BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Xdddddddddd co od*ebal Neuer
0
Oczywiście stempel Upamecano i nie ma drigiej żółtej kartki xdd zalosne, ale zapomniałem, ze tylko dla zawodników Barcelony są one zarezerwowane
0
Arsenal 1:0!
3
Tak na chlodno to my jako kibice mamy chyba za duże oczekiwania wobec tej druzyny. Postawcie sie w roli Flicka klub oddaje za darmo szefa defensywy, a ty zostajesz z 18-lernim Cubarsim, Araujo (xd), wiecznie kontuzjowanym Christensenem i Ericiem, ktory najlepiej gra na boku. W dodatku jednym z głównych celow podczas okienka jest walka o zarejestrowanie Gerarda Martina. Trochę nie ciekawie co?
5
Na dobrą sprawę z jedynym mocnym przeciwnikiem w LM to wygraliśmy z Bayernem. Chelsea w p*zde, P$g w p*zde, Inter w p*zde reszta druzyn to były jaski no może jeszce BVB, ale w rewanżu prawie odpadlismy. Po prostu mieliśmy farta w losowaniu
18
Algorytm to chyba na*ebany xd
3
Jeden fajny sezon i wracamy do ustawień fabrycznych. jesteśmy dziadami i to już sie nie zmieni. Za bardzo kocham ten klub i musze przestać aż tak bardzo uzależniać swój humor od tej bandy milionerów.
2
Zagrajmy z elche albo alaves to jest nasz poziom
5
Araujo zrobi grilla i bedzie git
0
No i po co on wpuszcza Raphinhe w tym meczu??
5
Z taką grą to dobrze bedzie jak skończymy w top 24
0
Dzieki Araujo.
1
Teraz autobus 45 minut i trzymac kciuki, zeby Chelsea nas nie ośmieszyła, dzięki Araujo. W lato oddac go nawet za darmo miarka sie przebrała co roku to samo
2
Gramy fatalnie, ale wyobraźcie sobie, ze Ferran strzela tą 200% sytuację i wtedy jest inny mecz
1
Czemu to zawsze my musimy strzelac sobie takie bramki i dostawać takie czerwone kartki ręce opadają.
1
Mi sie już nawet nie chce nic pisac Xd
5
Ten skandal zwany negreira z "kupieniem tytułów" za zawrotne 8 mln przez 20 lat xd to najlepsze co spotkało real w historii. Teraz nawet z varem moga sobie kraść, a i tak zrzuca wsyztsko na negreire
7
Oni grają na innych zasadach hahaha
7
Mam nadzieje, ze w podsumowaniu tej kolejki zostaną pominięte te jawne kradzieże, bo inaczej papa perez sie zdenerwuje i jutro świeżutki artykuł o negreirze to jest obowiązek
2
Sędzia robił co mogl, ale tylko remis mogl wywalczyć to jest po prostu zalosne jak oni ich ciągną za uszy, a później pi*rdola cos o negreirze
5
@michal26 nie, to bramkarz zaatkowal glowa noge viniciusa przyjrzyj sie
2
Asysta reka, faulu przy golu mam nadzieje, ze biden o tym wspomni w następnym wywiadzie bo to nie jest normalne haha
0
Broni Maignan!!!!
1
@mindbender84 pewnie negriera tak kazał, zeby nie bylo podejrzeń ;)
0
Ten klub jest po prostu obrzydliwy, hipokryzja aż sie wylewa Xdd
0
Wczoraj z lewej strony nie bylo tak dużego zagrożenia przez przeciwnika pytanie czy to nie z powodu tego, ze gral tam Ferran, a nie Rashford, ktory za duzo nie pomaga w defensywnie
5
Widze, ze madryckiemu bidenowi sie odkleiło dzisiaj XDD
12
Przy karnym to ja bym bardziej var winil, ze nie kazał mu podejść do monitora, ale czerwoną to powninen z boiska dac
3
Brak Gerarda Martina to skandal serio gosc dzis byl bezbłędny!
2
Cudowny powrot na ten najpiękniejszy stadion na swiecie! Visca el Barca!!!