BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo Son już kontrakt przedłużył
0
@ViscaelBarca2007 jedynie Kvara i Lookman z nich. Trzeba spróbować narazie z tym co mamy i dać szansę np. Daniemu Rodriguezowi.
Ja bym wolał osobiście transfer wahadłowego np. Frimponga albo Trenta i zmiana systemu
0
@ali3gator musiałby zagrać łącznie 5 sezonów bo Lewy gra trzeci i będzie miał z automatu przedłużony kontrakt
0
@gracianho7 dlaczego? Bo miał tylko jeden sezon a teraz gra fatalnie i trzeba za niego dużo zapłacić odrazu?
0
@gracianho7 tylko nie Nico
0
@Faro https://www.fcbarca.com/123397-mundo-deportivo-araujo-przyznal-w-szatni-ze-na-powaznie-mysli-o-odejsciu-z-barcelony,dyskusja-15176226.html#comment-15176226
Pierwszy z brzegu komentarz. Co do twojego linku to gdzie napisałem że nie odejdzie?
0
Wolę Leao niż Nico ale ogólnie jestem na nie
0
@Faro jakbyś chociaż czytał co pisze to byś wiedział że myślę że odejdzie ale mam nadzieję że zostanie
0
@Arden wcale sie nie dziwię teraz że agent Araujo musiał reagować, jeszcze ten dopisek że nie przedłużą po 2026 xd
0
@Kamiloza91 jest zarejestrowany ale nie ma jeszcze pozwolenia na grę
0
@Nightraider Ansu był już dawno skreślony, było pełno informacji jak to Flick w niego nie wierzy i czego on nie zrobi, chodziło o to żeby zimą się go pozbyć na jak najlepszych warunkach ale znowu się połamał i nie potrafił nawet wywalczyć pozycji rezerwowego. Odejdzie na wypożyczenie i będziemy płacić ok.80% jego pensji
1
@PatrykBarca niby na jakiej podstawie widzi go jako rezerwowego?
1
@Nightraider ja nadal mam nadzieję że Araujo zostanie, jeśli nie odejdzie zimą to szanse bardzo na to wzrosną bo jestem pewien że szybko wywalczy pierwszy skład i Flick nie da go sprzedać
1
@Salchent przecież już chcą przedłużyć De Jonga tylko że nawet nie odpowiada ale dobrze. Trzeba się go pozbyć a nie przyciągać to w czasie
1
@Nightraider Eric odejdzie prędzej czy później, może zostanie do lata przez krótką kadrę bo daje też opcje w pomocy ale bardzo mało prawdopodobne że będzie tu grał w następnym sezonie
1
@Nightraider no tak to wygląda. Napewno odejdzie jeden z Eric-Christensen-Araujo a nawet pewnie dwóch i mam nadzieję że to nie będzie Araujo. Inigo jeszcze jeden sezon napewno u nas zagra ale tych 4 obrońców na poziomie trzeba mieć
0
@MalanFCB odejście Araujo wyklucza odejście Erica a odejście Ercia wyklucza odejście Araujo. Tak wygląda sytuacja
0
Eric to wartościowy zmiennika ale jeśli ma przyjść Tah to przydałoby się go spieniężyć ale widać że Laporta chce wypchnąć Araujo więc Eric musi narazie zostać
1
@PatrykBarca masz wypowiedź agenta.
To lepiej niech odejdzie teraz dużo poniżej swojej wartości i stracimy najlepszego obrońcę? Zawsze jest ryzyko ale tutaj trzeba je podjąć i nie jest ono wcale duże.
Mamy kompletnie inny system treningowy i nowy sztab więc wcale nie jest powiedziane że nadal będzie się ciągle łamał, przykład Pedriego dobrze to pokazał, nawet Dembele który odszedł pozbył się momentalnie problemów z kontuzjami i z Araujo będzie prawdopodobnie to samo jeśli by odszedł
0
@negreanu czekanie do lata jest ryzykowne bo raz że będzie miał rok kontraktu a dwa że nie wiadomo czy nadal będziemy w zasadzie 1:1. Wszystkie przedłużenia kontraktów m.in. Pedriego, Gaviego i Araujo powinny być załatwione możliwie szybko
1
@Filipem też to zauważyłem ale wsumie mnie to nie dziwi
2
Ale jak to? Przecież podobno tylko Polacy chcieli Wojtka w składzie :D
1
@Kyonego to nie jest niszczenie drabinki płac tylko sytuacja gdzie zawodnik zarabia proporcjonalnie do swoich umiejętności.
Drabinkę płac naprawia się przez pozbycie się zawodników którzy zarabiają za dużo i nie dawanie chorych pensji zawodnikom którzy na to nie zasługują. W pierwszej kolejności trzeba się pozbyć De Jonga, potem wypchnąć Ansu i Lengleta.
Araujo musi dostać tą podwyżkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@europejczyk dokładnie. Na przykład Cubarsi w wieku 17lat podpisał kontrakt z pensją progresującą i na końcu będzie miał 14mln brutto więc czemu Araujo ma teraz nie dostać np. 16mln brutto? Laporta daje takie kontrakty młodym którzy dopiero wchodzą do drużyny a nie chce dać zasłużonej podwyżki starszym zawodnikom
3
Doszliśmy do tego stopnia że agent Araujo musi reagować w mediach. Mamy potwierdzenie tego co wczoraj pisałem, jest duże zainteresowanie Juve ale Araujo nie chce tam narazie iść i woli zostać ale nie zostanie jeśli Laporta w końcu nie zacznie normalnie negocjacjować tego kontraktu.
Jeszcze dodam że są już tu naskoki że chce lepszy kontrakt xd, przecież to obowiązek. Biorąc pod uwagę jego umiejętności, wiek i zarobki innych obrońców na świecie to musi dostać spora podwyżkę.
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Wystarczy zobaczyć ile zarabia w porównaniu do kolegów, przeskoczenie Fatiego to jest minimum w tych negocjacjach
25
Zaraz szwagrów Laporcie zabraknie
0
@MatBac1991 to że Laporta atakuje piłkarzy w mediach to fakt po tym co zrobił z De Jongiem, sam piłkarz przyznał że m.in. jego kontrakt wypłynął z klubu. Jeszcze coś? To co się dzieje z Araujo niczym się nie różni, katalońskie media mieszają go z błotem od roku a teraz kuriozum czyli niby wiedzą co powiedział w szatni. Narazie wiemy tylko o dużym zainteresowaniu Juve a nie że Araujo chce tam iść
0
@MatBac1991 pokaż mi gdzie tak powiedział
0
@ferdas_rawa fizyczna bestia i jeden z najszybszych obrońców na świecie nie pasuje xd?
Tah to jest opcja w miejsce Erica/Christensena a nie Araujo.
Przedłużenie kontraktu Araujo to powinien być taki sam priorytet jak przedłużenie tych których wymieniłeś