BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ to w drugą stronę, Lewy pierwszy strzelił 30 goli w tym sezonie i walczy o złotego buta a w ważnych meczach nie zawodził. Dopóki Lewy gwarantuje liczby będzie grał dalej
0
@Rifek Inigo tak biorąc pod uwagę czysto umiejętności to z czwórki Araujo, Christensen, Cubarsi i on to jest najsłabszy więc jeśli wszyscy będą zdrowi i w formie to byłby rezerwowym
0
@Pedri16Future ludzie chyba zapominają ile ma lat i oczekują liczb z jego prime... ale dla niektórych i tak pewnie byłoby mało. Tacy są ,,kibice" i nic nie poradzisz
0
@Coutinho007 no trudno, Casado narazie nie daje argumentów żeby wrócić do pierwszego składu niestety
1
@PatrykBarca nic dziwnego skoro Araujo ledwo zdążył wrócić a Christensen nadal nie wrócił. Jak już wróci do formy szczytowej to miejsce w pierwszym składzie powinien mieć pewne
14
@Coutinho007 Casado gra słabo ostatnio a De Jong jest w formie narazie, tylko że on ma co sezon taki miesiąc, dwa max i znowu spadek ale zobaczymy jak będzie tym razem. Widać że Flick dobrze dostosowuje styl gry żeby maskować jego wady
10
Fajnie bo chciałem zobaczyć obronę Araujo-Inigo, według mnie docelowy duet to będzie Araujo-Cubarsi ale zobaczymy jak to będzie wyglądać
1
@Safrani z tego co napisał to chyba kompa składa ale pewny nie jestem, to też jest proste o ile chłodzenia wodnego nie będzie
@Ryoumen różnica nieduża a ma dodatkowy wiatrak który poprawi pracę karty i parę stówek w kieszeni
0
@Kgorecki2500 tak na szybko spojrzałem (:
Trzeba po różnych sklepach wszystkie części patrzeć bo różne ceny i przeceny są. Jak nie umiesz sam złożyć to zawsze można do serwisu zanieść i złożą
1
@Kgorecki2500 https://www.x-kom.pl/p/1299533-karta-graficzna-nvidia-msi-geforce-rtx-4070-ventus-3x-e1-oc-12gb-gddr6.html
Jest też wersja na 3 wiatraki na przecenie
0
@michal26 to już długo by zeszło wyjaśniać. Nie miało by to pozytywnego wpływu na uczciwość rywalizacji tak w mocnym skrócie
1
@Douglas widzę że rozchodzi się o definicję skrzydłowego (: , tu się raczej nie dogadamy.
Zobacz sobie heatmape Raphinhi, ani trochę się nie trzyma boku boiska.
O tyle Raphinha ma zmienników to z Yamalem gorzej bo wsumie tylko Ferran i Raphinha a Torres to ,,9" i na innych pozycjach sobie nie radzi.
Edit: odpisać nie zdążyłem (:
1
@michal26 regulacje RFEF art.249 konkretnie. Jest to zabronione przez UEFE i La Ligę, z tego co wyczytałem są tylko pojedyńcze wyjątki ale Ansu się do tego nie łapie
0
@michal26 przepisy na to nie pozwalają
0
@Douglas właśnie to jest zbyt duży talent żeby go kisić na skrzydle, musi mieć większy wpływ a grę. Taka sama sytuacja była z Messim. W szkółce też najczęściej grał jako ofensywny pomocnik i fałszywa ,,9". Raphinha to nie jest skrzydłowy, boczny pomocnik/ofensywny pomocnik/,,10" - to są jego pozycje. Na skrzydle grał u Xaviego i każdy widział jak marnowany był jego potencjał
0
@Douglas Raphinha to nie skrzydłowy, tylko Yamala można nim nazwać w tej kadrze a i on zmierza w kierunku ofensywnego pomocnika
14
@Arden jeśli odpadną z City to będzie ciekawie
0
Już to widzę xd. Nie ma szans że ktoś tyle zaoferował tym bardziej że każdy od nas bierze po promocji. Pewnie info wypuszczone żeby podbudować morale
0
@Criss18Barca ty chyba sobie żartujesz
1
Po pierwsze to nie wiadomo w jakiej dyspozycji będzie Mats po tak poważnej kontuzji, nawet jeśli by wrócił na poziom sprzed kontuzji to w decydującej fazie powinien grać Wojtek bo każdy chyba pamięta w jakiej dyspozycji był Mats na początku sezonu. Według mnie dalej będzie grał Wojtek a w następnym sezonie będą na zmianę obstawiać bramkę a Pena zostanie sprzedany
0
@krol211 Fati to będzie siedział do końca kontraktu. Lewy podejrzewam że zostanie jako zmiennik na niższym kontrakcie. De Jong to zagadka, mam nadzieję że odejdzie. Załóżmy że będzie ta klauzula 100mln, wpłacamy ale on ma dostać najwyższy kontrakt w historii Bayernu i nie zgodzi się na mniej u nas a do FFP będzie się wliczać też koszt transferu rozłożony na 5 lat czyli kolejne 20mln a Yamal też dostanie zaraz bardzo dużą podwyżkę i trzeba go utrzymać jeszcze po 2030r.
Ten transfer jest nierealny i nie mam pojęcia co by musiało się stać żeby tu trafił, zaraz tak jak mówię Yamal dostanie podwyżkę, Pedri, Araujo, Gavi.... nie ma co patrzeć na schodzące kontrakty bo wejdą nowe tym bardziej że Laporta zbudował chorą drabinkę
0
@krol211 nie będzie nas stać wyłożyć 100mln na raz, co innego w ratach ale nigdy się na takie coś nie zgodzą. Już nie wspomnę jakie byłoby to obciążenie dla budżetu.
Napaliliście się na te zyski a zapomnieliście że wtedy mamy terminy do spłat długów i zarząd nawet próbuje przyśpieszyć ten stadion żeby mieć z czego spłacać. Się nawet nie zdziwię jak Laporta zrobi parę dźwigni z tego stadionu xd
0
@krol211 ani teraz, ani za rok, ani za kilka lat nie będzie nas stać żeby wpłacić taką klauzulę a nawet nie ma żadnego potwierdzenia że taka klauzula będzie
1
@Bigallo ja się ośmieszam? Takiego skrzydłowego potrzebujemy? 3 gole i 5 asyst w tym sezonie tylko przypomnę. Tak kot w worku, miał tylko jeden sezon a teraz gra fatalnie więc ty się nie ośmieszam. Podaj jakiekolwiek argumenty dlaczego mamy kupić konkretnie Nico
5
@Bigallo to już nie jest nawet śmieszne. Gość miał do tej pory tylko jeden sezon a ty gadasz o słabszym okresie? Jakie dogrywanie xd? Przecież to skrzydłowy a nie napastnik. Obecnie w top3 graczy Bilbao nie jest. Największy kot w worku na rynku na tą pozycję i kupienie go to głupota jakich mało i przewalanie kasy
1
@krol211 ty tak serio?
2
@Bigallo Nico xd, wy wogóle interesujecie się jego sytuacja czy tylko Euro wspominacie?
3
Beana wsumie byłby opcja na lewą stronę jak tak myślę. Nie gramy klasycznymi szarpiącymi skrzydłowymi, nawet Yamal zmierza w kierunku ofensywnego pomocnika, Beana mógłby grać jako ten ofensywny pomocnik bliżej lewej strony tak jak gra w Villarealu a Raphinha grałby na ,,10" i mogliby się płynnie wymieniać pozycjami. Wielka szkoda że nie wzięli go odrazu zamiast Olmo. W lato powinien odejść Torre bo nie dość że prawie nie gra to w kolejce czekają dwa cracki Toni i Guille Fernandez a na szansę też zasługuje Darvich.
Musiala i Wirtz są kompletnie poza zasięgiem, mogliśmy robić grunt pod Musiale zamiast wywalać kasę na Olmo
6
@partymaker teraz to już zapóźno. Zaraz ma przedłużyć kontrakt z Bayernem i dostać największą pensje w historii klubu. Trzeba było zacząć coś robić żeby dogadać jego transfer zamiast kupować Olmo
4
@blakkudium udadzą że nie słyszeli, nie zapiszą w protokole i sprawy nie ma