BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zauważyliście, ze my tracimy ciągle w identyczny sposób bramke podanie do boku płaska wrzutka i sam napastnik sobie strzela...
0
No to zobaczyliście ze jesteśmy w du*ie i przegraliśmy z rezerwowym składzie p$g i fizycznie jest dramata w porównaniu z tamtym sezonem
0
My mając rzut wolny pod polem karnym powinniśmy wybijać piłkę na aut albo zeby rozpoczynali od bramki bo to jest naprawdę żenujące jak oni strzelają
0
Graliśmy chu*a ale czemu zawsze w takich meczach sędziowie muszą nas upie*dalac? Druga zółta kartka dla Mendesa i karny na Garcii nosz kurw... ile można co edycja ligi mistrzów to to samo
0
Żałosna drugą połowa
12
Goście bez ataku z nami wygrali brak słów
11
Za to jaki kryminal zagraliśmy w drigiej polowie nalezalo im sie
3
Hahaha to nie jest druga żółta. To jest niewiarygodne jak sędziowie nas kręcą w ostatnich latach w lm...
14
Ja za ponad 2h mój humor bedzie zależny od tego jak zagra jedenastu milionerów kopiący świński pęcherz
3
Podzieliłbym tą nagrodę pomiędzy Pedrim a Frenkiem tak byloby sprawiedliwie.
5
Pięknie, Barca wraca tam gdzie jej miejsce czyli na fotelu lidera :))
2
Wypuścili lwa z klatki i odrazu asysta brawo Lewy!!!!
0
Dobra stracimy punkty hahah jak to jest możliwe
1
Debiut Dro super!!!
14
Kurcze dopiero teraz zobaczyłem jak czajnik masturbinio sie zagrzał i kopnął piłkę z dużą siłą w kibicow Atletico. Mało postów o tym na x (dawniej Twitter). Ojoj gdyby tak zrobil Yamal to juz widzę te miliony postów madrytciokow a tak cisza.
1
Dostać manite od Atletico w swoich pierwszych derbach to duży wyczyn panie Alonso. No karny no party tak już czasem bywa
4
Za mało pieniędzy chyba na obronę wydali XDDD
1
Hahaha 5 od Atletico w derbach Manita!!!
0
Alvarez jak ja bym go chciał u nas ajjjj
8
Brak czerwonej? Okej czekamy na komentarz hujsena.
0
Dziękujemy Busi najlepszy defensywny pomocnik na swiecie! Wzor dla wielu pomocników!!
0
Niesamowite jakiego my mamy pecha. Jesteśmy przeklęci juz od dłuższego czasu.
1
Niesamowicie mnie irytowało to jak Frenkie i Pedri mając hektary wolnego miejscu tuż przed polem karnym nie próbowali strzelać.
0
Niesamowite, ze mamy więcej kontuzji po tym jak mieli tyle odpoczynku niz rok temu po Euro. Już sie rzygac chce tymi kontzujami je*anymi...
3
Jak dla mnie Araujo albo Frenkie, ale Eric tez zagrał bardzo solidnie.
0
@Borneo Wiadomo tez duzo kontuzji nas dotyka, ale najważniejsze, ze wygrywamy te mecze a styl nie jest jakis najgorszy. Mniej frywolnie gramy niz w tamtym sezonie. Wiadomo, ze real jest mocniejszy bo wzmocnili mocno obronę.
1
Zapowiada sie ciekawy i wyrównany sezon i my i real w formie, a z tylu jeszcze Villareal. Ciekawe kto wypadnie z tego wyścigu czy bedzie na noże do samego końca
1
Brawo Joan świetna interwencja!!
0
Jest i gol Araujo!! Zdecydowanie zasłużył brawo!!!
25
Jak to nie jest faul na Pedrim??? Hahahah