2

Xdddddddddd co od*ebal Neuer

0

Oczywiście stempel Upamecano i nie ma drigiej żółtej kartki xdd zalosne, ale zapomniałem, ze tylko dla zawodników Barcelony są one zarezerwowane

0

Arsenal 1:0!

3

Tak na chlodno to my jako kibice mamy chyba za duże oczekiwania wobec tej druzyny. Postawcie sie w roli Flicka klub oddaje za darmo szefa defensywy, a ty zostajesz z 18-lernim Cubarsim, Araujo (xd), wiecznie kontuzjowanym Christensenem i Ericiem, ktory najlepiej gra na boku. W dodatku jednym z głównych celow podczas okienka jest walka o zarejestrowanie Gerarda Martina. Trochę nie ciekawie co?

5

Na dobrą sprawę z jedynym mocnym przeciwnikiem w LM to wygraliśmy z Bayernem. Chelsea w p*zde, P$g w p*zde, Inter w p*zde reszta druzyn to były jaski no może jeszce BVB, ale w rewanżu prawie odpadlismy. Po prostu mieliśmy farta w losowaniu

18

Algorytm to chyba na*ebany xd

3

Jeden fajny sezon i wracamy do ustawień fabrycznych. jesteśmy dziadami i to już sie nie zmieni. Za bardzo kocham ten klub i musze przestać aż tak bardzo uzależniać swój humor od tej bandy milionerów.

2

Zagrajmy z elche albo alaves to jest nasz poziom

5

Araujo zrobi grilla i bedzie git

0

No i po co on wpuszcza Raphinhe w tym meczu??

5

Z taką grą to dobrze bedzie jak skończymy w top 24

0

Dzieki Araujo.

1

Teraz autobus 45 minut i trzymac kciuki, zeby Chelsea nas nie ośmieszyła, dzięki Araujo. W lato oddac go nawet za darmo miarka sie przebrała co roku to samo

2

Gramy fatalnie, ale wyobraźcie sobie, ze Ferran strzela tą 200% sytuację i wtedy jest inny mecz

1

Czemu to zawsze my musimy strzelac sobie takie bramki i dostawać takie czerwone kartki ręce opadają.

1

Mi sie już nawet nie chce nic pisac Xd

5

Ten skandal zwany negreira z "kupieniem tytułów" za zawrotne 8 mln przez 20 lat xd to najlepsze co spotkało real w historii. Teraz nawet z varem moga sobie kraść, a i tak zrzuca wsyztsko na negreire

7


Oni grają na innych zasadach hahaha

7

Mam nadzieje, ze w podsumowaniu tej kolejki zostaną pominięte te jawne kradzieże, bo inaczej papa perez sie zdenerwuje i jutro świeżutki artykuł o negreirze to jest obowiązek

2

Sędzia robił co mogl, ale tylko remis mogl wywalczyć to jest po prostu zalosne jak oni ich ciągną za uszy, a później pi*rdola cos o negreirze

5

@michal26 nie, to bramkarz zaatkowal glowa noge viniciusa przyjrzyj sie

2

Asysta reka, faulu przy golu mam nadzieje, ze biden o tym wspomni w następnym wywiadzie bo to nie jest normalne haha

0

Broni Maignan!!!!

1

@mindbender84 pewnie negriera tak kazał, zeby nie bylo podejrzeń ;)

0

Ten klub jest po prostu obrzydliwy, hipokryzja aż sie wylewa Xdd


0

Wczoraj z lewej strony nie bylo tak dużego zagrożenia przez przeciwnika pytanie czy to nie z powodu tego, ze gral tam Ferran, a nie Rashford, ktory za duzo nie pomaga w defensywnie

5

Widze, ze madryckiemu bidenowi sie odkleiło dzisiaj XDD

12

Przy karnym to ja bym bardziej var winil, ze nie kazał mu podejść do monitora, ale czerwoną to powninen z boiska dac

3

Brak Gerarda Martina to skandal serio gosc dzis byl bezbłędny!

2

Cudowny powrot na ten najpiękniejszy stadion na swiecie! Visca el Barca!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?