BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nie oferować nic więcej niż wypożyczenie z opcją wykupu. Jeśli Flick chce to ok ale trzeba to zrobić na możliwie najmniejszym ryzyku
5
@Robert_Kubica chce mieć ewentualną furtkę gdyby znowu było spięcie z zarządem. Jeśli klauzula będzie ok. 100mln to wrazie mamy sytuacje win win, wszystko lepsze niż sprzednie go w środku sezonu poniżej wartości
0
@SinMistico duet transferowy marzeń, 27 letni kot w worku i przehajpowany kolega Yamala. Świetny pomysł przy naszych finansach
0
@CPuyol Nico w poprzednim sezonie zagrał 3 mecze mniej od Yamala więc o jakim zajechaniu ty mówisz, Bilbao nawet w Europejskich pucharach nie grało a Yamal dopiero co wszedł do pierwszej drużyny. Raphinha zagrał jeszcze więcej i co? Nico zagrał też 4 mecze w lidze narodów w tym sezonie i wypadł fatalnie więc to nie wina Valverde ani ,,słabszych" kolegów.
Porównanie do Modrica ma na celu pokazać że to że wszedł na wysoki poziom w późniejszym wieku go nie skreśla. Totalnie przeciętna liga xd. Liverpool ma o niego zabiegać i teraz mogą tym bardziej bo PSG zabrało Kvare. Chłop niemal zrobił double double w połowie sezonu ale słabo xd, a Nico sobie może narazie pomarzyć o takich liczbach
0
@gaucho104 był czas na zmiany przy korzystnych wynikać i mimo zmęczenia z jakiegoś powodu tego nie robi
1
@theszymox przestań wierzyć we wszystko co czytasz
0
@Gaucho no właśnie o tym mówię. W pomocy problemu nie ma bo jest od groma alternatyw ale na innych pozycjach już gorzej tym bardziej że Flick wybrał sobie grupę 15-16 graczy z których regularnie korzysta i to trochę utrudnia
6
News pod kliknięcia, praktycznie wszyscy razem z głównymi dziennikarzami podali że przedłuży umowę
0
@gaucho104 ile masz alternatyw dla Lewego, Raphinhi i Yamala? I z ilu korzysta Flick?
Do tej pory graliśmy dwójka obrońców, Inigo już wyleciał a Cubarsi jest zajechany, Christensen jeszcze nie wrócił.
Przydałoby się żeby Flick bardziej budował Victora i Ferrana bo Lewy potrzebuje zmiennika. Za Raphinhe i Yamala może grać wsumie tylko Fermin i z musu Olmo, Flick mógłby dać w końcu szansę Rodriguezowi
1
@gaucho104 mamy krótką kadrę to będzie trudno wygrać LM bo gdzieś w marcu znowu pewnie będzie zadyszka i nie wiadomo jak to wyjdzie. Możemy wygrać spokojnie z każdym ale czynnik kondycyjny dużo może zaważyć
0
@CPuyol tak zwalmy teraz formę Nico na Bilbao, to nie jest ,,9" że jest zależy od zespołu, koledzy z ataku robią dużo większe zagrożenie od niego.
Lookman dłużej wchodził na wysoki poziom, tym tokiem myślenia to Modrić też się do niczego nie nadawał? Te niewypały z Atalanty to albo zawodnicy sprzedani na chwilowym hype albo poszli nie tam gdzie trzeba, wszystkich Atalanta szybko oddawała a Lookmana z jakiegoś powodu nie chcieli oddać ale odmówił przedłużenia umowy więc teraz będą musieli. Będzie miał rok kontraktu więc żadne 60mln, dałbym 40mln a jak nie to nara. Lookman dużo bardziej do profilu skrzydłowego jaki preferuje Flick, umie dryblować, dobrze wykorzystuje przestrzenie i mocno pracuje w pressingu.
Od kilku sezonów trzyma ten poziom i przydałby się bardziej doświadczony zawodnik to tak młodej kadry.
2022/23
33 mecze, 15 goli, 6 asyst
2023/24
45 mecze, 17 goli, 13 asyst
2024/25
24 mecze, 12 goli, 9 asyst
0
@F3DO tak, idealny profil i duże umiejętności ale też sporo kosztuje więc raczej nie ma szans
0
@kanver_ Lewemu to buta zrobili x3
0
@esem91 z czasem się ogarnęli ale stracili już dwa gole xd. Nie było już potem takiego chaosu jak na początku ale mecz i tak absolutnie zdominowany
@addept no dużo meczów przed nami więc mam nadzieję na te rotacje, trzeba też budować tych zmienników a Fort to już nie pamiętam kiedy ostatnio zagrał
4
Ciekawy ten eksperyment z brakiem napastnika, na początku mocny efekt zakończenia bo obrona nie wiedziała co się dzieje ale z czasem się ogarnęli. Na dłuższą metę to nie przejdzie ale może to być rozwiązanie na zaskoczenie przeciwnika w trakcie meczu. Niech Flick testuje jak jest okazja ale mam nadzieję że Pau Victor wyjdzie w drugiej połowie i Pedri odpocznie
0
Niesamowicie się Kounde rozwinął u Flicka, zwłaszcza w ofensywie
0
@CPuyol przestałeś odpowiadać bo nie masz argumentów żeby je obalić xd.
No to czekam na argument czemu mamy wziąć Nico i czemu Lookman się nie nadaje
0
@Donnie_Darko piszesz to samo, już Ci napisałem czemu twoja narracja trafia do kosza
5
Dobra rozumiem że Lewy odpoczywa ale gramy bez napastnika xd, kiedy ma się ten Victor ogrywać?
1
@Donnie_Darko sorry ale głupoty gadasz, to że jest bardziej efektowny nie oznacza że jest lepszy. Grał w gorszej lidze i dlatego więcej goli? To może porównamy gole w LM? Czy lepiej nie?
Tak jak kolega wyżej napisał Lewy w takim wieku ma lepsza średnia goli niż Suarez w Barcy więc twoja narracja trafia do kosza.
Rozumiem że wolisz Suareza ale nie można zakłamywać rzeczywistości
0
@Gall jak mam Ci go dać jak ich nie zapisywałem
0
@ViscaelBarca2007 ja mu nie odbieram umiejętności ale jak poczytać komentarze to ludzie odlecieli totalnie, już pisali że lepszy od Mbappe albo że z Yamalem na równi albo że Raphinhe ze składu wymiecie
0
@krol211 super argument totalnie z dupy, to że myliłem się w jednym temacie odrazu mówi że się mylę we wszystkim i ty masz rację xd. Może za poszukam u ciebie i znajdę sytuacje gdzie się myliłeś to też nie możesz mieć racji? Xd typowa rozmowa na La Bambie.
Tutaj pisze o faktach a nie mojej opinii.
Czy Nico to kot w worku i bardzo ryzykowny zakup? Tak
Czy Nico miał tylko jeden sezon dający szansę gry w klubie z topu? Tak
Czy Nico ma fatalny sezon? Tak
Czy Nico jest tani? Nie
Czy są lepsze opcje? Tak
0
@ViscaelBarca2007 żeby dyskutować tu o Nico to trzeba by puścić kolegom parę meczy Bilbao z tego sezonu
0
@Derean źle napisałeś, Nico nie zbawił Hiszpanii, ale Yamal już tak. Gdzie Zumbimendi do Rodriego xd, co z tego że są za nich lepsze zastępstwa? Co to ma do porównania ich wkładu z Nico?
0
@krol211 raz że nie brał ich wszystkich a dwa że nie byli w takiej formie. Sorry ale teraz piszesz jakby Nico zbawił Hiszpanię xd
0
@krol211 nieprawda, nie dziwnym trafem tylko akurat trafiło się lepsze pokolenie graczy i dużo z nich miało super formę
2
@Tomaszekkkkk ta bo wszystko jest za darmo. Lewy bardzo ciężko pracuje żeby być w takiej formie i w tym aspekcie Suarez nie ma do niego podjazdu. Lewy był lepszy biorąc pod uwagę całe ich kariery
3
@Tomaszekkkkk prime miał lepszy Suarez ale całościowo to Lewy lepszy
0
@krol211 wiesz co teraz się przyjrzałem to nawet Olmo miał lepszy turniej. Oglądałem każdy mecz i każdy z wymienionych był poprostu kluczowy, Nico najmniej. Carvajal wypadł na jeden mecz i bez niego był kompletny chaos. Simon wyjmował setkę za setka, to że nie dostał złotej rękawicy to kradzież bo po takim Euro i zdobyciu trofeo zamory mu się poprostu należała a wygrał Dibu xd.
Yamal chyba miał nawet najlepsze staty na Euro a pod względem stwarzanych okazji to miał 2x tyle co Nico. Ruiz to miał turniej życia, nawet w liczbach przebił Nico a grał dużo niżej a o robocie w defensywie nie wspomnę. Rodri to chyba tłumaczyć nie muszę.
Może dasz coś od siebie?