0

Wstyd

1

Będzie mozna sie skupić na lidze xd

23

Xddddddd ja to bym 80-letniego Lewandowskiego nie wymienił na Nkunku co to w ogole za news hahah

0

Jak dla mnie to on przez cały sezon powinien dostawać tyle minut ile teraz, patrząc przez pryzmat tego co sie stało z Gavim. Trzeba chuchać i dmuchać na naszych młodzieniaszkow

0

Szkoda chłopa, kontuzje go nie oszczędzają. Zdrówka

1

"Prezentujecie taki poziom, a potem płaczecie na konferencji prasowej". Takie słowa od zawodnikow tego obrzydliwego klubu, uszczypjnicie mnie błagam!!

0

Ten komentarz o sedziowaniu dotyczy zapewne meczu z Elche prawda??

0

Dla mnie hat-trick to z automatu powinna byc dycha. Co za zaowodnik moze zrobic więcej dla druzyny niz strzelić 3 bramki

3

Pamiętacie jak real świętował zwycięstwo z nami jakby wygral juz mistrzostwo? Haha

3

Trochę zimno w madrycie -4 hehe

5

Hahaa z jednej strony fajnie, że real przegral, a z drugiej zaje*iście

8

@Criss18Barca Tak, Alby tez

21

Busi i Alba na koniec kariery jeszcze sobie wygrali MLS. Piekna historia, piekne kariery!

18

Messi z samego dna, ostatniego miejsca w tabeli wyciągnął Inter Miami i wygral z nimi Mistrzostwo MLS. Co za kosmita!!

1

Manita!! To teraz Yamal i Pedri do bazy.

1

Pedri nie powinien wychodzić na druga polowe i Yamal do bazy w okolicach 60' przy takim wyniku

4

Hat trick Pana rekina!!!

1

Bardaghij wow jakim cudem on siedział tyle na ławie Xdd

1

Piekna asysta Roonyego brawo Ferran jedziemy!!!

0

Piękna akcja brawo!!!

0

Mam nadzieje, że zespol znany jako Futbol Club Barcelona nie spieprzy nam mikołajek

0

Dobra jest ta Aston Villa

2

Hahaha jaka grupa dla krisztiano

0

@adi7adi8 ale wtedy ronald by nie naszczelal

2

@MessiForeverTheBest Powiem wiecej Barca nigdy nie przegrała meczu w Ekstraklasie

3

Pomyślcie gdzie mogalby byc teraz Barca gdybyśmy nie przegrali sezonu po el clasico

11

Ostatni mecz na Camp Nou Barcelona przegrała w 2023 roku WOW!

4

Pedri + Raphinha = Barca. Tak to obecnie wyglada. Dodatkowo to jest wręcz niewytlumaczalne co z Gerardem zrobil Flick i oczywiście dużą w tym zalsuga tez samego Martina

3

Poza oczywistosciami mocno trzeba wyróżnić dzisiaj Erica, Maldiniego i Kounde!

0

Znowu to samo zamiast powoli wprowadzać to nie my odrazu po 90 minut a idź pan w chu.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?