1

Nie ma do sie podniecać wygralismy z ogorkami dejcie takie las palmas albo leganes

19

https://zapodaj.net/plik-qXUZBhjJge
Fajne zachowanie Szczęsnego ;)

47

Dwóch polaków w składzie na el clasico, manita i 100 trofeum. Co za piekny weekend!!

0

Szkoda tej czerwonej, bo moglo być z 6 albo siedem goli. Pięknie rozwalcowany sreal przez barcelonską mlodziez

2

Prawda jest taka, że gdyby real chcial to by wygral, ale im się po prostu nie chciało

1

Brawo Barca!!!! Mamy to kocham ten klub. Rozje*ali te panienki

0

Dziwne graja w mieście judda a Jude nie widoczny geheheh

2

Matko bosko co tu się stanęło. Kocham ich

1

Yamal jest kurw je&anym kotem!!!!

2

@MOLESTA


Do tego chcial egzekwować przepis, który wejdzie dopiero w lutym tego roku xdddd
Ta to jest jak kibic realu jest prezesem ligi. A niektóre małe klubiki już jakieś komunikaty wysyłają. To samo było z Gavim czy Kounde jak robił nam problemy, a wszystko było zgodne z przepisami.

2

@Szklaner Nie chce przedłużyć, bo nie dostaje tyle na ile zasłużył.

19

Brakuje opcji nie sprzedawać.

0

@RoberDzik Cały czas się pojawiają głosy, że nie chcą mu dać tyle na ile się umawiali przy ostatnim przedłużeniu gdzie zgodził się na mała kasę w obliczu słabej sytuacji klubu.

2

Sprzedaż Araujo to bardzo duży błąd. Bylby zaskoczony, ale ten zarząd przyzwyczaił mnie do rozczarowań.

1

@Mixtape Szkoda, że o tym scieku realmadryt tv żadnych artykułów i komunikatów nie piszą. Wiely rycerze xd

6

Patrząc po tym co się dzieje wokół Araujo to może być dla mnie jedno z największych rozczarowań ostatnich lat kibicowania temu klubowi. Szkoda, ze tak to się potoczyło, ale gdzieś tam jest jakaś mała nadzieję, że podpisze ten kontrakt i wróci stary dzik. Dla mnie to dalej jest jeden z najlepszych obrońców świata, ale jednak spodziewałem się trochę innej mentalności po nim.

1

Bardzo słaba połowa. Nasi jakby nie mieli sily i pomysłu na grę, do tego mnostwo niedokładności.

0

Gaviś!!!!!

0

Jeeeest Wojtek!!!!!!

2

Czyli co Laporta znowu wygral? XD

2

Czemu Pablo Torre dostaje tak mało szans??

1

Ja tez jestem za tym, żeby to Szczęsny gral, a nie Peña, ale widząc co niektórzy tu piszą. Szczęsny narazie nic nie obronił jedynie strzal w niego, a tu jakieś wpisy, że juz zrobił więcej od hiszpana itd. Ogarnijcie się trochę xd

1

Wreszcie Wojtek!!

3

Ciekawe za ile opchneli te loze i jak dużo pieniędzy straciliśmy na najbliższe 20 lat

1

Spodziewalbym sie od kazdego, ze moze to powiedziec, ale on no blagam xddd

0

@Nightraider O widzisz! Dzięki za te cenne informacje.

0

W żadnym wypadku nie chce bronić Laporty, ale ktoś mi wytłumaczy sens zasady, że pilkarz w danej druzynie może byc tylko raz w sezonie zarejestrowany?

0

@Kengo Podobno są jakieś przecieki, że jest 50% szans, że przejdzie do City. Ronaldo chce, City nie ;)

0

Ej a ten Olmo bez kontraktu dobry jest ktoś ma jakieś info? Może byśmy go zakontraktowali.

3

KOMPROMITACJA! bartomeu by się nie powstydził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?