0

Znowu to samo zamiast powoli wprowadzać to nie my odrazu po 90 minut a idź pan w chu.....

0

No macie ku*wa mac ryzykowanie Pedrim

1

Dani Golmoooo!!

1

W ataku dzisiaj gra tylko Raphina, Lewy i Yamal dramat

0

Niewiarygodne jak dzis marnują...

4

Już gdzieś ten mecz widziałem. Barca ciśnie i jest nieskuteczne, jak cos to mecz zakończy się 1:2 Sorloth 90'

1

Lewy takimi meczami nie pomaga sobie w przedłużeniu kontraktu...

0

Chyba Rapha musi przejąć jedenastki

1

Poczekajcie bo oni są zdolni, zeby to cofnac xd

0

Pedri k*rwa brak mi słów na jego za*ebistosc, brawo Rapha!!!

1

Dobrze, bo teraz czekają nas mecze z kolejno czwartą, piąta, druga i szósta druzyna w tabeli xd

0

Jak zawsze w tej sytuacji polecę klasyczkiem. Z jednej strony fajnie, ze real stracił punkty, a z drugiej zajebiscie hehe

3

Teraz tak na serio Gerard Martin to obecnie nasz najlepszy stoper

9

3 punkty im. Joana Garcii

1

Yamal...

1

Raphinha to jest game changer, co za piłka od Maldiniego!

1

Ale interwencja Joana! Nasz obrona swoje

1

Casado i Bernal narazie bardzo słabo

0

Jedziemy!!!

9

"Chcemy wygrywać w sposób sportowy i zasłużony" gosc mowi cos takiego po meczu z Elche Xdddddddddddddddddddddddd

0

@Maoao Przecież w lalidze jest tak samo xd

3

Ja przede wszystkim życzę odzyskania wreszcie upragnionej Ligi Mistrzów!

3

Czemu my w tym sezonie laliga praktycznie w ogóle nie gramy o 21?

0

Oby zarzad byl twardy i nie pozwolił na żadne wypożyczenie, bo wróci w lato i będzie sobie siedział na kontrakcie do 2028r. MŚ to nasza karta przetargowa jezeli chce tam zagrać to musi odejsc definitywnie, a jak nie to ławka i nici z MŚ

0

@ousmanedembele10 To samo polscy "znafcy" którzy ciągle przytaczają ten mecz zapominając co dzialo sie w pierwszym spotkaniu. Pewnie przez to, ze ten drugi byl w otwartej tv, a ten pierwszy chyba nie z tego co pamiętam.

0

@fotohobby Obrona obroną, ale wszytko zaczyna sie od gównianego pressingu

0

Przede wszystkim brakuje nam lidera w defensywie jakim byl Inigo, ktory potrafił złapać za pysk i sterować obroną

7

Wyobrażacie sobie co by sie dzialo z Barcelona jakby po wydaniu takich pieniędzy grali jak Liverpool w tym momencie

2

Z moich obserwacji wynika, ze bardziej niż napastnika potrzebujemy lidera defensywy i defensywnego pomocnika z krwi i kości

2

Xdddddddddd co od*ebal Neuer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?