1

@blakkudium no trochę mnie to zdziwiło, co prawda dobrze sobie radził w rozegraniu ale jako pomocnika go nie widziałem. Może idzie w kierunku DM? Zobaczymy bo dopiero wchodzi do pierwszego zespołu Ajaxu

0

@blakkudium straciliśmy szansę przez cyrk z Faye, chłopak wolał iść na spokojny rozwój do Ajaxu niż iść tutaj i być wypychanym za rok w celu zarobku. Szkoda bo tak jak Faye świetnie by pasował do formacji Flicka

0

@totalcrack no uczciwie przyznam Ci tutaj rację ale operacja została zablokowana przez La Lige i wracamy do punktu wyjścia latem najprawdopodobniej

30

Do końca sezonu napewno powinien być. Powrót Matsa w tym sezonie nie ma poprostu sensu. W następny sezonie powini ze sobą rywalizować o skład a Pena na sprzedaż.
Według mnie Wojtek wygra taka rywalizację jeśli Matsowi się nie trafi prime season bo jest równiejszym bramkarzem.
Też trzeba wziąć pod uwagę poważną kontuzje Matsa bo razem z problemami z kolanem i plecami mogą zakończyć jego karierę na tym poziomie albo ją utrudnić

0

@totalcrack słuchaj jakby mieli dostać z tej operacji 5mln+ to by została wstrzymana do lata. Mają opcje wykupu 25mln więc my możemy mieć wywalone bo obojętnie kto zapłaci będzie ok. Nikt normalny by nie przyśpieszał operacji o parę miesięcy za taką opłatą. Do tego Betis ma już nowego napastnika który wygryzł Roque.
Tak pomyliło mi się z Sevilla co nie zmienia faktu że Betis nie ma tyle kasy żeby wpłacić klauzulę i poprostu im się to nie opłaca, oferta Palmerias to dla nas zbawienie bo nikt tyle by nie dał

0

@Kubsoleon śledzę jego grę i dlatego nie chce go tutaj. Możesz zestawić go z innymi opcjami i uzasadnić dlaczego jest najlepszy. Ja już to robiłem i Nico pod względem cena/jakość wypada najgorzej z opcji które mogą być brane pod uwagę

1

@totalcrack widziałeś w jakiej sytuacji ekonomicznej jest Betis? Nie stać ich na to i go nie kupią. Ich opcja wykupu jest podobna do kwoty jaką daje Palmerias więc czemu nie wpłacają? Nawet nie mają środków żeby zagrozić wpłaceniem tej klauzuli

0

@Kubsoleon świetnie uargumentowane xd

0

@totalcrack przecież ich nie stać żeby to wpłacić więc żaden argument

0

@Kubsoleon xd, każdy może sobie tak napisać. Tylko dwa kluby w PL wykazują jakąkolwiek chęć wpłacenia klauzuli a ty tu gadasz o płaceniu jeszcze więcej

0

@Mroziu niby jakim prawem mają dostać połowę xd? Dostaną najwyżej mała rekompensatę za przerwanie wypożyczenia kilka miesięcy wcześniej

0

@tbas Raphinha to nie skrzydłowy, tylko Yamala można tak nazwać obecnie chociaż też zmierza w kierunku ofensywnego pomocnika w celu zwiększenia wpływu na grę co pozwoli jeszcze bardziej wykorzystać jego talent jak kiedyś Messiego

0

@Kubsoleon bo transfermarkt tyle podał xd? To żaden wyznacznik. Nikt normalny by nawet w tym momencie nie pomyślał żeby wyłożyć 70mln za niego

0

@Kubsoleon nie nie jest wart 58 milionów. Wartości większości graczy na tej pozycji są mocno zawyżone bo brakuje graczy na tą pozycję co nie zmienia faktu że płacenie tyle za niego to głupota w naszej sytuacji

0

@Huck ludzie przecież jest klauzula której Bilbao nie chce negocjować. Nico nie jest warty takich pieniędzy, już nawet nie wspomnę o jego wymaganiach finansowych

0

@ViscaelBarca2007 nawet jakby Neymar się zmobilizował mentalnie na ten mundial to on fizycznie nie dojeżdża. Nie ma sensu ten ruch bo i tak pograłby maks rok wrazie, miał swoją szansę to odszedł

25

W naszym interesie jest żeby grał Casado bo daje więcej i jest bardziej kompletny. Tylko musi wrócić do formy bo od jakiegoś czasu nie przypomina siebie. De Jong to jest opcja z ławki kiedy trzeba uspokoić mecz albo na autobusy a nie na kluczowe mecze co pokazał przez 6 lat odkąd tu trafił

1

@turhiay ty chcesz nam do reszty drabinkę płac zrujnować?

1

@blakkudium świetna wiadomość (:

0

@SinMistico to ja nie wiem jak ty te mecze oglądasz

@kamiVeB tu większość się podnieca pojedyńczymi meczami tych bardziej efektownych ale mniej efektywnych graczy

1

@ViscaelBarca2007 wiadomo Lewy ma ambicje żeby wygrywać i bić te rekordy ale decyduje trener co podkreślał Flick

12

Ferran powinien grać więcej bo na to zasłużył. Oczywiście w tych ważnych meczach Flick będzie w tym sezonie preferował Lewego ale Ferran przynajmniej te 30min na mecz powinien dostawać a Lewy mógłby być częściej rotowany. Ferran musi być przygotowywany żeby już od następnego sezonu mógł wrazie co być nasza podstawową ,,9" bo Lewy będzie stopniowo przechodził do roli zmiennika przez swój wiek

0

@ArcziArtt jeśli Matsowi się nie wylosuje prime to Wojtek będzie bronił

0

@Kapitan9 zostanie najpewniej, Flick już jasno dał do zrozumienia że chce go w kadrze tym zablokowaniem transferu. Skoro nie chcą mu kupować kogo chce to chociaż nie daje sobie sprzedać graczy

13

To się szwagry popisały na tym brazylijskim rynku nie ma co xd. Pewnie jest tak jak powiedział Font że ten transfer to wałek, ta oferta to dla nas ratunek z nikąd

0

@dzefrej234 tak, mam wrażenie że oceniacie go na podstawie gry u Xaviego a okres w Gironie kompletnie pomijanie. Eric gra dobrze i jego błędy do zredukowane do minimum

0

@dzefrej234 to czemu takie głupoty piszesz?

0

@dzefrej234 oglądasz mecze?

0

@gaq albo Ferran albo przerzucamy tam Raphinhe i Fermin/Olmo z lewej strony

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?