BBarti
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co wy z tą hiszpańską ligą?? Sami tu Hiszpanie czy co?? Liczy się tylko Barca ;). My jesteśmy z Polski i na arenie międzynarodowej należy kibicować polskim klubom. Rywalizacja angielsko-hszpańska powinna najbardziej dotyczyć angoli i hiszpanów czy rywalizacja kameruńsko-nigeryjska kameruńczyków i nigeryjczyków. My skupmy się tylko i wyłącznie na Barcelonie, ludziee :/!!!
0
Wątpie, żeby kiedykolwiek Messi przeszedł do realu, nawet jakby grał w innym klubie niż Barca, nawet w wieku 35 lat. W jego przypadku jest inaczej, bo Figo nie był wychowankiem Barcelony a on tak. Do tego opłacili mu leczenie i pozostanie lojalny i wierny temu klubowi.
0
40 bramek :|??? Chyba na treningach...
0
Tomoos, ja śmieszny :|?? Ty jesteś chyba mało bystry człeniu :/. Ja pisałem, że nie wyobrażam sobie, abym kibicował czy pragnął wygranej realu, a nie żeby spadł. Chociaż tak szczerze, jak poruszyłeś ten wątek, to mam to w dupie czy real by spadł czy nie. Jakby spadli to przynajmniej miałbym pewność, że te knagi nie zdobędą tytułu La Liga ;DD.
0
To życzę Tobie Pep, wszystkim prawdziwym Cules i sobie jeszcze 2 takie wielkie finały a w Rzymie tego Największego ;)
0
AdekVeB
Stary, ja wiem, że wtedy teoretycznie było by łatwiej zgarnąć tytuł mistrza PD, ale jak pisałem we wcześniejszym komentarzu, poprostu niewyobrażam sobie, żebym chciał, aby real kogoś w jakimś meczu pokonał albo przeszedł do kolejnej fazy. Nigdy tak nie było i nie będzie. Wierzę, że Barca i tak da sobie radę w LL i LM nie ogladając się na real. Pozdrawiam.
A co do komentarzy związanych z dominacją zespołów angielskich to mi to najzwyczajniej zwisa, czy w półfinałach będą 3 zespoły angielskie czy żadne, najważniejszy jest tylko triumf Barcelony.
Visca el Barca!!! ;D
0
Niewyobrażam sobie, ja jako kibic Barcy, kochający ten klub, abym kiedykolwiek chciał aby real wygrał jakiś mecz lub przeszedł do kolejnej fazy jakichkolwiek rozgrywek. Nigdy nie będe chciał dobrze dla tego klubu!! Dlatego liczę na Lpool i jestem przekonany, że u siebie nie dadzą wydrzeć sobie awansu :D. W końcu to drużyna pucharowa.
A co do Samuela, to bez kitu luzacki gość. Na łamach prasy przyznał się, że w wieku 20 lat poczuł się mężczyzną ( czyżby chodziło mu o inicjację seksualną, ehehehhe?? ;DD).
0
Ja też mam taką nadzieję Sami ;).
100 lat!!!
0
Tylko nie zniszczyć tam murawy proszę ;))
0
No właśnie. Po co Milanowi Ade :/?? A wiem, chcą ściągnąć perspektywicznego juniora ;)).
0
A co innego mógł usłyszeć Sami od własnego syna??? -Tato, zdobądz mi koszulkę Messiego ;PP??
0
Na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości, aby wygryzł ze składu Hernandeza albo Andresa, więc lepiej było by dla niego aby po zakończeniu tego sezonu pożegnał się z Camp Nou. Tym bardziej, że Barcelona myśli coś o sprowadzeniu Fabregasa (chociaż wątpie bo Weneger powoli na nowo buduje zespół) to najwyżej Hleb grałby od w podstatwowym składzie np. żółtych na treningach ;PP.
0
Deco, jak najbardziej zrobił wiele dla Barca, ale to co grał przez ostatnie 2 lata swojego pobytu to była porażka. Tyle co miał strat i niedokładnych podań nie sposób zliczyć :/