0

Gooooooool Fermin!!!!!!!!!

1

hahah vinicuus go kopie i karny

0

Jakie to są bezwstydne kur*y niech sobie przypomną co robili po meczu w LM z Atletico w tamtym sezonie albo jak Saka nie trafil karnego albo jak rudizwierz wyśmiał nasza porażkę z Leganes

0

Rashiiii ulala

3

Fermin Hat-trick, ale jaka akcja Bardghijeho Wow!!

0

Pięknie!!

2

Bardzo fajnie gra dzisiaj Dro! Widac lekkość u tego chłopaka, oby częściej dostawał szanse od Flicka :)

0

W Serię A nie wiedzą, ze za uderzenie w twarz nie dyktuje sie karnych??

7

Schlotterbeck do Barcy na cito ale wślizg w stylu Inigo!

1

Znowu nasz gra przykryje frajestrwo tych id*otow z gwizdkiem aż sie rzygac chce jak sie ogląda to lige spierdol*ną

0

@Derean Też prawda

5

Niesamowite jak ta drużyna nie istnieje w obronie bez Inigo. No coz wytrzymać do końca sezonu i w lato Deco musi sprowadzić Hansiemu jakiegos lidera w obronie lewonoznego

1

Pedri!!! Uwielbiam tego zawodnika!!!

0

Na nas pewnie magicznie wyzdrowieje i zagra mecz zycia.

5

Dla takiego piłkarza jak Pedri włącza sie telewizor. Czysta magia :)

1

Trochę to juz męczące dla reprezentacji i dla klubów. To musi pójść w kierunku oddzielenia sezonu na ligowy i po nim czas na mecze reprezentacji. Trzeba to oddzielić.

4

Brawo Polska, brawo Lewy!!!

4

Pedri pan piłkarz!

6

Żodyn się nie spodziewal, żodyn. Laliga to po prostu je*ane gó*no

7

Najlepszy lewy obrońca w historii Barcy! Dzieki Jordi i powodzenia na nowej drodze życia!!

10

Szkoda, ze tak "świetnie" nie zobaczyli faulu na Kounde przy drugim golu.

1

@RoberDzik Zdrowie też ma kruche, ciezko złapać rytm jak co chwile wypadasz z powodu kontuzji. Inna sprawa, ze Flick ciągle rotuje obrońcami nie mamy ciągłości w tej formacji

0

@michaleu Hansi juz ma asystenta wiec po co mu kolejny?

1

Cóż w zimę trzeba wykonać telefon do pewnego Baska.

5

Ja powiem tylko jedno Flick ufam tobie!

1

@Pedri16Future wybroniłby sie gdyby gwizdnal to z boiska. Var mial wchodzić w oczywistych błędach tu moim zdaniem takowego nie było, ale w tej lidze mozna spodziewać się wszystkiego

0

@Sergio_Devils Tylko, ze my w tym sezonie oprócz z Valencią nie zagraliśmy dobrego meczu

1

@macio_944 Tam tez straciliśmy druga bramke po faulu ;)

1

Bez Yamala i Raphy nie istniejemy w ataku bo nie mamy obecnie 9, a Bez Inigo nie istniejemy w obronie krotka pilka. Flick musi cos wymyślić, bo w tym sezonie oprócz meczu z fatalna Valencia nie zagraliśmy dobrego meczu.

1

Tamten sezon to byl historyczny wyczyn Flicka z taką kadra i do tego tak wąska wygrać krajowy tryplet. Teraz wypadli najważniejsi zawodnicy i nie istniejemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?