BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wstyd
1
Będzie mozna sie skupić na lidze xd
23
Xddddddd ja to bym 80-letniego Lewandowskiego nie wymienił na Nkunku co to w ogole za news hahah
0
Jak dla mnie to on przez cały sezon powinien dostawać tyle minut ile teraz, patrząc przez pryzmat tego co sie stało z Gavim. Trzeba chuchać i dmuchać na naszych młodzieniaszkow
0
Szkoda chłopa, kontuzje go nie oszczędzają. Zdrówka
1
"Prezentujecie taki poziom, a potem płaczecie na konferencji prasowej". Takie słowa od zawodnikow tego obrzydliwego klubu, uszczypjnicie mnie błagam!!
0
Ten komentarz o sedziowaniu dotyczy zapewne meczu z Elche prawda??
0
Dla mnie hat-trick to z automatu powinna byc dycha. Co za zaowodnik moze zrobic więcej dla druzyny niz strzelić 3 bramki
3
Pamiętacie jak real świętował zwycięstwo z nami jakby wygral juz mistrzostwo? Haha
3
Trochę zimno w madrycie -4 hehe
5
Hahaa z jednej strony fajnie, że real przegral, a z drugiej zaje*iście
8
@Criss18Barca Tak, Alby tez
21
Busi i Alba na koniec kariery jeszcze sobie wygrali MLS. Piekna historia, piekne kariery!
18
Messi z samego dna, ostatniego miejsca w tabeli wyciągnął Inter Miami i wygral z nimi Mistrzostwo MLS. Co za kosmita!!
1
Manita!! To teraz Yamal i Pedri do bazy.
1
Pedri nie powinien wychodzić na druga polowe i Yamal do bazy w okolicach 60' przy takim wyniku
4
Hat trick Pana rekina!!!
1
Bardaghij wow jakim cudem on siedział tyle na ławie Xdd
1
Piekna asysta Roonyego brawo Ferran jedziemy!!!
0
Piękna akcja brawo!!!
0
Mam nadzieje, że zespol znany jako Futbol Club Barcelona nie spieprzy nam mikołajek
0
Dobra jest ta Aston Villa
2
Hahaha jaka grupa dla krisztiano
0
@adi7adi8 ale wtedy ronald by nie naszczelal
2
@MessiForeverTheBest Powiem wiecej Barca nigdy nie przegrała meczu w Ekstraklasie
3
Pomyślcie gdzie mogalby byc teraz Barca gdybyśmy nie przegrali sezonu po el clasico
11
Ostatni mecz na Camp Nou Barcelona przegrała w 2023 roku WOW!
4
Pedri + Raphinha = Barca. Tak to obecnie wyglada. Dodatkowo to jest wręcz niewytlumaczalne co z Gerardem zrobil Flick i oczywiście dużą w tym zalsuga tez samego Martina
3
Poza oczywistosciami mocno trzeba wyróżnić dzisiaj Erica, Maldiniego i Kounde!
0
Znowu to samo zamiast powoli wprowadzać to nie my odrazu po 90 minut a idź pan w chu.....