BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Czyli z treningu regeneracyjnego na siłownii przeszliśmy do możliwego powrotu w grudniu no i spoko. Mam nadzieję, ze sztab medycznych I od przygotowania fizycznego dostaną podwyżkę za tak wspaniałą robotę
0
Ale jak ma sie popsuć atmosfera jak tam z realu nikt prawie nie jezdzi na kadrę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czesc wszystkim, dzisiaj wstałem tak
https://zapodaj.net/plik-ciHcgzF8eL
11
Wiecie co jest najlepsze, że sekundę przed tą sytuacją vinicius byl na spalonym, którego nie odgwizdali i w ogole nie powinni tego analizowac XD
0
Najeżdżamy ciągle na naszą obrone, ale w sumie my nie gramy jakos dramatycznie słabo w porównaniu z poprzednim sezonem. Różnica jest taka, ze w tamtym sezonie tą obrone tuszowal nieprawdopodobny atak. Po prostu straciliśmy dwie to strzeliliśmy 3 itd. Teraz nasz atak nie istnieje.
4
@norbi77 Chciałeś napisac, ze to szczeka Cubarsiego zaatakowała łokieć hujsena?
15
Kurcze gdzieś to juz widziałem
0
Jak dla mnie to Yamal gra dalej z urazem, a jesli to prawda to ręce opadają i raczej sklanialbym sie ku temu, ze młody po prostu to ukrywa, bo chce grać co jest głupotą.
1
@mrboom Ja slyszalem, od jednego na eleven, ze Araujo sie za szybko położył XD
0
@cules100pro Tamten sezon to byl ewenement, bo rzadko wypadali nam kluczowi zawodnicy, a jak juz to na bardzo krótko. Patrząc na naszą ławkę z dzisiejszego meczu mozna sie złapać za głowę.
14
Gosc nawet nie jest zainteresowany piłką haha
4
Szkoda, ze tak cichutko siedział w czterech ostatnich klasykach
3
@kanver_ Poza łokciem w twarz, ktory przesadził o wyniku to żadnych. I dziwnym trafem teraz odpowiadali reke Garcii, a Tchouameniego w klasyku u nas nie
4
Ale jakby ktoś zrobił sklejke co sędziowie od*ebali w 5 ostatnich klasykach to byłoby piękne
2
No i spoko przynajmniej jedna kwestia sie wyjaśniła real nie kradnie dziękuję za uwagę. Wygrać po takim golu tez trzeba umieć.
0
Brawo Szczęsny!!!!
0
@Jakchcesz Serio muszę ci tłumaczyć co to znaczy sarkazm? Xd
1
Powiedzcie mi jak to możliwe, ze sędzia w klasykach myli sie tylko w jedna stronę patrząc tez na poprzedni sezon. To nie jest mozliwe, ze to przez przypadek
2
Czysto.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wyrek xddd nie no spoko zróbmy tak jak po ostatnich klasykach w których nas okradali i siedźmy cicho
14
Łokieć w twarz i uznajemy bramke juz sie rzygac chce tą ligą
0
Hahahahhahahhaha lokiec w twarz bez faulu xdddddddd
0
Gooooooool Fermin!!!!!!!!!
1
hahah vinicuus go kopie i karny
0
Jakie to są bezwstydne kur*y niech sobie przypomną co robili po meczu w LM z Atletico w tamtym sezonie albo jak Saka nie trafil karnego albo jak rudizwierz wyśmiał nasza porażkę z Leganes
0
Rashiiii ulala
3
Fermin Hat-trick, ale jaka akcja Bardghijeho Wow!!
0
Pięknie!!