BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pioz123..........?
8
Kapitalny mecz. Miejmy nadzieję że idziemy po kolejne puchary w tym sezonie
1
I weź teraz Szczęsnemu ocenę wystaw xd
0
@pioz123 że na jego pozycji? Np. Lookman
0
@pioz123 ?
3
Wojtek napewno ten mecz zapamięta xd. Miał dobry mecz ale niestety trafił się ten błąd, szkoda bo może to mu utrudnić wygranie miejsca w pierwszym składzie chociaz Pena też miał wejcie smoka xd. W PK pewnie będzie grał dalej to mam nadzieję że więcej się taki błąd nie powtórzy
0
@pioz123 nawet jeśli zarobimy to mamy zaraz to wszystko przewalić na kota w worku (nawet mało powiedziane)?
0
@pioz123 58mln klauzula którą trzeba wpłacić odrazu. Ja już wolę nikogo nie kupować
1
@partymaker nie że mamy swoje zdanie tylko trzeźwo myślimy. Nie można naskakiwać na naszego kapitana jak nie wiemy jak wygląda sytuacja a media Laporty to żadne źródło w takich sytuacjach
0
@partymaker bo nie chce zostać na 100% tylko otwiera się na odejście po tym co robi Laporta. Jego agent już powiedział że priorytet to Barca ale oferty rozpatrzą.
Według mnie na 99% odejdzie ale to jaką narrację tworzą media to xd.
Nie piszą nic takiego xd
@SergioBusquets5 dokładnie
0
@pioz123 Nico miał tylko jeden sezon narazie i teraz gra fatalnie. Jaka niższa cena? Bilbao nie zgadza się na żadne negocjacje, tylko klauzula. Kupowanie go to idiotyzm. Raphinha z poprzedniego sezonu wciąga nosem obecnego Nico.
Siłą przyjaźni nie wskoczy na wyższy poziom (;
0
@ZwyklyKibicBarcy04 informacje o chęci odejścia nie potwierdził ani Romano ani Moretto. Agent Araujo powiedział że priorytet to Barca ale rozpatrzą oferty.
Na 99% odejdzie ale nie z powodów jakie podają media Laporty
0
@pioz123 oglądasz mecze Bilbao?
1
@Lokusekpl masz gdzieś zgodę Araujo? Wiemy o zainteresowaniu Juve ale nic nie ma o zgodzie Araujo
0
@Lokusekpl a Araujo co na to?
0
@SergioBusquets5 ,,kibice" bezmyślnie wierzą we wszystko co czytają. Ja patrzę w tej sprawie tylko na info od Romano i Moretto bo reszta to szkoda gadać, pranie mózgu
3
@ZwyklyKibicBarcy04 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15176281#comment-15176281
Nie dziwi Cię że pojawią się to przed meczem i nie potwierdza tego żadne wiarygodne źródło?
0
@pioz123 jeśli odejdzie Araujo to Eric pewnie zostanie. Nico xd
2
Hmmm news chwilę przed meczem narazie niepotwierdzony przez żadne wiarygodne źródło
0
@PatrychoO nie o nich mowa
0
@PatrychoO odejście najlepszego obrońcy za kwotę poniżej jego wartości Cię cieszy? Kibice xd
2
@PatrychoO https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15176281#comment-15176281
0
@Nightraider daj chwilę pomarzyć xd
2
Jeśli nie będziemy marnować sytuacji to wracamy z pucharem. Jesteśmy według mnie dzisiaj faworytem, bądźmy dobrej myśli
0
@Faro Pedri ma rację. Każdy pomocnik ma inne zadania boiskowe i weź porównaj np. Casado albo Pedriego z Bellinghamem albo Musialą na podstawie liczb. Pedri tworzy ogromne liczby sytuacji ale rzadko jest w nich tym kończącym asystentem. Tak ogólnie chyba najlepszym przykładem tego jest Busi.
Napastników i skrzydłowych się tak ocenia bo praktycznie zawsze kończą akcje
0
@Ojciec5tkidzieci zależy czy będą nastawieni na zarabianie czy mają wyższe ambicje
1
@esem91 oni wiedzą jaka jest sytuacja bo nie patrząc na wysrywy mediów, jeśli coś jest na rzeczy to sobie to wyjaśnili
0
@Criss18Barca sorry ale jakby zawołał 30mln za podpis to najwyżej w Arabii by wylądował (:
Alaba dostał 20mln brutto pensji
@sopelinho napewno będzie cennym wzmocnieniem, warunki mogłyby być trochę lepsze ale ważne że nie przepłaciliśmy mocno
1
@sopelinho według Romano i Moretto jest zaklepany i czeka na podpisanie kontraktu.
Pensja chyba 11mln brutto i 5mln za podpis
@Criss18Barca
0
@Katalończyk 99 czyli mam Ci wymieniać te mecze xd? Sorry ale na taki idiotyzm nie idzie niezareagować