BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gooooooool Fermin!!!!!!!!!
1
hahah vinicuus go kopie i karny
0
Jakie to są bezwstydne kur*y niech sobie przypomną co robili po meczu w LM z Atletico w tamtym sezonie albo jak Saka nie trafil karnego albo jak rudizwierz wyśmiał nasza porażkę z Leganes
0
Rashiiii ulala
3
Fermin Hat-trick, ale jaka akcja Bardghijeho Wow!!
0
Pięknie!!
2
Bardzo fajnie gra dzisiaj Dro! Widac lekkość u tego chłopaka, oby częściej dostawał szanse od Flicka :)
0
W Serię A nie wiedzą, ze za uderzenie w twarz nie dyktuje sie karnych??
7
Schlotterbeck do Barcy na cito ale wślizg w stylu Inigo!
1
Znowu nasz gra przykryje frajestrwo tych id*otow z gwizdkiem aż sie rzygac chce jak sie ogląda to lige spierdol*ną
0
@Derean Też prawda
5
Niesamowite jak ta drużyna nie istnieje w obronie bez Inigo. No coz wytrzymać do końca sezonu i w lato Deco musi sprowadzić Hansiemu jakiegos lidera w obronie lewonoznego
1
Pedri!!! Uwielbiam tego zawodnika!!!
0
Na nas pewnie magicznie wyzdrowieje i zagra mecz zycia.
5
Dla takiego piłkarza jak Pedri włącza sie telewizor. Czysta magia :)
1
Trochę to juz męczące dla reprezentacji i dla klubów. To musi pójść w kierunku oddzielenia sezonu na ligowy i po nim czas na mecze reprezentacji. Trzeba to oddzielić.
4
Brawo Polska, brawo Lewy!!!
4
Pedri pan piłkarz!
6
Żodyn się nie spodziewal, żodyn. Laliga to po prostu je*ane gó*no
7
Najlepszy lewy obrońca w historii Barcy! Dzieki Jordi i powodzenia na nowej drodze życia!!
10
Szkoda, ze tak "świetnie" nie zobaczyli faulu na Kounde przy drugim golu.
1
@RoberDzik Zdrowie też ma kruche, ciezko złapać rytm jak co chwile wypadasz z powodu kontuzji. Inna sprawa, ze Flick ciągle rotuje obrońcami nie mamy ciągłości w tej formacji
0
@michaleu Hansi juz ma asystenta wiec po co mu kolejny?
1
Cóż w zimę trzeba wykonać telefon do pewnego Baska.
5
Ja powiem tylko jedno Flick ufam tobie!
1
@Pedri16Future wybroniłby sie gdyby gwizdnal to z boiska. Var mial wchodzić w oczywistych błędach tu moim zdaniem takowego nie było, ale w tej lidze mozna spodziewać się wszystkiego
0
@Sergio_Devils Tylko, ze my w tym sezonie oprócz z Valencią nie zagraliśmy dobrego meczu
1
@macio_944 Tam tez straciliśmy druga bramke po faulu ;)
1
Bez Yamala i Raphy nie istniejemy w ataku bo nie mamy obecnie 9, a Bez Inigo nie istniejemy w obronie krotka pilka. Flick musi cos wymyślić, bo w tym sezonie oprócz meczu z fatalna Valencia nie zagraliśmy dobrego meczu.
1
Tamten sezon to byl historyczny wyczyn Flicka z taką kadra i do tego tak wąska wygrać krajowy tryplet. Teraz wypadli najważniejsi zawodnicy i nie istniejemy.