17

Obrzydliwy klub pełen hipokrytów. Ciężko z takimi rywalizować, podejmujesz dobra decyzje przeciwko nim płacz. Nie idzie po ich myśli płacz. Szkoda, ze tacy wyszczekani nie byli po klasykach w tamtym sezonie co sędziowie odpi*rdalali przeciwko nam. Pluje na ten śmieszny płaczliwy klubik.

1

Laporta chyba musi sie udać do Laligi czy wszystko zostalo przeprowadzone zgodnie z zasadami, a kluby powinny strajkować i pisać, ze liga jest ustawiona i wpływa to na integralność rozgrywek.

3

Lewy!!!

3

Googol Mateusz Gotówka!!

0

Ciekawe czemu w telewizji jak są reklamy to nie ma czasu ile one jeszcze potrwają to byłoby przydatne

0

Cały Yamal kopie sie po czole i nagle taka akcja

3

Jak mógł Raphinha nie podać w tej sytuacji...

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Jeżeli tak by wyglądała to byłaby jedna z najlepszych wyjazdowek w historii, ale cos czuje, ze i tak to spierdolą.

0

Czytam, ze takie izi pizi losowanie ojjj czuje, ze duzo osób sie zdziwi. Jak dla mnie mega ciężkie mecze nas czekają.

0

Patrzac na United pomyślcie jakby nie Laporta tylko ktos inny wygrał wybory i w tak tragicznym okresie wyprzedałby kadrę i oszczędzał kase, ratując finanse kosztem składu i trofeow to z nami byłoby podobnie albo i gorzej.

1

@BARCA1899Messi Z drugiej strony pozbywanie sie wychowanka, który oddalby zycie za klub i jest fenomenalnym 12 zawodnikiem. Mam mocno mieszane uczucia.

1

Tak sobie myślę nad tym Ferminem i kurde co raz bardziej skłaniam sie, ze jezeli przyjdzie oferta 70+ mln to brałbym z pocałowaniem ręki. Raz, ze jest w jego miejsce Dro, dwa załatwiłoby to problemy z rejestracjami i prawdopodobnie byłaby mityczna zasada 1:1 i moze udałoby sie kupić jakiegoś obronce.

0

W ogole wiadomo czy będzie drugi sezon "Laliga nie tylko na boisku" sezon 2024/25?

1

Rrrremontada! Nowy sezon, stara Barca Visa el Barca!!

0

@Cule1234 Sędzia popełnił blad teraz trzeba wyciągnąć konsekwencje, nie powiedzial nikt w laliga

1

Lewy, Christensen i Olmo na drugą i moze uda sie chociaż jeden punkt wywieźć

1

https://zapodaj.net/plik-jjkHTFORmC
Ten sam gosc udający sędziego nie dał tu karnego i weź tu rywalizuj w tej lidze xdd

6

Hahahhs gościu już ma el clasico w garści xdddd

0

Dobrze, ze laliga nie pozwoliła grac nam w tych pomarańczowych strojach bo rzeczywiście by sie zlewały te stroje XD

2

Gosc wyglada jak połączenie łysego Lewego i Grosickiego xd

1

@Faro Jak widzę jakis wpis kibica białych o wczorajszym meczu przypominam sobie każdy klasyk w tamtym sezonie to jest niepojęte, ze oni mają czelność mówić ze liga jest pod nas.

0

No wreszcie golazo naszej nowej 10! Lamine Yamal kocur!!

1

Gosc go kopie w twarz to jest czerwo!!

2

Nie ma gadać powinien przerwać, ale jak nie było gwizdka to piłkarze Mallorcy powinni grac. Duży blad sędziego.

0

Ale ciastko od Yamala! Brawo Rapha!!!

0

1. BARCELONA
2. real madryt
3. Atletico
4. Betis
MVP - Yamal
Pichichi - Mbappe
Asystent - Yamal
Niespodzianka - Guler
Rozczarowanie - Nico
Spadkowicze: Oviedo, Levante, Girona

0

rudiger po co ci głowa? Jem niom.

0

Szczerze mocno żałuję, ze odchodzi, ale niektórzy wola odchodzić będąc na szczycie i będąc kochanym niz psuć swoje znaczenie dla tego klubu.

2

Brawo Raków i Jaga, teraz jeszcze Legia musi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?