1

Kibicuje Barcelonie z całego serca ale jestem realistą. Szczerze zadziwia mnie, ze ktos wierzy w to, ze my strzelimy 3 albo 4 gole na wyjedzie w lm serio? XD

1

https://zapodaj.net/plik-9UlBoA7JDk
Nowy przepis jak cos polecam sie go nauczyć!!

1

Ciekawe czy jakbyśmy dostali Rakow w 1/8, Celtic w ćwierćfinale i np. Bodo w półfinale to czy udałoby nam sie wreszcie dotrzeć do finału

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nie no to jest chore, ze majac var oni tu nie zagwizdali karnego hahhaa

1

Nie da sie wygrywać meczów marnując milion sytuacji a przeciwnik oddaje 2/3 strzały i strzela 2 gole. Juz sie rzygac chce to skutecznością je*aną

0

To jak obstawiamy w ktorej minucie w rewanżu kolejny agent zrobi czerwona kartke?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Hahahahag t jest karny co to ka byc????

1

Jeszcze bez Pedriego na druga hahah to powodzenia

0

Przydałoby sie jeszcze w drigiej parę sytuacji zmarnować I fajrant

2

A koke dalej na boisku XD

2

My mamy jakas klątwę na sobie inaczej tego nie mozna wytłumaczyć xd

1

@Aragorn33 Oni od lat mają immunitet na takie faule. Carvajal robi tak 15 razy na mecz i nic Xd

1

Uff dobrze, ze szybko skończyli bo jeszcze by trzeba bylo sprawdzac karnego na Olise a tak to czyste papcie XD

1

@norbi77 takich ekspertów lubię

2

Hahahha a później magia realu niewiarygodny fart

1

Buahahaba zaczyna sie co roku to samo XD

2

Jak w środę nie wygramy minimum dwoma bramkami to nawet największy optymistą moze zwątpic w nasz awans

5

A tak w ogóle ktos mi wytłumaczy jak trener za uderzenie przeciwnika w plecy nie dostaje czerwonej kartki? XDDD

0

Oby nie starczyło czasu na posiedzeniu komitetu sedziow tak jak przy poprzednich kontrowersjach ale przeciwko nam :)

0

Brawo za 3 punkty!! Czerwona Martina ewidentna tak jak Simeone w pierwszym meczu pucharu krola w przyrodzie nic nie ginie ;)

5

Goool to jest właśnie napastnik w odpowiednim miejscu brawo Robercik!!! Ale nim Cancelo pokręcił

8

Jeszcze Bernal z kontuzja japier...

0

Dla mnie ewidentna czerwona

2

To jest niewiarygodne xd

0

Karnego sprawdzają?

0

Marcus!!! Tylko co z tego jak mamy tam gówniana obronę...

5

Wystarczy kopnąć pilke przeciwko nam i juz lecisz sam na sam

5

Bez kartki to sa jaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?