0

Jezu aż mi się chce płakać. Przypomina mi się moment jak na żywca zszywali mu łuk brwiowy w meczu z milanem. Albo jak wracał tyle razy po tych kontuzjach. Straszna strata. Ja mam nadzieję, że jeżeli zakończy karierę to wróci i zostanie szkoleniowcem. Taka para Xavi jako główny, a Puyol jego asystent.

0

Nike lub Qatar

0

Ludzie, REAL TEŻ STRACI PUNKTY!!! Przyjedzie liga mistrzów, zmęczenie i wpadki, tak samo Athletico. Teraz jest lekki kryzys. Spokojnie. Od razu panika.

0

"Bardzo dobrze że Barça przegrała.
Oszuści podatkowi tylko na farcie
Messi nie płaci podatków,
za Neymara nie płacą podatków
słowem uefalona." Patrzcie co u białych piszą. Śmiać mi się chce. Ciekawe jakie komentarze będą po wygranej naszych w pucharze króla.

0

Ja liczę że Tata weźmie się w garść i pokaże jak się gra. Już raz straciliśmy punkty i wróciliśmy. Real ma też trudne mecze i wpadki przyjdą. Najważniejsze że w LM jest dobrze.

0

Tyle że graliśmy na terenie przeciwnika, gdzie zazwyczaj ciężko gra się przy obcych kibicach. Teraz gramy u siebie. Z taką formą jest dobrze, a Messi jeszcze pełnej nie osiągnął. Będzie dobrze.

0

Tak więc zatkaliśmy hejterom japy. To był piękny i wspaniały mecz Barcy. Ale jest jeszcze rewanż więc wynik może być okazalszy.

0

Dobra nie jest źle. Xavi tylko po to aby uspokajać grę. Jest Fabs i iniesta i Alexis. Ney wiadomo jeszcze świeżo po kontuzji. Ale gdzie jest adriano?

0

Słuchajcie bo tak toczy się debata o ten skład na city. Tata na prawdę ma problem. Xavi to legenda, ikona tej drużyny. Tylko że ta legenda została niestety wyparta przez generację młodszych piłkarzy jak Cesc. Uważam że on powinien zagrać z City razem z Iniestą i Busim. Niestety ale Xavi musi się pogodzić z rolą rezerwowego i uczyć obecnych piłkarzy. To ikona klubu, lecz są już od niego lepsi. Mam nadzieję że z City zagramy takim składem jak wczoraj, tylko niech Bartra zmieni Tarzana. A tak to super. No i może niech zagra Ney za Pedro. Jego rajdy i dryblingi bardziej nam się przydadzą na City niż Pedro i jego sprinty.

0

A może zamiast Pedro Neymar?

0

To na City dajmy taki skład jak teraz gra. Albo Ney za Pedro. Bo jak Puyol gra tak dobrze to po co zmieniać. Ew za niego Bartra.

0

David Fernandez Borbalan. Pamiętam jak dobrze sędziował superpuchar w 2011. Świetny sędzia. Powinien sędziować finał.

0

Wiecie co naprawdę ciężko będzie wybrać Tacie skład na City. Teraz to ja uważam że powinien być taki: Victor- Dani-Pique-Bartra-Adriano-Cesc-Busi-Iniesta-Neymar(Pedro) Messi- Alexis. Innego wyjścia nie ma. Alba jakoś nie może się wyrachować. Tylko biega od bramki do bramki. Adriano jest lepiej zbalansowany. Xavi niech nie gra, mimo że to legenda to te jego kółeczka nie. Wolę Cesca. Ney powinien zagrać bo on jest naszym motorem napędowym jak nam nie idzie. Pedro niech da zmianę na ostatnie 20 min. Jeżeli Tata wystawi taki skład, to można śmiało myśleć o wygraniu tego dwumeczu.

0

Dlatego uważam że zarząd zrobi duży błąd jak nawet nie wywalczy tego pucharu króla i ligi mistrzów. Widać że ma poukładane w głowie a nie jak większość GWIAZD w europie. Przyszedł jako nie znany facet a jest fantastyczny. Oby był jak najdłużej.

0

Tym bardziej Mascherano nie jest w formie. Lepiej niech Pique z Bartrą a na prawej flance Alves bo jednak Montoya nie ma takiego doświadczenia. A reszta to jak najbardziej. City gra obecnie średnio. Jest do pokonania.

0

Tu się raczej z tobą zgodzę. Nawalaliśmy na Tito, tylko jakby nie choroba to by może nie było klęski z bayernem i w pucharze króla. Mam nadzieję że może za rok zmienią ZNOWU trenera i wróci Tito. A teraz chłopaki do roboty i lidera odzyskać chodź z taką grą marnie będzie.

0

Ludzie co się z nami dzieje? Gramy piach, Sevilla robi nas jak chce, tylko słupki obijają. Widać jak Neya brakuje. Messi człapie i nic nie robi. City nas rozniesie. Do roboty. A po sezonie wietrzenie szatni. Kupić 9, pomocnika i 2 obrońców i oczywiście bramkarz.

0

Z Martino się nie zgodzę. On ma pomysł i sądzę że wcieli go w następnym sezonie jak zmieni trochę puzzli. Kupi obrońcę, pomocnika i napastnika i może odzyskamy świeżość.

0

Wiecie co ja bym mu dał jeszcze trochę czasu, ale nie teraz. Luty jest kluczowy. Liga nam odjeżdża bo Athletico gra dobrze a Real świetnie. Niedługo liga mistrzów i nie chcę powtórki milanu i bayernu. Wtedy messi grał tylko świetny mecz z milanem a każdy pamięta 7-0. Ja bym mu na miejscu Taty dał ochrzan i zmotywował go właśnie poprzez zabawę grą. Przypomnijcie sobie jak super było iść z kolegami na boisko i pokopać dla przyjemności. Jemu to trzeba wpoić. Xavi no niestety, może i wykonuje tą liczbę podań ale ta gra się nie klei. Na Sevillę zrobił bym eksperyment. Tello, Alexis i Pedro w ataku, a w pomocy Cesc, Busi i Leo. Skoro Udają mu się asysty to niech tak gra. Aby Barca wygrywała. Iniesta też nie gra dobrze. Śmiem powiedzieć że w reprezentacji gra super a u nas coś mu nie idzie. Ja rozumiem że w klubie jest nie ciekawa atmosfera ale niech zepną poślady i walczą. Bo będzie taki kwiatek jak Bayern i słynny wynik. Niech zagrają jak z Milanem. I niech zagra Bartra. Co z tego że Masche ma większe doświadczenie jak taki stoper jak Bartra jest nam potrzebny. Ze świeżością i wolą walki. Dlatego ustawienie na City proponuję takie: Valdes- Alves-Pique-Bartra-Adriano-Cesc-Busi-Messi-Alexis-Neymar-Pedro. Obecnie najlepszy skład. Niestety Xavi jest legendą ale już nie gra na takim poziomie jak kiedyś. Jak Tata nie chce dostać drugiego Bayernu niech posłucha rozsądku i wystawi taki skład jak większość i ja podaję. Jak nie wyjdzie to trudno, ale lepiej przegrać ze składem eksperymentalnym niż ze składem który BYŁ dobry i optymalnym. A w następnym sezonie kupić Silvę za xaviego, Luiza i jakąś wysoką 9 np Mandżukicia.

0

Piszczek to było by coś. Na pewno prezentuje stabilną formę przez sezon bo to potwierdził w poprzednim sezonie. Jego wrzutki są celne a nie jak u Daniego niektóre. Obrońca, ja jestem za humelsem, luizem lub otamendim. Luiz chce odejść bo mało gra. Humelsa może puszczą.

0

Kolega pod spodem wytłumaczył ci dobrze.

0

Ludzie mamy jeszcze dużo meczy do rozegrania. To co że do Athletico tracimy 3 punkty. Nie grali z Realem. Nie grali z Athletic Bilbao na wyjeździe. Spokojnie. A nie można wiecznie wygrywać. To co że teraz dostali. To ich tylko nauczy i wzmocni że nie można grać na pół gwizdka cały mecz. Pamiętacie słynne 9 punktów do Realu. Przed kwietniowym El Clasico było 4 i jak by wygrali to by był jeden. Athletico i Real to nie roboty. Wpadki przy lidze mistrzów będą się zdarzały. Ja jestem dobrej myśli.Ney wróci, ożywi grę. A busquets do roboty i trenować.

0

MOPS odpowie ci: Sory ale taki mamy klimat, więc nie dojedziemy do Hiszpanii.

0

Dlatego powinni kupić 9 z prawdziwego zdarzenia. Messi i Neymar na skrzydłach. Może kupić takiego Van Persiego, Cavaniego (podobno jest nieszczęśliwy) czy nawet takiego Mandżukicia który chce odejść bo Robert przychodzi. A do pomocy takiego Silvę . Na zmiennika Busquetsa zrobić wymianę, oddać Songa i dopłacić i kupić Gundogana lub Krossa który ma konflikt z guardiolą. A na stopera Davida Luiza który ma dostać pozwolenie na transfer. Trzeba zrobić porządne zakupy jeśli się myśli o powrocie na szczyt. Przykład Bayernu: kupili kilku zawodników i jakie są efekty.

0

A ja jednak bym wolał na City taki skład: Valdes- Alves-Pique-Bartra-Adriano(Alba)-Busquets(Song)-Messi-Cesc(Iniesta)-Pedro-Neymar-Alexis. A jako zmiany to Xavi dla uspokojenia gry. Mascherano przy prowadzeniu aby plecy zabezpieczyć, i Song jak zagra Busquets w 1-składzie. Obecnie najbardziej optymalny i najlepszy skład. Skoro Messi ma taki pociąg do asyst to go do pomocy. A z czasem jak formę odzyska to na 9 go przesunąć.

0

A ja uważam że dobrze że Valencja dała nam lekcję. Może przed City się zmobilizują i popracują. A Messi się wreszcie odblokuje i złapie formę. Obym miał rację i z City już będzie dobrze. Liga trwa jeszcze 5 miesiący i nie zawsze można grać na wysokim poziomie A Maniek321 ma rację. Nie da się wygrywać wszystkich meczy. Real i Athletco będą grać w lidze mistrzów i im potknięcia też się zdarzać będą. Jestem dobrej myśli. Tata da im taki opierdziel że się zmobilizują. Visca el Barca!!!

0

A co się Messiego czepiasz!!! Po nim to bym się tego spodziewał bo piłka to jego życie. Pamiętam rewanż na CN z PSG jak czekał i pytał Roury czy już. Jak biegał i szybko się rozgrzewał. Jedno jest z nim pewne, w Barcy do końca kariery. (No prawie bo ją zakończy w Argentynie) I żadne Szejki nam go nie odbiorą.

0

Barcelona wystosowała oficjalne pismo, w którym zdementowała informację Radio Marca, jakoby klub miał zaproponować Valdesowi nowy kontrakt. "Szanujemy decyzję podjętą przez piłkarza", napisano. Czyli jednak nie. Ciekawe kiedy ogłoszą transfer nowego bramkarza?

0

To co, Pinto ma nie te lata a Viktor też 3-4 lata i emeryturka a Marc by nam się oswoił w klubie i był by następca od razu. Dobry ruch.

0

A tak z innej beczki, wiecie że Mundo Deportivo podało ,że szukamy nowego bramkarza. Któryś z tych panów ma nim zostać: Claudio Bravo, Kiko Casilla, Miguel Angel Moya oraz Diego Alves. Kogo byście chcieli. Ja Diego Alvesa lub Claudio Bravo. Jedni z najlepszych w La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?