1

@escarabajo Son już kontrakt przedłużył

0

@ViscaelBarca2007 jedynie Kvara i Lookman z nich. Trzeba spróbować narazie z tym co mamy i dać szansę np. Daniemu Rodriguezowi.
Ja bym wolał osobiście transfer wahadłowego np. Frimponga albo Trenta i zmiana systemu

0

@ali3gator musiałby zagrać łącznie 5 sezonów bo Lewy gra trzeci i będzie miał z automatu przedłużony kontrakt

0

@gracianho7 dlaczego? Bo miał tylko jeden sezon a teraz gra fatalnie i trzeba za niego dużo zapłacić odrazu?

0

@gracianho7 tylko nie Nico

0

0

Wolę Leao niż Nico ale ogólnie jestem na nie

0

@Faro jakbyś chociaż czytał co pisze to byś wiedział że myślę że odejdzie ale mam nadzieję że zostanie

0

@Arden wcale sie nie dziwię teraz że agent Araujo musiał reagować, jeszcze ten dopisek że nie przedłużą po 2026 xd

0

@Kamiloza91 jest zarejestrowany ale nie ma jeszcze pozwolenia na grę

0

@Nightraider Ansu był już dawno skreślony, było pełno informacji jak to Flick w niego nie wierzy i czego on nie zrobi, chodziło o to żeby zimą się go pozbyć na jak najlepszych warunkach ale znowu się połamał i nie potrafił nawet wywalczyć pozycji rezerwowego. Odejdzie na wypożyczenie i będziemy płacić ok.80% jego pensji

1

@PatrykBarca niby na jakiej podstawie widzi go jako rezerwowego?

1

@Nightraider ja nadal mam nadzieję że Araujo zostanie, jeśli nie odejdzie zimą to szanse bardzo na to wzrosną bo jestem pewien że szybko wywalczy pierwszy skład i Flick nie da go sprzedać

1

@Salchent przecież już chcą przedłużyć De Jonga tylko że nawet nie odpowiada ale dobrze. Trzeba się go pozbyć a nie przyciągać to w czasie

1

@Nightraider Eric odejdzie prędzej czy później, może zostanie do lata przez krótką kadrę bo daje też opcje w pomocy ale bardzo mało prawdopodobne że będzie tu grał w następnym sezonie

1

@Nightraider no tak to wygląda. Napewno odejdzie jeden z Eric-Christensen-Araujo a nawet pewnie dwóch i mam nadzieję że to nie będzie Araujo. Inigo jeszcze jeden sezon napewno u nas zagra ale tych 4 obrońców na poziomie trzeba mieć

0

@MalanFCB odejście Araujo wyklucza odejście Erica a odejście Ercia wyklucza odejście Araujo. Tak wygląda sytuacja

0

Eric to wartościowy zmiennika ale jeśli ma przyjść Tah to przydałoby się go spieniężyć ale widać że Laporta chce wypchnąć Araujo więc Eric musi narazie zostać

1

@PatrykBarca masz wypowiedź agenta.
To lepiej niech odejdzie teraz dużo poniżej swojej wartości i stracimy najlepszego obrońcę? Zawsze jest ryzyko ale tutaj trzeba je podjąć i nie jest ono wcale duże.
Mamy kompletnie inny system treningowy i nowy sztab więc wcale nie jest powiedziane że nadal będzie się ciągle łamał, przykład Pedriego dobrze to pokazał, nawet Dembele który odszedł pozbył się momentalnie problemów z kontuzjami i z Araujo będzie prawdopodobnie to samo jeśli by odszedł

0

@negreanu czekanie do lata jest ryzykowne bo raz że będzie miał rok kontraktu a dwa że nie wiadomo czy nadal będziemy w zasadzie 1:1. Wszystkie przedłużenia kontraktów m.in. Pedriego, Gaviego i Araujo powinny być załatwione możliwie szybko

1

@Filipem też to zauważyłem ale wsumie mnie to nie dziwi

2

Ale jak to? Przecież podobno tylko Polacy chcieli Wojtka w składzie :D

1

@Kyonego to nie jest niszczenie drabinki płac tylko sytuacja gdzie zawodnik zarabia proporcjonalnie do swoich umiejętności.
Drabinkę płac naprawia się przez pozbycie się zawodników którzy zarabiają za dużo i nie dawanie chorych pensji zawodnikom którzy na to nie zasługują. W pierwszej kolejności trzeba się pozbyć De Jonga, potem wypchnąć Ansu i Lengleta.
Araujo musi dostać tą podwyżkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@europejczyk dokładnie. Na przykład Cubarsi w wieku 17lat podpisał kontrakt z pensją progresującą i na końcu będzie miał 14mln brutto więc czemu Araujo ma teraz nie dostać np. 16mln brutto? Laporta daje takie kontrakty młodym którzy dopiero wchodzą do drużyny a nie chce dać zasłużonej podwyżki starszym zawodnikom

3

Doszliśmy do tego stopnia że agent Araujo musi reagować w mediach. Mamy potwierdzenie tego co wczoraj pisałem, jest duże zainteresowanie Juve ale Araujo nie chce tam narazie iść i woli zostać ale nie zostanie jeśli Laporta w końcu nie zacznie normalnie negocjacjować tego kontraktu.
Jeszcze dodam że są już tu naskoki że chce lepszy kontrakt xd, przecież to obowiązek. Biorąc pod uwagę jego umiejętności, wiek i zarobki innych obrońców na świecie to musi dostać spora podwyżkę.
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Wystarczy zobaczyć ile zarabia w porównaniu do kolegów, przeskoczenie Fatiego to jest minimum w tych negocjacjach

25

Zaraz szwagrów Laporcie zabraknie

0

@MatBac1991 to że Laporta atakuje piłkarzy w mediach to fakt po tym co zrobił z De Jongiem, sam piłkarz przyznał że m.in. jego kontrakt wypłynął z klubu. Jeszcze coś? To co się dzieje z Araujo niczym się nie różni, katalońskie media mieszają go z błotem od roku a teraz kuriozum czyli niby wiedzą co powiedział w szatni. Narazie wiemy tylko o dużym zainteresowaniu Juve a nie że Araujo chce tam iść

0

@MatBac1991 pokaż mi gdzie tak powiedział

0

@ferdas_rawa fizyczna bestia i jeden z najszybszych obrońców na świecie nie pasuje xd?
Tah to jest opcja w miejsce Erica/Christensena a nie Araujo.
Przedłużenie kontraktu Araujo to powinien być taki sam priorytet jak przedłużenie tych których wymieniłeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?