2

Bombardowanie Araujo przez Laporte w mediach trwa. I ludzie w to wierzą

0

@ViscaelBarca2007 kogo byś widział u nas na LO?

0

@PatrykBarca nie wiesz co Flick może chcieć

1

@krol211 weź bo wykrakasz xd

0

Kompromitacji ciąg dalszy

0

@DonCarletto to nie jest De Jong że nic go nie obchodzi tylko czy wypłata wpływa. Laporta zmieszał go z błotem w mediach, nastawił przeciwko niemu kibiców i oszukał w kwestii kontraktu

0

@DonCarletto nie wcale xd, przeczytaj najpierw cały tekst

0

@DonCarletto zacznę wklejać chyba bo pisanie sto razy to samo jest już męczące
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15176281#comment-15176281

0

1

Brakuje opcji nie sprzedać

2

@Rupert_Haubica to ja nie wiem co musiałby zrobić w tym meczu żeby była wyższa ocena

0

@PatrykBarca na jakiej podstawie to stwierdzasz? Mamy dużo obrońców świetnie grających piłką więc mogą się uzupełniać

0

@Bajson na kontrakt już dawno zasłużył a nie ma więcej czasu na czekanie bo zaraz może odejść

@kanver_ poczytaj komentarze, nie mówię o tobie, 90% komentarzy to jest hejt a nie krytyka

3

Wojtek tylko 6,5? Według portali statystycznych walczy o MVP z Gavim a w niektórych nawet wygrywa. 5 interwencji, 6 wyjść (100% udanych), 6 celnych długich piłek, 2 interwencje w polu karnym

0

@PatrykBarca przecież to co napisałeś nie ma sensu, wytłumacz bo nie rozumiem o co Ci chodzi

0

@kanver_ tutaj się nie zgodzę, Inigo nie był lepszy, nie grał źle ale lepszy nie był. Cubarsi jeśli by trzymał cały czas ten poziom bym się zgodził ale tak nie było, był minimalnie gorszy. Skoro sztab ozdrowil Pedriego i Inigo to czemu na nie ozdrowić Araujo? Ja nie mogę sobie wyobrazić pełnego sezonu bez Araujo, już po paru miesiącach było bardzo widać jego brak. Mam nadzieję że zostanie i pozamyka mordy wszystkim którzy teraz go hejtuja i mają go za nic

1

@Hary87 bo łatwo manipulować ludźmi za pomocą mediów, wierzą we wszystko co przeczytają

0

@Bajson są wyżej bo Araujo ma pozwolenie na grę od dwóch spotkań xd, z taką opinia trzeba poczekać chociaż z miesiąc

@kanver_ tak jak pisze cała obrona w poprzednim sezonie była poprostu słaba, kto był od niego wtedy lepszy? Szklanka? Pedri, Dembele i Inigo to też były szklanki, mamy nowy sztab i kompletnie inny system treningowy i wcale nie jest powiedziane że dalej będzie ciągle wypadał

0

@PatrykBarca niby na jakiej podstawie stwierdzasz że bardziej mu pasują? Z taką opinia trzeba poczekać conajmniej z miesiąc bo dopiero wrócił

0

@Gall obecnie w top3 jest Lewy, De Jong i Fati więc nie należy w ten sposób tak na to patrzeć. Przedłuża się kontrakty to będzie to zaraz wogóle inaczej wyglądać

0

@Faro ma progresująca pensje to po pierwsze, po drugie od lat nie potrafi zagrać więcej niż 50% meczy a w Niemczech mocno oszczędzali jego zdrowie więc znajdź lepszy przykład

0

@Bajson to ja może zapytam kto miał dobry ostatni sezon? Cała obrona leżała i Araujo się jakoś trzymał. Ta podwyżka mu się poprostu należy, oczywiście że to topowy obrońca i to nie podlega dyskusji.
Mam nadzieję że zostanie i pozamyka mordy ,,kibicom" którzy mają go za nic

1

@cules100pro macie jakiś inny argument niż mecz z PSG? Nie pamiętacie już jak nas ratował zwłaszcza w sezonie mistrzowskim? Ale z was ,,kibice" to ja słów nie mam

1

@Crakitic bo to nasz najlepszy obrońca, niesamowite jak krótką pamięć mają ludzie

0

@Matt_i1992 to my chyba inny mecz oglądaliśmy. Nico po wejściu nie zrobił praktycznie nic, zero udanych dryblingów, zero kluczowych podań, zero stworzonych okazji, zero udanych dośrodkowań....
Sorry ale ten transfer to byłby żart

5

Już zaczyna się robienie z Araujo zachłannego za pomocą mediów
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Sorry ale Araujo w tym momencie powinien wlecieć w top3 płac przeskakując Ansu, wystarczy porównać ile zarabiają inni topowi obrońcy w tym wieku.
Cubarsi już ma zagwarantowane ok. 14mln brutto a Araujo nie może dostać tych 15/16mln brutto?
Jeszcze to że niby stracił na znaczeniu xd, jest dostępny od dwóch meczów dopiero

0

@Kyonego przeczytaj jeszcze raz co napisałem

0

@Cule2013 super czyli jeden turniej gdzie ciężko go zmieścić w top5 graczy własnej kadry ma być alibi? Nie jest obecnie nawet w top3 graczy Bilbao a nas ma zbawić? To nie ,,9" że jest zależny od reszty zespołu

0

@gracianho7 nie jest nawet w top3 graczy Bilbao a nas ma zbawić?

3

@Salchent wy oglądacie mecze chociaż?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?