1

Zauważyliście, ze my tracimy ciągle w identyczny sposób bramke podanie do boku płaska wrzutka i sam napastnik sobie strzela...

0

No to zobaczyliście ze jesteśmy w du*ie i przegraliśmy z rezerwowym składzie p$g i fizycznie jest dramata w porównaniu z tamtym sezonem

0

My mając rzut wolny pod polem karnym powinniśmy wybijać piłkę na aut albo zeby rozpoczynali od bramki bo to jest naprawdę żenujące jak oni strzelają

0

Graliśmy chu*a ale czemu zawsze w takich meczach sędziowie muszą nas upie*dalac? Druga zółta kartka dla Mendesa i karny na Garcii nosz kurw... ile można co edycja ligi mistrzów to to samo

0

Żałosna drugą połowa

12

Goście bez ataku z nami wygrali brak słów

11

Za to jaki kryminal zagraliśmy w drigiej polowie nalezalo im sie

3

Hahaha to nie jest druga żółta. To jest niewiarygodne jak sędziowie nas kręcą w ostatnich latach w lm...

14

Ja za ponad 2h mój humor bedzie zależny od tego jak zagra jedenastu milionerów kopiący świński pęcherz

3

Podzieliłbym tą nagrodę pomiędzy Pedrim a Frenkiem tak byloby sprawiedliwie.

5

Pięknie, Barca wraca tam gdzie jej miejsce czyli na fotelu lidera :))

2

Wypuścili lwa z klatki i odrazu asysta brawo Lewy!!!!

0

Dobra stracimy punkty hahah jak to jest możliwe

1

Debiut Dro super!!!

14

Kurcze dopiero teraz zobaczyłem jak czajnik masturbinio sie zagrzał i kopnął piłkę z dużą siłą w kibicow Atletico. Mało postów o tym na x (dawniej Twitter). Ojoj gdyby tak zrobil Yamal to juz widzę te miliony postów madrytciokow a tak cisza.

1

Dostać manite od Atletico w swoich pierwszych derbach to duży wyczyn panie Alonso. No karny no party tak już czasem bywa

4

Za mało pieniędzy chyba na obronę wydali XDDD

1

Hahaha 5 od Atletico w derbach Manita!!!

0

Alvarez jak ja bym go chciał u nas ajjjj

8

Brak czerwonej? Okej czekamy na komentarz hujsena.

0

Dziękujemy Busi najlepszy defensywny pomocnik na swiecie! Wzor dla wielu pomocników!!

0

Niesamowite jakiego my mamy pecha. Jesteśmy przeklęci juz od dłuższego czasu.

1

Niesamowicie mnie irytowało to jak Frenkie i Pedri mając hektary wolnego miejscu tuż przed polem karnym nie próbowali strzelać.

0

Niesamowite, ze mamy więcej kontuzji po tym jak mieli tyle odpoczynku niz rok temu po Euro. Już sie rzygac chce tymi kontzujami je*anymi...

3

Jak dla mnie Araujo albo Frenkie, ale Eric tez zagrał bardzo solidnie.

0

@Borneo Wiadomo tez duzo kontuzji nas dotyka, ale najważniejsze, ze wygrywamy te mecze a styl nie jest jakis najgorszy. Mniej frywolnie gramy niz w tamtym sezonie. Wiadomo, ze real jest mocniejszy bo wzmocnili mocno obronę.

1

Zapowiada sie ciekawy i wyrównany sezon i my i real w formie, a z tylu jeszcze Villareal. Ciekawe kto wypadnie z tego wyścigu czy bedzie na noże do samego końca

1

Brawo Joan świetna interwencja!!

0

Jest i gol Araujo!! Zdecydowanie zasłużył brawo!!!

25

Jak to nie jest faul na Pedrim??? Hahahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?