0

Ja też zaczynam tracić wiarę w sens słynnych słów Mas Que Un Club. Banda Rossela i Bartomeu niszczy ten klub. Zwalnia się jednego z najlepszych pracowników. Zubi mówi że będzie obrońca. Weź mnie nie rozśmieszaj. Już rok temu tak gadał. Mam duże wątpliwości co do naszego przyszłego sezonu. Każdy teraz zachwala Lucho, ale tak samo było rok temu. Martino też był przez nas zachwalany a wiemy jak to się skończyło. Ci ludzie nie potrafią działać dla dobra klubu lecz dla własnego portfela. Tyle afer to my przez 10 lat nie mieliśmy. Moi koledzy którzy są za Realem wyśmiewają nasz klub przez te wszystkie afery. Śmieją się z naszego motta,i wartości które PREZENTOWALIŚMY!!!!! To koniec tego. I co z tego że wyciągnęli Barcę z długów? Ale rujnują ją od środka!!!! Zubi robi transfery? I co z tego!!!!! Nie wiadomo ile kasy przeleje na inne konta. Zaczynamy robić jak Real. Oni wydają kosmiczną kasę na grajków a i tak trofeów im brak. W ciągu 6 lat zdobyli 6 trofeów. I taką kasę w ten skład wpompowali. Modrić, Bale, Ronaldo, Benzema i inni.

0

Po co hejtujecie Tatę. Dla mnie był super trenerem. W pierwszym sezonie to sądzę że nawet Simeone by nie wiele zdziałał. Wypaleni zawodnicy. Przeciwnicy znajdowali sposób na naszą grę. Kto dwa razy wygrał z Realem? Kto wygrał Super puchar? Jak każdy go krytykował bo było małe posiadanie to w końcu stwierdził żeby grali z tym posiadaniem. Powinien zostać. Liczę na Lucho ale sądzę że bez obrońców się nie obędzie. Alves jest słaby i tyle. Nawet ten Maicon był na mundialu lepszy.

0

A woilsz rudego z Valencji?!!! Dawać nawet tego Vertonghena byle nie ten szrot.

0

Na profilu Arsenalu są już zdjęcia z testów medycznych Alexisa. A jeszcze tydzień temu zapowiadali że go nie sprzedadzą. Komedia i idiotyzm.

3

Mam prośbę kto będzie wkrótce na Camp Nou. Otóż weźcie kupcie byle jaką spluwę i strzelcie to tego Zubiego!!! Będzie żałoba ale kupimy STOPERA!!!!! On myśli że Bartra, Pique i Masche dadzą nam jakość. A co jak ta dwójka dostanie kontuzji. Postawimy na stoperze Messiego :)

0

Eric Abidal przeszedł do Olympiakosu. A jeszcze dwa dni temu kontrakt przedłużył. Powodzenia Abi

0

Kto może zagrać? A za Silvę Dante. A za Neymara Bernard, ale nie Jo na pewno.

0

Kolego jak nic poważnego? Minimum 1,5 micha przerwy. Zuniga powinien wylecieć. Dlatego jestem za wprowadzeniem video powtórek na meczach. A powinno to wyglądać tak że drużyny miały by 4 możliwości na powtórkę. Jak jest jakaś sporna sytuacja trener prosi o powtórkę. Oczywiści trzeba by było kolejnego sędziego, który siedzi na stanowisku i wszystko obserwuje w postaci kamer. To by było coś.

1

Jezu, czy oni nie potrafią zdjąć tych okularów które zasłaniają im super zawodników. Miranda, Piszczek. Rudy ok, ale na rezerwę i może występować w parze z Bartrą w drugim składzie. Cuadrado to nie obrońca lecz pomocnik co idealnie pokazuje mundial. Można kupić ale nie jest potrzebny. Na 9 Higuain? Ok ale trochę drogo mając w planach 3 obrońców, pomocnika i Bravo. Już bardziej bym się skłaniał ku Jacksonowi Martinezowi. Super gracz i ma nosa do goli. I kosztuje 20 mln. A cenę można obniżyć Tello dając na wypożyczenie. Jeśli się sprawdzą te ploty to ja chcę w następnym sezonie taki skład: Ter Stegen/Bravo-Piszczek-Miranda/Mathieu-Pique-Alba-Busquets-Koke-Iniesta-Neymar-Higuain-Messi. I to był by super skład. Dawać za Koke kasę bo warto. Chłopak ma talent. A może ten Cole też wypali? Kto to wie.

0

Romuś postara się o sowite wynagrodzenie. XD

0

Ale wiecie co, uważa m że Hiszpanie jednak mogą mieć problem z mundialem. Gra Costa który mnie w ogóle nie przekonuje, że jest genialnym napastnikiem. W Athle może i strzela gole ale w reprze już raczej nie za bardzo. Jego gra opiera się na chamstwie i wymuszaniu fauli i karnych. Wolał bym aby zamiast niego grał David Villa, bo jest lepszy. Jak Vincente chce coś jeszcze ugrać nie się bierze za zmianę.

0

"Daily Mirror donosi o zainteresowaniu Ramiresem ze strony Barcelony. Według dziennikarzy Brazylijczyk jest głównym celem transferowym Katalończyków." Jak najbardziej tak. Na pozycję Xaviego ideał.

0

Moim zdaniem skład na przyszły sezon: Ter Stegen- Piszczek-Luiz-Pique-Alba-Busquets-Iniesta-Cesc(Gundogan lub Reus )-Neymar-Messi(Mandżukić)-Reus(Alexis)

0

Ludzie a może po podpisaniu tego kontraktu wróci stary dobry Leo. Może kasa go zmotywuje. Jestem przeciwnikiem takiej motywacji piłkarzy ale cóż coś trzeba zrobić bo z klubem jest coraz gorzej. Laporta niech wraca i sprząta ten bałagan po obecnym zarządzie. I jeszcze tak o trenerze, Martino powinien zostać na kolejny sezon. Może to brzmi głupio ale tak naprawdę szatnią rządzi Messi, Alves, Xavi. Oni tak naprawdę wszystkim rządzą a nie trener. Sądzę że gdyby Xavi i Alves odeszli i przemodelowali byśmy skład to w następnym sezonie mieli byśmy potrójną koronę. Martino jest z zewnątrz i nie chce popadać w konflikt. Na miejsce Xaviego kupić Reusa lub Gundogana. Messi niech gra jako 9 bo tam mu najlepiej. I jako obrońcę kupić Piszczka lub nawet niech zostanie Montoya. Ale najpierw muszą znieść zakaz.

0

No i niech startuje. Jak trenerzy chcieli transfery to robił bez gadania. A Zubi i Bartomeu tylko by oszczędzali i kręcili. Uważam że wczorajszy mecz przegraliśmy nie dla tego że byliśmy słabi, ale dla tego że brak nam wzrostu w ataku i obronie. Potrzebujemy 2 wysokiego do spółki z Pique lub Bartrą. I wysoką 9. Proszę chociaż na jedne sezon kupmy znowu Eto. Grał dla nas, wysoki silny jak tur. Przyda się.

0

Jezu Xavi by tylko jęczał i gadał że na coś zasłużyliśmy. Kurde, on może i jest legendą ale niech wreszcie odpuści. Cesc to nie 9 nigdy nią nie był. Porównajcie mecze z Fabregasem na 9 a Fabregasem w drugiej linii. On tam czuje się najlepiej i tam jest dla nas najbardziej przydatny. Jak na zniosą ten zakaz transferowy to musimy kupić 9 z prawdziwego zdarzenia. Nawet takiego Mandżukicia który chce odejść, lub Romalu Lukaku albo nawet tego Costę. Ludzie jak chcemy aby wygrywali trzeba wzmocnić zespół a nie grać cały czas jednym i tym samym składem bo będą takie kwiatki jak wczoraj. Do tego minimum 2 wysokich stoperów ( Mangala i Hummels). Songa sprzedać a w jego miejsce niech idzie Mascherano. TO DF pomocnik a nie obrońca. Będzie dobrą alternatywą dla Busquetsa. I kupić kogoś na bok, mi się Piszczek marzy. Lepszy niż Alves. Jak nie wydamy kasy nic nie wygramy.

1

A ja uważam że oszczędzają się przed środą. Słuchajcie na Calderon będzie trzeba wybiegać tyle ile w ciągu 2 meczy. I dlatego tylko tak aby wygrać, jak najmniejszym nakładem sił. W środę musi być minimum 2-2 albo 1-0 dla naszych aby przejść.

0

W ogóle co się dzieje. Chyba ktoś nas próbuje wykluczyć z gry. Jak nam zabronią transferów to padaka. Nie kupimy bramkarza a Pinto może i gra dobrze ale bramkarz potrzebny od zaraz. W razie kontuzji oier nie da rady. Fifa nie może nam tego zrobić. Niech lepiej zajmą się madrytem. Przy takich długach kupują piłkarza za 100 mln. Śmierdzi mi to przekrętem.

0

Ja jestem dobrej myśli. Ogramy ich i będzie dobry sezon.

0

Mi też chce się płakać. Chłopak miał niesamowitą formę. Wielka strata dla wszystkich Clues. Viktor wszyscy są z tobą. Trzymaj się.

0

Puknij się w głowę. Nie można po jednym badaniu podjąć decyzji o operacji. To skomplikowany proces. Badania, konsultacje, i fachowcy którzy muszą go przygotować. A szpital opuścił bo zrobiono badania.

0

Ter Stegen był by raczej nie możliwy bo Borussia w głównej fazie sezonu go nie odda. Może poprosić o transfer Claudio Bravo lub Guaity. Tak na wypożyczenie dopóki Ter Stegen nie przyjdzie. Guaita i tak grzeje ławę to nam się przyda. Tak jak Real z Diego Lopezem.

0

Jezu nie Viktor. Oby to nie więzadła. A jak coś mu się stanie to klub będzie mógł poprosić o zakontraktowanie nowego zawodnika poza oknem tak?

0

Tyle że każdy znosi to inaczej. Tak czy inaczej teraz potrzebne jest mu wsparcie. Jak nie zagra to trudno. Ney, cała społeczność Barcy jest z tobą i twoją rodziną.

0

A tak z innej beczki, wiecie że dzisiaj zmarła mama Neymara. Kondolencje dla chłopaka. Uszanujmy to jak nie będzie mógł zagrać w GD. Są sprawy ważniejsze od piłki.

0

Kupić Piszczka na jego miejsce. Damy BvB 10- 15 mln i mamy zajebistego prawego obrońcę.

0

Ja zauważyłem jedno. Na mecze z potęgami wracają im jaja i grają dobrze. Rok temu przegrali w Ossasunie, a za tydzień wygrali z realem. Oni myślą że słabeusze oddadzą punkty, a tak się nie dzieje.

0

Albo jak Silva nie do wyjęcia będzie to kupić Cazorlę.

0

I co, widzimy skutki lata. Neymar jeden nic nie zdziała. Potrzebny jest obrońca środkowy i boczny. W lecie to będzie naszym obowiązkiem. Musimy też kupić kreatywnego śp pomocnika. Sorry Xavi ale to już nie te lata. Cesc też sam nic nie ugra z Iniestą. No i napastnik typu RvP. Niestety, jak chcemy wygrywać to musimy też robić zakupy. Na tego pomocnika to najlepiej Silvę kupić. A jako PO to Piszczka, nie jest drogi a chyba obecnie najlepszy, bo Lahm na tej pozycji już nie gra. W następnym sezonie spodziewam się takiego składu: Ter Stegen- Piszczek- Pique- Mangala/Luiz-Alba- Silva/ Cesc -Busquets- Iniesta- Neymar- RvP- Messi. Aby być na topie potrzeba zmian co wiąże się z wydaniem kasy. Obyśmy w LM przeszli.

0

Mi w ogóle ciężko powiedzieć na temat tego bramkarza. Teraz w lecie czekają nas poważne zakupy. ŚO, BR i jakiś napastnik wysoki bo jednak to zawsze się przydaje. Wierzę że Ter Stegenowi się powiedzie, ale chciałbym Handanovica. Z ŚO to najlepiej Agger lub Luiz. A napastnika to wydać kasę nawet na tego Torresa czy Jacksona Martineza. Wtedy to była by super drużyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?