbliższe 20 lat
1
Spodziewalbym sie od kazdego, ze moze to powiedziec, ale on no blagam xddd
0
@Nightraider O widzisz! Dzięki za te cenne informacje.
0
W żadnym wypadku nie chce bronić Laporty, ale ktoś mi wytłumaczy sens zasady, że pilkarz w danej druzynie może byc tylko raz w sezonie zarejestrowany?
0
@Kengo Podobno są jakieś przecieki, że jest 50% szans, że przejdzie do City. Ronaldo chce, City nie ;)
0
Ej a ten Olmo bez kontraktu dobry jest ktoś ma jakieś info? Może byśmy go zakontraktowali.
3
KOMPROMITACJA! bartomeu by się nie powstydził.