1

@Katalończyk 99 nie zagrał przez 1,5 roku dobrego meczu? Kibice nie ma co

@matirix20 zarabia niewiele więcej od Garcii i sporo mniej od Fatiego i Ferrana (:
Oczywiście że musi dostać podwyżkę ale już raczej po sprawie po tym co zrobił z nim Laporta
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15176281#comment-15176281
Na 99% odejdzie

0

@Katalończyk 99 przeczytaj cały wątek.
Zobacz nawet co dzisiaj poszło, skąd dziennikarze wiedzą jaką wiadomość dostał Flick na konferencji? Skąd wiedzą czego dotyczyła rozmowa? Skąd wiedzą co tam ustalono? Dlaczego największe media nic o tym nie napisały tylko media Laporty? Araujo na 99% odejdzie ale Laporta już kreuje obraz jak do tego doszło a prawda jest na ten moment taka że zmieszał z błotem Araujo w mediach, nastawił kibiców przeciwko niemu i oszukał w kwestii kontraktu

0

0

@ViscaelBarca2007 chyba jest skreślony bo nawet na treningi go nie biorą

0

@partymaker no na ten moment napewno tak bo nawet nie zadebiutował xd. Ale płacenie za niego tyle kasy to szczyt idiotyzmu w tym momencie. Dani zasłużył na szansę

0

@viscabee9 momentalnie naprawił te błędy i nie doszło nawet do strzału

0

@partymaker a kupowaniem przehajpowanych graczy za ogromne pieniądze już tak?

0

@Tibu też fajna opcja ale osobiście wolę Isaka, idealny profil napastnika dla Barcy

0

@PatrykBarca po pierwsze Nico może najwyżej czyścić buty Kvarze. Sprawdzony w LL? Bo jeden sezon mu wyszedł xd? Co może mi jeszcze powiesz że siła przyjaźni zapewni mu u nas sukces xd. Poziom przehajpowania Nico przebił już każdą skalę xd, ale co poradzić jak meczy nawet się obejrzeć nie chce.
Kvara kosztuje 80mln a Nico 58mln ale za niego trzeba zapłacić odrazu a nie w ratach + chce większa pensje i premie

2

@PatrykBarca Kvara one season wonder xd. A ty przypadkiem nie chcesz Nico który miał tylko jeden sezon a teraz gra fatalnie?

0

@Kozinho. przecież on chyba jest w tym momencie najgorszą możliwa opcją. Ja bym nikogo nie kupował bo to co jest na rynku to żart, kupić aby kupić w naszej sytuacji to bardzo zła decyzja. Dać szansę Daniemu Rodriguezowi i możemy mieć problem z głowy

0

@Kozinho. dla nas napewno lepiej i mam nadzieję że nikt nie wpadnie na pomysł żeby go tu ściągnąć. Tylko szkoda że Laporta wydał dużą część tej kasy na Olmo

1

@Joe_Barbaro z tych droższych opcji chyba Isak. Z tych realnych David

0

@Faro granie bez typowej ,,9" w obecnym futbolu nie przejdzie a co do Nico, zobacz jak gra i czy jest sens wywalania takich pieniędzy na niego

0

@Filipem Gil Manzano

0

@Crakitic podał przykład Ansu xd, Araujo nie było pół roku a Fatiego ile nie było?

2

Idealny napastnik dla Barcy ale przy okazji drogi

0

@gracianho7 to zacznij oglądać mecze bo obrażasz jego kolegów w tym momencie

0

@ViscaelBarca2007 https://kanalsportowy.pl/pilka-nozna/pau-cubarsi-moze-dostac-ogromna-podwyzke-kosmiczna-oferta-dla-17-latka/
Dawno było ale znalazłem, pomyliłem się o 2 mln. Będzie dostawał pod koniec kontraktu 12 mln brutto

3

@BarcaToSensZycia i ludzie w to uwierzą xd

0

0

@Szymemdymek na 99% odejdzie według mnie

0

@ViscaelBarca2007 a ten Michell z Crystal Palace, na papierze dobry zawodnik do rywalizacji z Balde i jest za darmo w lato

0

@ViscaelBarca2007 no taki w naszym zasięgu. Grimaldo nie da rady no chyba że byśmy przeszli na wahadła

0

@Crakitic na podstawie tego że jak był dostępny to był najlepszy

0

@cules100pro Ramos który był już po 30stce i najlepszy okres miał za sobą, jak już dajesz przykłady to znajdź coś lepszego.
Cubarsi ma zagwarantowane 14mln brutto a Kounde zarabia dużo więcej od Araujo
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/

2

Bombardowanie Araujo przez Laporte w mediach trwa. I ludzie w to wierzą

0

@ViscaelBarca2007 kogo byś widział u nas na LO?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?