0

Sędziowanie to jest dramat. A o tym autobusie to szkoda gadać, antyfutbol 100%. Trzeba coś wcisnąć bo będzie coraz trudniej

5

@SelloutCrowd uśmiałem się, jak mamy kogoś winić za pierwszego gola to Gaviego bo dał się ograć i dopuścił do strzału a Araujo nic tam nie mógł zrobić bo uderzenie było idealne. Przy drugim tak jak mówię mógł zachować się lepiej

12

@Gibbon_FCB a co pokazał że miałby za karę siedzieć na ławce? Oczywiście mógł zachować się lepiej przy drugim golu Atalanty ale ogólnie mecz dobry + bramka

0

@D10SLEO w normalnej lidze to już dawno by im tą telewizję zbanowali

1

Super, po 3pkt dzisiaj i redukujemy stratę do -4

9

Hansi chociaż nie zwala wszystkiego na otoczenie jak Xavi, samokrytyka jest czasami potrzebna. Sytuacja w lidze jest do naprawienia, mamy jeszcze po meczu z Atletico i Realem a do tego derby Madrytu ale trzeba przestać tracić punkty. Nie jestem tylko przekonany czy mamy kadrę żeby walczyć na wszystkich frontach do końca, myślę że lepiej skupić się na LM i PK ale to już decyzja Flicka i jego sztabu

0

@MalanFCB czyli nie masz problemu żeby wysłać kilka linków do paru przykładowych transferów gdzie był taki zapis skoro ,,takie zapisy są prawie zawsze"?
Jeśli jest taki zapis w umowie to jest on korzystny tylko dla jednej ze stron (nie tej sprzedającej zawodnika) a w naszym przypadku to już xd

0

@Szymemdymek nie nie nie i jeszcze raz nie

0

@MalanFCB nie nie są, tym bardziej połowę za takie kwoty. Przecież to jest wiadome że jakby chcieli wykupić nasz % to nie byłoby to dla nas korzystne

@dzefrej234 to by wiele wyjaśniało xd, pewnie Laporta mu pomagał (:

1

,,Według tych doniesień umowa zawiera możliwość wykupienia 20% zysku z transferu Nico Gonzáleza za kwotę 6 milionów euro, które miałyby zostać wypłacone w przeciągu 2 lat"
Kto negocjował tą umowę że taki zapis wprowadził xd?

0

@kanver_ może być ciężko bo myślę że postawimy priorytet na LM i Lewy będzie często rotowany w lidze. Musi też wrócić do formy

5

Super

20

Kapitan z krwi i kości. Brawo Raphinha!

3

No i super. Mam nadzieję że Pena w lato zostanie sprzedany kiedy wróci Mats i razem z Wojtkiem obstawią bramkę w następnym sezonie

15

@4drian0 kwestią czasu jest aż Wojtek złapie rytm meczowy i zgranie z obrona co zredukuje błędy do minimum

4

@Criss18Barca no i super

5

@Barcatroll jak my sprzedawać nie umiemy

1

@Greenalley piłkarz przy przedłużeniu chce podwyżki proporcjonalnej do zdobytego doświadczenia i umiejętności względem poprzedniej umowy a Yamal nie pokazał nawet 1/4 tego co może dać

2

Same dobre informacje dzisiaj (:
Oby tak dalej

1

@natanvip Pena nie gra dobrze nogami, wsumie tylko te wyjścia trzymały go w składzie

3

Sprzedać w lato jak wróci Mats i tyle. Przedłużyć Wojtka i razem z Matsem obstawią bramkę a w międzyczasie Kochen będzie się dalej rozwijał i za parę lat zajmie miejsce w składzie

0

@Bogan to oczywiste ale jest dużo prościej rejestrować niż bez tej zasady

17

@kanver_ właśnie dobrze, trzeba wszystko załatwić dopóki mamy 1:1

8

@Nightraider i tak fanboye będą bronić Laporty że nie miał wyjścia xd. Już pośrednio załatwił się z Fatim który dostał 14mln brutto a nie pokazał nawet połowy tego co Yamal teraz. Skoro w wieku 18 lat tyle dostanie to boję się pomyśleć ile będzie chciał w wielu 23 albo 27 lat, zaraz się okaże że Messi był promocją

0

@ViscaBarca123 zobaczymy ale wątpię tym bardziej że Wojtka chcą przedłużyć

1

@ElRuso nie bedzie miał, raz że Kochen jest przed nim a dwa że nie chce przedłużyć kontraktu co go odrazu dyskwalifikuje

0

@TheNekro94 większe szanse niż Celtic. Real też gra poprostu słabo i tylko przepychają większość meczy a City teoretycznie może się na ten jeden dwumecz zmobilizować

2

Thiago kończ tam i wracaj do nas

5

Bardzo dobry tekst. Pedri to gigantyczny talent i wystarczy mu ,,tylko" zdrowie żeby być jednym z najlepszych w historii

0

@betonito chyba najlepsza opcja ale nie wiem czy będzie nas stać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?