BIGFANALLWORLD
Dołączył/a: styczeń 2014
Lublin
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W lipcu kiedy Barca zatrudniła Tatę to stwierdziłem ,że zrobiła źle, że powinna zatrudnić Luisa Enrique lub kogoś związanego z klubem a nie trener, który nigdy nie pracował w Europie. Jakże się myliłem. Widać ,że ma poukładane w głowie. Skromny, inteligentny i wychowany. Wie jak się zachować na konferencji, nie prowokuje ani nie denerwuje. Skupia się na swoim zadaniu. Mam nadzieję, że zostanie u nas na dłużej. I nawet jak w tym roku nie wyjdzie mu (oby nie) z Ligą Mistrzów, to nie będę miał żalu. Widzę, że ten człowiek robi coś dobrego. Jeżeli wygra ligę, co będzie wielkim sukcesem przy obecnym układzie tabeli i puchar króla, będę usatysfakcjonowany. Jeżeli doszła by liga mistrzów, to będę w niebie. Gerardo, masz pełne wsparcie kibiców. ( Marzy mi się aby pracował do końca kariery Xaviego, a potem generał przejmie pałeczkę. I może będzie powtórka z Pepa?)
0
Po zwycięstwo!!! Kiedyś musimy zdobyć Anoete. Do boju!!! Visca el Barca!!!
0
I ze względu na tę grę Messiego kupił bym prawdziwą 9. Jak Mario Mandżukić jest gotowy na odejście to czemu nie. Skoro Messi woli asystować i wychodzi mu to wspaniale to czemu nie. Jestem za. Niech klub wygrywa a nie przejmuje się że Messi nie strzela.
0
Coś dużo tu o city. Czemu my tak panikujemy? Sądzę że jeśli Mache i Pique zagrają mecz na poziomie tego z Athletico to nie będzie źle. Watford im 2 gole puknęło. A to 2 ligowiec. Jak Leo złapie formę, Ney doleczy się a w pomocy będzie Cesc z Iniestą i Busim to powinniśmy ich przejść. Jak ich pokonamy to nic nas nie zatrzyma bo taki przeciwnik zawsze motywuje. Vamos Barca.
0
Oby dzisiaj było zwycięstwo. Musimy odzyskać lidera. Skład najlepszy z możliwych.