0

@Roobo konkretnie w drugim i trzecim zdaniu. Naprawdę krótki wpis, mam jeszcze cytat wkleić?

0

@krol211 tego nawet nie skomentuje. Może porównany jak tak Musiale z Rodrim? Przecież pomocnicy xd

0

@Roobo już zmieniasz temat xd. Obrażasz go przez sytuacje gdzie schodzi zdenerwowany z boiska, nie wiemy z jakiego powodu ale ty już tworzysz swoją narracje i go obrażasz. Ty nie jesteś nawet zabawny tylko żałosny

0

@Roobo to przeczytaj co napisałeś, ośmieszasz się tylko, mogłeś już nic nie odpisywać

0

@Roobo już hejterek wylazł xd, nie wiesz jak wygląda sytuacja więc sobie daruj a drugiego zdania to nie skomentuje bo szkoda bana

0

@krol211 przecież Bellingham to kompletnie inny profil pomocnika xd. Leao i Nico to ta sama pozycja i te statystyki mocno oddają różnice między nimi. Czekam na argumenty

0

@krol211 oglądam, i oglądałem też trochę Bilbao i mam wyrobiona opinie że Leao jest poprostu lepszy co ma też potwierdzenie w statystykach więc czekam na jakieś argumenty.
Zgadzam się że Leao jest przehajpowany ale to nic nie zmienia w tej dyskusji. Ja nie chce żadnego z nich tylko stwierdzam fakty

0

@krol211 czekałem na jakieś argumenty ale cóż xd

1

@krol211 no lepszy xd, wszystko ma potwierdzenie w liczbach, gole, asysty, stworzone okazję, drybling itp.... a nie sorry siły przyjaźni nie przebije xd

1

@7black4 zgadzam się tylko zobacz że za niego będą chcieli 80-90mln więc to się poprostu nie opłaca, Diaz jest prawdopodobnie w swoim prime albo się zbliża a i tak są lepsze opcje na rynku i do tego tańsze. Suarez to był inny kaliber jak przychodził

0

@gracianho7 po co ma go brać PSG? Dopiero Kvare kupili, Chelsea to się każdym interesuje. Leao jest poprostu lepszy i ma dużo wyższy sufit, tylko wiek jest na korzyść Nico więc xd. Nie chce żadnego z nich, jedynie bym spróbował wziąć Lookmana

@gracianho7 jaki obrak odpoczynku? To już naprawdę szukanie wytłumaczenia na siłę, nie jechał na IO więc miał odpoczynek, Bilabo nie gra też tyle co my. Do tego ma darmowe miejsce w składzie przez brak konkurencji więc o jakim braku rytmu ty mówisz?

2

@gracianho7 nie, bo miał tylko jeden sezon który wywołała zainteresowanie ze stronach dużych klubów. Gość jest przehajpowany i tyle, nie ma tu mowy o żadnym ogromnym potencjale, ma jasno zarysowane limity i będzie pewnie jokerem w stylu Doku tylko słabszym. Balde wymagał długiego procesu odbudowy (który nadal trwa) po kompletnym marnowaniu czasu na jego rozwój przez Xaviego co spowodowało regres i na dodatek długą kontuzja

10

@Who_you_mam a Nico za drogi i za słaby. Wolałbym nikogo (:

0

@krol211 na takim poziomie dyskutował nie będę

0

@SelloutCrowd wiem że się różnią ale nie tak jak piszesz. Pedri nie ma liczb bo jego podania są seryjnie marnowane a Nico nie tworzy tych sytuacji nawet, ma więcej asyst niż xA więc i tak ma nad wyrost z tego co tworzy. Pedri co roku dawał dużo tylko kontuzje go wyniszczały i dopiero Flick ze swoim sztabem się z tym uporali więc tym bardziej nie jest to dobry przykład.
Wracają do dyskusji Leao-Nico to sorry ale Portugalczyk jest poprostu lepszy i ma dużo wyższy sufit. Oczywiście duży problem to nieregularność i głupie decyzje, gdyby nie to to byłby w topce złotej piłki ale żeby stawiać nad nim Nico to xd. Jeszcze coś wspominasz o robieniu wiatru? Nawet jak nie oglądasz meczy to masz portale statystyczne, Leao 3,7 dryblingu na mecz (62% skuteczności), Nico 2,2 (39%) więc sam się zaorałes, do tego Leao ma 188cm więc trudniej ma w tym aspekcie

2

@Czajka90 oby nie

0

@SelloutCrowd ale bzdury xd, nie chce transferu żadnego z nich ale żeby stawiać Nico nad Leao to xd. Porównanie z Pedrim to xddd, widać że nawet meczu Bilbao Ci się obejrzeć nie chce

0

@Luccas no i co z tego? Nie napisałem że to go wyklucza ale będzie mu przeszkadzać to fakt, nie bez powodu najlepsi bramkarze w historii są wysocy bo z automatu mają większe możliwości bronienia trudnych piłek

0

Dobrze, byśmy mieli wtedy dwa duże talenty na pozycje bramkarza. Wyżej cenie Kochena ale Aron też się ciekawie zapowiada, tylko miejmy nadzieję że urośnie jeszcze bo te 185cm będzie mu mocno przeszkadzać

2

Żeby się zaraz nie okazało że znowu zostaniemy ograni i problem zostanie przedłużony. De Jong powinien odejść i tyle w temacie, zarabia za dużo, nie jest kompletnie potrzebny i można by było wtedy wzmocnić inne pozycje

0

@Chucky no faktycznie zapomniałem (:
Mats może mieć problem w takim przypadku xd

@zDeka to grosze będę ale zawsze coś (:
Zobaczymy czy kto się zgłosi po niego

3

@Bossmantoja Casado chce sprzedać xd. Tyle lat był problem z DM a teraz gdy mamy Bernala i Casado to chcecie któregoś sprzedać xd, a Bernal wyleciał i nie wiadomo co będzie a jedyna alternatywą z La Massi jest Espart który im nie dorówna

0

@MOLESTA @626 pewnie będzie tak że tych słabszych będą sprzedawać z opcją odkupu bo naprawdę w tej pomocy zaraz będzie ścisk, już teraz w pierwszym zespole mamy mocna głębie a w szkółce czekają takie nazwiska jak Guille Fernandez, Toni Fernandez czy Baba Kourouma (oni nietykalni bo zbyt duże talenty) a jest jeszcze Darvich, Espart, Prim (ten najpewniej odejdzie), Garrido...
Masowe wypożyczenia w takim wypadku nie mają zbytnio sensu

11

Tych pomocników to tam jest bardzo dużo widzę, niedługo może brakować miejsca

13

Jak Wojtek będzie trzymał taką formę i przedłużą z nim kontrakt to Mats będzie miał duży problem żeby odzyskać miejsce w składzie, pewnie rozdziela ich na ligę i puchary na początek. Pena nie ma tu czego szukać, powinien odejść latem, Wojtek z Matsem ogarną bramkę a Kochen będzie się przy nich rozwijał i w przyszłości ich zastąpi

2

@blakkudium tu jest spalony i tyle w temacie. Wystarczy znać przepisy

11

Nie ma gola prawidłowo. Ich napastnik który był na spalonym zablokował Inigo który mógł wybić tą piłkę. Takie są przepisy

0

@Wiktoria13 Araujo dzisiaj nie powinien grać bo ostatnio prawie wyleciał z kontuzją. Fort sobie poradzi

12

Jak zobaczyłem Forta na głównej to mi tylko to do głowy przyszło xd

1

@lukkobe nie żebyście mnie źle zrozumieli, chciałbym tu Taha ale musi odejść Christensen żeby ten transfer miał sens

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?