0

Lipna wiadomość :/. 6 mln za sezon?? No dobra, ale pod warunkiem, że będzie płacił duuużą karę pieniężną za każdą szmatę. A tych zapewne ta "firanka" na bramce nie uniknie :/...

0

a ja chciałbym bentleya i camp nou za oknem. Ludzie, pozyjemy, zobaczymy, na kogo trafimy...

0

Hahaha, Kasper Hauser, dobreee, hehehe :DD. A może suma samurajów ;)?? Widać, że z buszu wyszedłeś ;]. Pozdro dla Warjata :D

0

Deadcandance

Stary, co Ty pieprzysz?? Nie jestem jakimś zwolennikiem talentu Villi, ale pisząc, że Tevez, Podolski, Amauri są lepszymi piłkarzami to gruba przesada. Weż się zastanów zanim coś napiszesz :/??

0

..."należy wygrywać z najlepszymi." Arsenal do takich w tym momencie nie należy.

0

gordoniasty

Zastanów się koleżko. E2 w wieku 28 lat miałby przechodzić do Marsyli czy Mallorcy?? Jak już co to, żeby dorobić do emerytury w wieku 32-33 lat.To jest za bardzo ambitny zawodnik, żeby przejść do średniaków europejskich, nawet olbrzymia gaża Man City raczej by go nie przyciągnęła, bo wie, że z ta drużyną niczego nie zawojuje.

deadcandance

Wątpie, że z Giulym było to najlepsze trio w dziejach Barcy :/. Henry-E2-Messi, to trio wydaje się najlepsze i najbardziej wyrównane. Jakby stworzyć formację ofensywną ronaldinho (za najlepszych lat w Barcy)-E2-Messi (teraz) niewątpliwie byłby to najlepszy atak :).

0

Ten Daily Mail takie pierdoły pisze. Ktory klub sprzedałby jednego z lepszych zawodników, grającego zaledwie od roku do tego za niższą cenę niż został sprowadzony :|? Takich głupot, aż nie chce się czytać :/. Żal

0

Stary Chelsea już nie odpadnie w 1/8 finału LM

0

badassdrummer

Zapomniałeś jescze o Legii (Kowalewski, Boruc, Fabiański, Mucha) ;]

0

Wszyscy wielcy zwolennicy talentu Valdesa- zobaczycie ile jeszcze razy będziecie płakać po klopsach VV a ja razem z wami (oby jednak tak nie było, ale takowe są rokowania :/)

0

I powiem Ci Heniek, że osobiście jestem bardzo zadowolony ;))

0

marcin10135, bez kitu racja, mamy już kompletną, ale jeszcze jeden śwatowej klasy zawodnik by się przydał ;]. Kartki, kontuzje, choroby... wiadomo

0

marcin 10135

A Messi??

0

Dawać Ribery'ego do nas!! Jak trafi w tym okienku transferowym to siłę ofensywną będziemy mieli kompletną :D.

0

Baca7

Akinfiejew, wątpie, że na niego w ogóle zwróciliby uwagę nie dlatego, że jest słaby czy coś, ale dlatego, że jest zawodnikiem spoza UE a to juz jest utrudnienie :/. Tak samo było po MŚ 2002 z Rustu.

0

Niech włodarze klubu zrobią wszystko, aby ściągnać jakiegoś klasowego bramkarza, nawet Cecha bo Valdes to od kilku ładnych lat pomyłka :/. Jak sobie przypomnę te szmaty z poprzednich lat chociażby z Lpoolem, Valencią czy Betisem, to aż krew mnie zalewa ://

0

No jak to kto?? Pinto

0

Ale chłopaczyna się nagrał w tej Barcelonie jak do tej pory ;]

0

dawo

Poważnie będziesz oglądał powtórkę meczu, znając jego wynik??

0

Na bank w 1/4 będzie jakaś jedna para angielska, najlepiej ManU-Lpool ;DD.

0

Hehehe no spoko. Ty lepiej wiesz, czy modle się aby puszczał szmaty a Barca przegrywała. No spoko. Chodzi o to, że w mioch oczach jest słaby i to wszystko. Chyba mogę miec własne zdanie na ten temat. Kiedyś np. nie lubiłem Motty bo dawał dupy, był w ogóle za cienki. Czy wtedy też oznaczało że mam Barce gdzieś?? Błąd bo to była tylko jednostka. A co do VV to życzę mu i mam nadzieję, że będzie grał cały czas na odpowiednim poziomie. Osobiście byłem, jestem i będe WIERNY temu klubowi do końca, zawsze mu kibicowałem jak nawet zajmowali 6 miejsce w lidze czy ledwo co 4. ZAWSZE!!! Visca el Barca!!!

0

Od najsłabszych do najmocniejszych rywali. To przedstawia się tak: Porto, Arsenal, Villarreal, Bayern, Chelsea, Liverpool i Manchester. Czyli najbardziej byłbym za wylosowaniem Porto, najmniej pożadani przeciwnicy to Lpool i ManUtd. Najlepiej żeby już teraz na siebie trafili, zawsze to o jednego mniej niewygodnego rywala.

0

Stary, nie kompromituje się naprawdę, uwierz. Zapytaj się każdego obeznanego w footballu kto jest lepszy VV czy Reina??? Odp będzie bardzo prosta ;]. No proste, że Reina tez popełnia błędy głupie, ale ogólnie jest lepszym goalkeeperem niż nasz Jaszyn ;). Ty chyba ślepo jesteś zakochany w Valdesie a ja jestem realistą. Więc nie podważaj mojej wiedzy footballowej bo w tym temacie siedzę już bardzo długo i na bierząco. Jak mówiłem Ty masz swoje racje a ja swoje i juz nie chce mi się na ten temat polemizować...

0

Nie ma co rajcować się Silvą, nic nie pokazuje w tym sezonie, zresztą tak jak Valencia. Można go od biedy kupić za promocyjną cenę na ławkę, a jak się sprawdzi to w kolejnych sezonach można próbować go w podstawowym składzie.

0

A Rummenige ma najwięcej do powiedzenia :). K***wa, jak Frank będzie chciał odejść to i tak odejdzie. Zobaczymy jak sprawa będzie się przedstawiać w okienku letnim... Strzała ludzie!! VeB!!!

0

IceMan!

To jest tylko moje zdanie. Ty masz swoje racje, ja mam swoje. Nie prowadzę żadnych zapisków z wpadkami VV, więc nie będe strzalał przykładami, ale jak już chcesz to bardzo prosty przykład Ci podam: Przedostatni mecz między Barcą a Lpoolem, bodajże w sezonie 2006/2007 LM, 1/8 finału, to co wyczyniał w bramce to była tragedia. Przez niego w zasadzie odpadliśmy, bo bylismy lepsi w tym meczu, ale przez 2 jego beznadziejne interwencje odpadlismy, bo jak pamietasz na Anfild 1-0 dla nas było. A to, że od czasów Zubiego nie mieliśmy lepszego bramkarza, to wina polityki klubu związana z tą pozycją. Nie wiem dlaczego, bo nie siedzę w zarządzie klubu, ale usilnie go trzymają. Widocznie spełnia oczekiwania klubu. Moje niestety nie (chociaż w tym sezonie znacznie się poprawił, to muszę przyznać). Nawet przez chwilę, nie myslałem o Casillasie czy Buffonie a nawet o Cechu, bo cholernie trudno było by ich wyciagnąć. Casillas to poprostu niemożliwa opcja. Dlatego patrzę realnie i np. Almunia, Asenjo czy Reina (też cięzki do wyciągnięcia, ale w końcu wychowanek, więc napewno sentyment do Barcy ma i chciałby kiedyś zagrać w bluzie z herbem Blaugrany) to były by ciekawe opcje ;). Co do reprezentacji. Valdes gra już parę ładnych lat w jednym z najwiekszych klubów świata, trenerzy kadry sie zmieniali a mimo wszystko ŻADEN nie dał mu rozegrać nawet 1 meczu!!! To już powinno dać do myslenia, nie?? A to, że był okres kiedy lepiej bronił od Casillasa to musiał być naprawdę krótki. To zobacz ile takich okresów miał Iker. Stary, to jest moje zdanie i tyle. Dziękuje za wysłuchanie. Pozdrawiam

0

Czikin

Z tą 1-wszą ironią to Ci się udało :D. Ale 2-gi przykład nie był trafiony, bo obaj naprawdę popełniają błedy i grają komedię, ale mimo wszystko Boruc i tak jest lepszy :).

0

Spoko, niech go wypełni a nawet przedłuży ;). Za cienki jest na Barcelonę. Ribery to dopiero jest player. Szybki, zajebisty drybling i technika, przgląd pola wyśmienity, asystujący, strzelający. Stylem gry podobny do Messiego i takiego nam trzeba ;DD.

0

Higuita i najlepsza interwencja od początku istnienia footballu!?! Oczywiście, że pamiętam ;D

0

IceMan

Oczywiście, że błędy zdarzają się każdemu, ale Valdesowi za często. Swoją grą nie zasługiwał nigdy i nie zasługuje, aby bronić barw Blaugana. Tyle co miał wpadek do tej pory to Van der Sar mógłby jeszcze z 5 lat pograć i miałby mniej głupio wpuszczonych farfocli :/. Barcelone spokojnie stać na sprowadzenie zajebistego bramkarza, bo taki klub takiego potrzebuje. Dowodem na to, że VV jest słabym bramkarzem, świadczy fakt, że do tej pory nie zadebiutował w kadrze nawet w głupim towarzyskim meczu z jakimiś kelnerami. I nic nie zmieni faktu, że w kadrze są Casillas i Reina, bo przecież chociaż w jednym meczu towarzyskim mógłby zadebiutować :/. Cienias i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?