0

Ale to chodzi!!

1

Ale brama Fermina!

5

Gerard Martin na środku obrony rozgrywający partidazo w finale ligi mistrzów bede tam. Serio już ręce opadają na ten klub już człowiek nawet nie chce sie złościć.

0

Czyli tracimy jedynego obrońcę, ktory trzymał naszą defensywę za mordę. Super.

1

Ale brama Lecha!

4

Jest i pierwszy gol Rashforda!

4

@Faro Tylko Olmo i Fermin grają na innej pozycji niz Gavi.

12

Ale piłe dal Steven Gerard Wow!

0

Nie polskiego komentarza na dazn czy ja nie umiem znaleźć?

2

@Hindus Serio porównałeś poziom gry Martina do Fermina i Casado? Dodatkowo to nasi wychowankowie czyli serce tego klubu.

7

Jeśli ten klub sprzeda Casado albo Fermina to powinny polecieć głowy. Bo na 100% to jest plan B, zeby zarejestrować Rashforda, bo nie ogarnęli Camp Nou. Jak to tego dojdzie to powinny polecieć glowy w zarządzie, a Laporta powinien wtedy razem z Deco wypier*alac.

3

Kurcze przypomniałem sobie, ze kiedyś były takie kozackie Lody wodne "Lulek" kojarzy ktos czy one są w ogóle jeszcze w sprzedaży albo jakiś podobny produkt?

0

A co w przypadku gdy drużyna wykorzysta 2 szanse I później nastąpi widoczny błąd rozumiem, ze wtedy sędziowie z własnej inicjatywy nie będą mogli tego sprawdzić?

0

Idealna hierarchia w mojej opinii
1. Raphinha
2. Inigo
3. Frenkie
4. Pedri
5. Araujo

0

Kurde mega jestem ciekaw jak Garcia będzie sie prezentował i czy sie odnajdzie w naszym systemie.

0

Dziwi mnie tylko jedno dlaczego Barca jeszcze w ogóle negocjuje i Rakuten ma czelność stawiać warunki po tym jak pieniądze miały byc przelane wczoraj. Normalny klub po takim czymś pokazałby godność i tam nie pojechał, ale u nas zarzadzanie jest jakie jest XD

0

Jeśli my serio sprzedamy Pau Victora za większa kasę niz Torre to XD. Tak wiem, ze Girona ma spory procent od sprzedaży, ale sam fakt, ze Braga niby ma tyle za niego zapłacić. To byłaby wreszcie bardzo dobra sprzedaż.

2

No i super, z wszystkich możliwych klubów najbardziej chciałem zeby wygrała Chelsea albo BVB.

9

Całe szczęście, ze prezes ligi oznajmił w tygodniu całemu światu, ze czolowy klub z jego ligi nie będzie mógł zarejestrować zawodnika. Napewno nie miało to wpływu na negocjacje. Całe szczęście, ze laliga ma takiego fachowca, ktory zawsze wspomoże nowinką o sytuacji finansowej konkurenta jego ukochanego klubu.

3

Jeżeli ktokolwiek z klubu zaproponuje kiedykolwiek za 5, 10 lat nazwisko Williams to odrazu powinien dostać naganę. Nie powinno byc żadnych szans nawet 0,1% zeby kiedykolwiek tutaj trafił.

0

@Astad Mogę jezdzic po każdej nawierzchni o ile są takie uniwersalne rowery i na początku jakiś tani, bo jak mi nie siądzie zajawka to żeby nie wtopić dużo.

2

Jaki w miarę tani rower polecacie dla osoby zaczynającej? Jakieś wskazówki jak zaczac, co będzie mi potrzebne, jakieś wasze błędy, żeby ich nie popełniać, moze macie jakies fajne aplikacje z trasami? Odrazu zaznaczam, że zależy mi jedynie na tym zeby sobie pojeździć raz na jakiś czas, po prostu szukam sposobów jak fajnie i aktywnie spędzać czas. Może macie jeszcze jakieś inne fajne zajawki co mozna porobić, szukam jakies takiej fajnej odskoczni, gdzie mozg odpocznie i nie bedzie tyle myśleć.

0

@Matheu12 No właśnie wiem, ale na początek chciałbym zacząć u kogos zobaczyć z czym to sie je itd.

0

@BARCA1899Messi Wiem, że trzeba mieć prawko b+e. Ciezko znalezc robote na poczatek u kogos? Jak mniej więcej szukać takiej pracy? tylko olx, pracuj.pl itd. czy na przykład dzwonić do różnych firm w okolicy czy np. szukają pracowników i czy jest szansa, że przyjmą bez doświadczenia w zawodzie? Bo jestem zielony w tym temacie. Fajnie jakby sie trafiły jakieś konkretne odpowiedzi. Czy może są jakieś kursy.

0

Siemka mam takie pytanie do wtajemniczonych w pracy na lawecie. Jest ktoś kto trochę wprowadziłby mnie w temat, bo nie ukrywam mega interesuje mnie ta praca.

1

Przegrywamy z Finlandia dla dobra drużyny?

2

Haha dajcie chociaż czas probierzowce spakować walizkę XDDD

1

Spokojnie lokomotywa misia probierza zaraz sie rozpędzi...

36

Brawo Lewy!! Plują w twarz najlepszemu polskiemu piłkarzowi w historii, bo chcial odpocząć po wykańczający sezonie i nie zagrał z potężna Moldawią i zawsze groźna Finlandia. Z tą kadrę zawsze było średnio, ale ostatnimi czasy sięgają dna, a dzisiaj to już przeszli samych siebie.

0

@MirusAmisz Ja mam wrazenie, że presja go jeszcze bardziej nakręca i wtedy gra lepiej, a nawet sam lubi ją prowokować np. Postami na Ig.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?