7

Czyli z treningu regeneracyjnego na siłownii przeszliśmy do możliwego powrotu w grudniu no i spoko. Mam nadzieję, ze sztab medycznych I od przygotowania fizycznego dostaną podwyżkę za tak wspaniałą robotę

0

Ale jak ma sie popsuć atmosfera jak tam z realu nikt prawie nie jezdzi na kadrę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czesc wszystkim, dzisiaj wstałem tak
https://zapodaj.net/plik-ciHcgzF8eL

11

Wiecie co jest najlepsze, że sekundę przed tą sytuacją vinicius byl na spalonym, którego nie odgwizdali i w ogole nie powinni tego analizowac XD

0

Najeżdżamy ciągle na naszą obrone, ale w sumie my nie gramy jakos dramatycznie słabo w porównaniu z poprzednim sezonem. Różnica jest taka, ze w tamtym sezonie tą obrone tuszowal nieprawdopodobny atak. Po prostu straciliśmy dwie to strzeliliśmy 3 itd. Teraz nasz atak nie istnieje.

4

@norbi77 Chciałeś napisac, ze to szczeka Cubarsiego zaatakowała łokieć hujsena?

15


Kurcze gdzieś to juz widziałem

0

Jak dla mnie to Yamal gra dalej z urazem, a jesli to prawda to ręce opadają i raczej sklanialbym sie ku temu, ze młody po prostu to ukrywa, bo chce grać co jest głupotą.

1

@mrboom Ja slyszalem, od jednego na eleven, ze Araujo sie za szybko położył XD

0

@cules100pro Tamten sezon to byl ewenement, bo rzadko wypadali nam kluczowi zawodnicy, a jak juz to na bardzo krótko. Patrząc na naszą ławkę z dzisiejszego meczu mozna sie złapać za głowę.

14

Gosc nawet nie jest zainteresowany piłką haha

4

Szkoda, ze tak cichutko siedział w czterech ostatnich klasykach

3

@kanver_ Poza łokciem w twarz, ktory przesadził o wyniku to żadnych. I dziwnym trafem teraz odpowiadali reke Garcii, a Tchouameniego w klasyku u nas nie

4

Ale jakby ktoś zrobił sklejke co sędziowie od*ebali w 5 ostatnich klasykach to byłoby piękne

2

No i spoko przynajmniej jedna kwestia sie wyjaśniła real nie kradnie dziękuję za uwagę. Wygrać po takim golu tez trzeba umieć.


0

Brawo Szczęsny!!!!

0

@Jakchcesz Serio muszę ci tłumaczyć co to znaczy sarkazm? Xd

1

Powiedzcie mi jak to możliwe, ze sędzia w klasykach myli sie tylko w jedna stronę patrząc tez na poprzedni sezon. To nie jest mozliwe, ze to przez przypadek

2


Czysto.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@wyrek xddd nie no spoko zróbmy tak jak po ostatnich klasykach w których nas okradali i siedźmy cicho

14

Łokieć w twarz i uznajemy bramke juz sie rzygac chce tą ligą

0

Hahahahhahahhaha lokiec w twarz bez faulu xdddddddd

0

Gooooooool Fermin!!!!!!!!!

1

hahah vinicuus go kopie i karny

0

Jakie to są bezwstydne kur*y niech sobie przypomną co robili po meczu w LM z Atletico w tamtym sezonie albo jak Saka nie trafil karnego albo jak rudizwierz wyśmiał nasza porażkę z Leganes

0

Rashiiii ulala

3

Fermin Hat-trick, ale jaka akcja Bardghijeho Wow!!

0

Pięknie!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?