BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wiem, że De Jong musi odpocząć, ale nie w takim meczu i jeszcze za niego Eric defensywny...
0
@Who_you_mam Astralaga, Kochen, Yaakobishvilli po co mamy szukać mlodych talentów skoro je mamy w szkółce?
0
@MroQ Nie, co najwyżej w miejsce Christensena.
0
@partymaker Według mnie Legia gra najlepszą piłkę na świecie oczywiście na swój sposób ;)
0
Mignęła mi właśnie statystyka, że w tej edycji LM strzeliliśmy najwięcej goli w historii klubu (36). Dla porównania 3 edycje temu strzeliliśmy 2 bramki!!
1
@kamiVeB Inter i najlepsza piłka? XD
1
No i mamy komplet goli naszych napadziorow!!!!
0
Ale piękna akcja Lewy 22222
0
Szkoda, że mój ukochany klub musi grać w takiej zje*anej lidze.
2
Wychodzi nam bokiem to granie co 3 dni, wincyj meczy...
0
@PJ777 On ma taką specyfikę, że musi grać więc takie 30 minut w drugiej bym mu dał.
2
@Mattems 26 kwietnia
1
Mamy to brawo, ale nie wiem czy utrzymamy tempo w tym sezonie grając co 2-3 dni z dość krótkim składem.
1
100mln? Za tyle to można im opylic jego korki.
0
real może wydawać miliardy na zawodników, a i tak ich najlepszym zawodnikiem i tak będzie sędzia XD
1
Milan goni!
6
Co Yamal ma pecha w tym sezonie...
2
Piekny rajd Frenkiego i Lewy z dubletem brawo!!
1
Brawo Lewy!!!!
0
@prokofiew Nie tylko nam podłożył nogę, bo Osasunie tez.
9
Yamal znowu okradziony z genialnej asysty...
6
Trzeba przyznać, że troszkę inny serwis ma Lewy w Barcelonie niż w reprezentacji Polski ;)
2
Ale piłeczka od Fermina i Pan Robert z golem brawo!!!
2
Szczęsny fumador!
0
Przepiękna akcja!! Balde w formie to mi się podoba to samo Frenkie, brawo Rekin!!!!
12
Oni z poważną mordą analizują, że 37-letni zawodnik odpoczął w meczu z uwaga MALTĄ trzymajcie MNIE XDDDD Gosc ma przed sobą mecze w drużynie w której może coś wygrać, a nie to co w reprezentacji.
0
A tak zapytam czy będzie w ogóle rozegrana finalissima pomiędzy Argentyną, a Hiszpanią czy zrezygnowano z tego?
6
Pięknie Pedri!!!!
1
Brawo shark!
1
Yamal ale brama, świetna pilka od huijsena!!