BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu to samo zamiast powoli wprowadzać to nie my odrazu po 90 minut a idź pan w chu.....
0
No macie ku*wa mac ryzykowanie Pedrim
1
Dani Golmoooo!!
1
W ataku dzisiaj gra tylko Raphina, Lewy i Yamal dramat
0
Niewiarygodne jak dzis marnują...
4
Już gdzieś ten mecz widziałem. Barca ciśnie i jest nieskuteczne, jak cos to mecz zakończy się 1:2 Sorloth 90'
1
Lewy takimi meczami nie pomaga sobie w przedłużeniu kontraktu...
0
Chyba Rapha musi przejąć jedenastki
1
Poczekajcie bo oni są zdolni, zeby to cofnac xd
0
Pedri k*rwa brak mi słów na jego za*ebistosc, brawo Rapha!!!
1
Dobrze, bo teraz czekają nas mecze z kolejno czwartą, piąta, druga i szósta druzyna w tabeli xd
0
Jak zawsze w tej sytuacji polecę klasyczkiem. Z jednej strony fajnie, ze real stracił punkty, a z drugiej zajebiscie hehe
3
Teraz tak na serio Gerard Martin to obecnie nasz najlepszy stoper
9
3 punkty im. Joana Garcii
1
Yamal...
1
Raphinha to jest game changer, co za piłka od Maldiniego!
1
Ale interwencja Joana! Nasz obrona swoje
1
Casado i Bernal narazie bardzo słabo
0
Jedziemy!!!
9
"Chcemy wygrywać w sposób sportowy i zasłużony" gosc mowi cos takiego po meczu z Elche Xdddddddddddddddddddddddd
0
@Maoao Przecież w lalidze jest tak samo xd
3
Ja przede wszystkim życzę odzyskania wreszcie upragnionej Ligi Mistrzów!
3
Czemu my w tym sezonie laliga praktycznie w ogóle nie gramy o 21?
0
Oby zarzad byl twardy i nie pozwolił na żadne wypożyczenie, bo wróci w lato i będzie sobie siedział na kontrakcie do 2028r. MŚ to nasza karta przetargowa jezeli chce tam zagrać to musi odejsc definitywnie, a jak nie to ławka i nici z MŚ
0
@ousmanedembele10 To samo polscy "znafcy" którzy ciągle przytaczają ten mecz zapominając co dzialo sie w pierwszym spotkaniu. Pewnie przez to, ze ten drugi byl w otwartej tv, a ten pierwszy chyba nie z tego co pamiętam.
0
@fotohobby Obrona obroną, ale wszytko zaczyna sie od gównianego pressingu
0
Przede wszystkim brakuje nam lidera w defensywie jakim byl Inigo, ktory potrafił złapać za pysk i sterować obroną
7
Wyobrażacie sobie co by sie dzialo z Barcelona jakby po wydaniu takich pieniędzy grali jak Liverpool w tym momencie
2
Z moich obserwacji wynika, ze bardziej niż napastnika potrzebujemy lidera defensywy i defensywnego pomocnika z krwi i kości
2
Xdddddddddd co od*ebal Neuer