BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Obrzydliwy klub pełen hipokrytów. Ciężko z takimi rywalizować, podejmujesz dobra decyzje przeciwko nim płacz. Nie idzie po ich myśli płacz. Szkoda, ze tacy wyszczekani nie byli po klasykach w tamtym sezonie co sędziowie odpi*rdalali przeciwko nam. Pluje na ten śmieszny płaczliwy klubik.
1
Laporta chyba musi sie udać do Laligi czy wszystko zostalo przeprowadzone zgodnie z zasadami, a kluby powinny strajkować i pisać, ze liga jest ustawiona i wpływa to na integralność rozgrywek.
3
Lewy!!!
3
Googol Mateusz Gotówka!!
0
Ciekawe czemu w telewizji jak są reklamy to nie ma czasu ile one jeszcze potrwają to byłoby przydatne
0
Cały Yamal kopie sie po czole i nagle taka akcja
3
Jak mógł Raphinha nie podać w tej sytuacji...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Jeżeli tak by wyglądała to byłaby jedna z najlepszych wyjazdowek w historii, ale cos czuje, ze i tak to spierdolą.
0
Czytam, ze takie izi pizi losowanie ojjj czuje, ze duzo osób sie zdziwi. Jak dla mnie mega ciężkie mecze nas czekają.
0
Patrzac na United pomyślcie jakby nie Laporta tylko ktos inny wygrał wybory i w tak tragicznym okresie wyprzedałby kadrę i oszczędzał kase, ratując finanse kosztem składu i trofeow to z nami byłoby podobnie albo i gorzej.
1
@BARCA1899Messi Z drugiej strony pozbywanie sie wychowanka, który oddalby zycie za klub i jest fenomenalnym 12 zawodnikiem. Mam mocno mieszane uczucia.
1
Tak sobie myślę nad tym Ferminem i kurde co raz bardziej skłaniam sie, ze jezeli przyjdzie oferta 70+ mln to brałbym z pocałowaniem ręki. Raz, ze jest w jego miejsce Dro, dwa załatwiłoby to problemy z rejestracjami i prawdopodobnie byłaby mityczna zasada 1:1 i moze udałoby sie kupić jakiegoś obronce.
0
W ogole wiadomo czy będzie drugi sezon "Laliga nie tylko na boisku" sezon 2024/25?
1
Rrrremontada! Nowy sezon, stara Barca Visa el Barca!!
0
@Cule1234 Sędzia popełnił blad teraz trzeba wyciągnąć konsekwencje, nie powiedzial nikt w laliga
1
Lewy, Christensen i Olmo na drugą i moze uda sie chociaż jeden punkt wywieźć
1
https://zapodaj.net/plik-jjkHTFORmC
Ten sam gosc udający sędziego nie dał tu karnego i weź tu rywalizuj w tej lidze xdd
6
Hahahhs gościu już ma el clasico w garści xdddd
0
Dobrze, ze laliga nie pozwoliła grac nam w tych pomarańczowych strojach bo rzeczywiście by sie zlewały te stroje XD
2
Gosc wyglada jak połączenie łysego Lewego i Grosickiego xd
1
@Faro Jak widzę jakis wpis kibica białych o wczorajszym meczu przypominam sobie każdy klasyk w tamtym sezonie to jest niepojęte, ze oni mają czelność mówić ze liga jest pod nas.
0
No wreszcie golazo naszej nowej 10! Lamine Yamal kocur!!
1
Gosc go kopie w twarz to jest czerwo!!
2
Nie ma gadać powinien przerwać, ale jak nie było gwizdka to piłkarze Mallorcy powinni grac. Duży blad sędziego.
0
Ale ciastko od Yamala! Brawo Rapha!!!
0
1. BARCELONA
2. real madryt
3. Atletico
4. Betis
MVP - Yamal
Pichichi - Mbappe
Asystent - Yamal
Niespodzianka - Guler
Rozczarowanie - Nico
Spadkowicze: Oviedo, Levante, Girona
0
rudiger po co ci głowa? Jem niom.
0
Szczerze mocno żałuję, ze odchodzi, ale niektórzy wola odchodzić będąc na szczycie i będąc kochanym niz psuć swoje znaczenie dla tego klubu.
2
Brawo Raków i Jaga, teraz jeszcze Legia musi!