1

@Mattems przed sezonem było gadane że to będzie sezon przejściowy na zbudowanie nowego projektu i odchorowanie okresu Xaviego. Flick i tak wyciąga ponad stan z tej kadry i mamy już jedno trofeum w gablocie za ten sezon. Myślę że jeszcze ugramy ten PK ale na więcej nie ma co się zbytnio nastawiać ale i tak byłby to bardzo duży sukces

0

@barteq no faktycznie źle przeczytałem

2

@Fake69 oby, Cubarsi musi odpocząć

0

@Herato bardziej drugi Muani albo Jović.
Mimo to nazywanie go plackiem to przesada, albo utrzyma poziom i będzie topem albo skończy jak reszta napastników z Eintrachtu

0

@Herato Alvarez chciał odejść a Marmoush to nie jest placek, oczywiście to kot w worku ale nazywanie go plackiem na tym etapie to przesada

1

@Wiktor91 Flick świetnie sobie radzi ale nie mogę zrozumieć jego niektórych decyzji

1

@addept na PO może zagrać Fort a za Raphinhe Fermin

1

@addept Araujo na PO to nie jest dobry pomysł a Ferran na skrzydle to już wogóle

4

Mam nadzieję że Fort dostanie dzisiaj minuty, dawno nie grał a Kounde musi też odpoczywać i jakiegoś zmiennika mieć bo co będzie jak wyleci z kontuzją? Fort to jego jedyny zmiennik i trzeba go budować

2

A De Jonga z Fatim w pakiecie by nie chcieli? Pedri nie jest na sprzedaż

0

@Firestone wydał 185mln ale przy okazji wyprzedali za 100mln nie licząc darmowych odejść jak Wojtek, kadra jest przeciętna i mają pełno kontuzji. Czy transfery są złe to się ocenia po sezonie ale taki Thuram zapowiada sie na bardzo dobrze wydane pieniądze. Muszą nawet wypożyczać takiego Muaniego na pół sezonu bo nie ma nikogo sensownego w ataku. Motta potrzebuje czasu żeby to poukładać

0

@MOLESTA Motta musi dostać czas, nie dość że kadra przeciętna to młoda i mają masę kontuzji. Jest tam po to żeby zbudować nowy projekt przede wszystkim

8

Nie ma to jak chcieć sprzedać jednego z lepszych obrońców kiedy jego wartość jest bardzo niska przez długą kontuzje żeby wypożyczyć Rashforda xd. Mistrzowie interesu nie ma co

9

Xdddd. Dziękujemy, do widzenia. To tak jakbyśmy chcieli wypożyczyć Fatiego albo De Jonga i żądali pokrycia całej jego pensji. To ja się nie dziwię że wszyscy rezygnują

5

@Rentek to po co wogóle coś wrzucają, każdy może sobie sam sprawdzić.... rywal o tytuł traci punkty a to dla nas ważna informacja a jak Cię to nie interesuje to nie czytaj

0

@MOLESTA pisze o wypromowaniu a nie dawania paru minut na kilka meczy. Torre gdyby grał więcej byłby dużo więcej warty a skoro za Unaia tyle teraz dają to sam awans do pierwszego zespołu zwiększył by cenę

0

@Lahey Flick decyduje, według mnie powinien być w tym szerokim składzie ale decyduje trener. Nawet jakby przedłużyć ten kontrakt, wypromować i byłoby ok. 20mln ale trudno

0

I tak dobrze że dostaniemy te 5-6mln bo latem by odszedł za darmo. Nie dostaje szans i nie ma na niego planu to odejdzie

0

@Arden nie dostaje szans i nie ma na niego planu to odejdzie. I tak dobrze że dostaniemy 5-6mln bo odszedłby za darmo latem

2

@Arden no w formie to topka ale niestety nie zawsze ją trzyma, potrafi mieć jeden sezon top a potem dwa średnie. Teraz jego przyszłość jest pod znakiem zapytania bo będzie po bardzo poważnej kontuzji i nie wiadomo czy da radę grać na tym poziomie a widać że Flick wymaga od bramkarzy wychodzenia na przedpole. Albo przedłużamy Wojtka albo kupujemy nowego bramkarza bo zostanie z Mats-Pena za rok to ryzyko

0

65mln to mało ale trzeba wziąć pod uwagę że prawie mógł odejść za 50mln w ratach a klauzulę wpłaca się odrazu jeśli nie ma specjalnego zapisu. Jak nie odejdzie latem to wzrośnie do 80mln i będzie ok, to jest poprostu furtka jeśli nastapi kolejny konflikt z zarządem, kontakt jest na 6 lat więc nie ma tu mowy o żadnym szantażu ze strony zawodnika

3

@4Fabregas4 że ty jeszcze bana nie dostałeś to ja nie mam słów

1

Chyba najlepszy artykuł jaki czytałem na tej stronie, brawo @Darek_Maruszczak. Absolutne zaoranie hejterów Araujo

0

@korn234 nie znajdę bo to sobie wymyśliłeś

1

@DiRozmiare Raphinha nie jest skrzydłowym

1

@peetwithbarca 28 lat. 29 będzie miał w grudniu dopiero. Kontrakt do 2031r. nie byłby problemem bo w naszym interesie jest mieć takich zawodników w kadrze a z jego podejściem pewnie zagra spokojnie do wieku 34 lat, trzeba tak zrobić kontrakt żeby w późniejszym wieku jego pensja spadała i nie będzie problemu. Raphinha nie ma nic wspólnego z typowym brazylijskim piłkarzem i spokojnie pogra dłużej, problemów ze zdrowiem też nie ma a mental jest top.
Przykład Neymara trochę nie na miejscu, jego zniszczył słaby mental i kontuzje, trochę podobnie z Nazario (zakładam że o tego Ronaldo Ci chodzi).

0

@peetwithbarca dobra ale wytłumacz mi dlaczego Raphinha też ma zaliczyć zjazd?

0

Wiąże z nim duże nadzieje, zobaczymy jak będzie z jego pozycja wraz z rozwojem ale w następnym sezonie może być fajna alternatywą dla Yamala

1

Jak to tak będzie wyglądać to napewno w tym sezonie nie dostanie szansy

0

@peetwithbarca ,,nie trzeba mieć na myśli imprezowania, ale skłonności do kontuzji"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?