BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kibicuje Barcelonie z całego serca ale jestem realistą. Szczerze zadziwia mnie, ze ktos wierzy w to, ze my strzelimy 3 albo 4 gole na wyjedzie w lm serio? XD
1
https://zapodaj.net/plik-9UlBoA7JDk
Nowy przepis jak cos polecam sie go nauczyć!!
1
Ciekawe czy jakbyśmy dostali Rakow w 1/8, Celtic w ćwierćfinale i np. Bodo w półfinale to czy udałoby nam sie wreszcie dotrzeć do finału
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nie no to jest chore, ze majac var oni tu nie zagwizdali karnego hahhaa
1
Nie da sie wygrywać meczów marnując milion sytuacji a przeciwnik oddaje 2/3 strzały i strzela 2 gole. Juz sie rzygac chce to skutecznością je*aną
0
To jak obstawiamy w ktorej minucie w rewanżu kolejny agent zrobi czerwona kartke?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Hahahahag t jest karny co to ka byc????
1
Jeszcze bez Pedriego na druga hahah to powodzenia
0
Przydałoby sie jeszcze w drigiej parę sytuacji zmarnować I fajrant
2
A koke dalej na boisku XD
2
My mamy jakas klątwę na sobie inaczej tego nie mozna wytłumaczyć xd
1
@Aragorn33 Oni od lat mają immunitet na takie faule. Carvajal robi tak 15 razy na mecz i nic Xd
1
Uff dobrze, ze szybko skończyli bo jeszcze by trzeba bylo sprawdzac karnego na Olise a tak to czyste papcie XD
1
@norbi77 takich ekspertów lubię
2
Hahahha a później magia realu niewiarygodny fart
1
Buahahaba zaczyna sie co roku to samo XD
2
Jak w środę nie wygramy minimum dwoma bramkami to nawet największy optymistą moze zwątpic w nasz awans
5
A tak w ogóle ktos mi wytłumaczy jak trener za uderzenie przeciwnika w plecy nie dostaje czerwonej kartki? XDDD
0
Oby nie starczyło czasu na posiedzeniu komitetu sedziow tak jak przy poprzednich kontrowersjach ale przeciwko nam :)
0
Brawo za 3 punkty!! Czerwona Martina ewidentna tak jak Simeone w pierwszym meczu pucharu krola w przyrodzie nic nie ginie ;)
5
Goool to jest właśnie napastnik w odpowiednim miejscu brawo Robercik!!! Ale nim Cancelo pokręcił
8
Jeszcze Bernal z kontuzja japier...
0
Dla mnie ewidentna czerwona
2
To jest niewiarygodne xd
0
Karnego sprawdzają?
0
Marcus!!! Tylko co z tego jak mamy tam gówniana obronę...
5
Wystarczy kopnąć pilke przeciwko nam i juz lecisz sam na sam
5
Bez kartki to sa jaja