0

@krol211 bo byli bardziej efektowni co xd? Mi się nie chce kłócić bo nie masz argumentów żeby go bronić

@CPuyol nawet tego nie skomentuje bo szkoda czasu na trolla

1

Możemy Martina zaoferować najwyżej. Valle by się przydał bo jest ktoś potrzebny na boki, więc przy jego sprzedaży i tak trzeba kogoś kupić

2

@blakkudium nie no lepiej żeby wrócił bo i tak byśmy musieli kogoś kupić na boki

0

@krol211 bo nie był, oglądałem ich wszystkie mecze na Euro i Yamal, Rodri, Carvajal, Ruiz i Cucurella czy ten Simon mieli lepszy turniej, gdyby Pedri nie wyleciał to też byłby wyżej

0

@Derean tyle że ten jego drybling ma 39% skuteczności. Narazie kluczowe podania i stworzone okazje w jego wykonaniu to tragedia

0

@krol211 gol i 3 asysty xd. Sam drybling to tylko 39% skuteczności a o stworzonych okazjach czy kluczowych podaniach nie wspomnę bo tragedia. Ja rozumiem że go lubisz ale trochę obiektywizmu, po takim sezonie nie ma prawa tu trafić bo to ogromne ryzyko

0

@LeoMessiiBarcaPepa głupota dla tych którzy nie oglądają meczów (:
Nawet na tym Euro nie był w top5 graczy Hiszpanii. Ten sezon ma fatalny a miał tylko jeden sezon który daje mu szansę na grę w topowym klubie a i tak był w nim mega przehajpowany

0

@PatrykBarca przecież drybling sam w sobie nic nie daje. Gość jest fatalny w tym sezonie i kupowanie go to głupota i straszne ryzyko. Nie jest obecnie w top3 graczy Bilbao a nas ma zbawić xd. Owiele bardziej bym wolał Lookmana wziąć w lato

2

@Derean tylko z tego kręcenia prawie nic nie wynika

3

@BISHBASHBOSH przy jakiej dyspozycji xd

0

@SelloutCrowd De Jong to jeszcze Bartomeu ale Fatiemu to już Laporta dał taki kontrakt

5

@Nightraider według niego skład powinien być budowany wokół De Jonga xd, nie ma sensu dyskutować. Chłop by wystawiał Fatiego tylko dlatego że ma talent to nawet nie ma sensu komentować

0

@Nightraider wychowanka nikt nie będzie atakował, trybuny wystarczą

0

@Gall mówię o tym co dostaną przy przedłużeniu umów. Pedri dostanie pewnie więcej ale nie dużo więcej

0

@Nightraider wiesz De Zerbi mógł walnąć prosto z mostu bo Ansu był tylko wypożyczony. Flick już dał mu jasno do zrozumienia żeby szukał sobie nowego klubu chociaż na wypożyczenie

0

@Nightraider już powiedział przecież xd

20

Fati już chyba większego paszoł won nie usłyszy

0

@Yoshi94 nie ma tu mowy o żadnym przepłacaniu. Zresztą już było info że zostaje (:

1

@Kondziubarca same dobre informacje z rana widzę

9

@Patrykl145 bardzo dobrze

0

@Armin96 top1 dziennikarz sportowy obecnie więc xd. Nie zawsze ma rację ale jak coś już napisze to wiadomo że coś jest na rzeczy

3

@Firestone wystarczy wierzyć w wysrywy mediów Laporty i mamy efekty. Super że zostanie

22

Oby ale czekam na potwierdzenie od kogoś poważnego bo tu co chwilę zmiana narracji widzę.
Edit: No dobra Romano potwierdził, mamy sukces

0

@Gall przecież Fati nie miał prawa wtedy takiej pensji dostać. Araujo już udowodnił że jest topowym obrońcą. Nie dostanie tyle co Pedri, nie napisałem tego

0

@Gaucho nie nie można, nikt takich rotacji nie zrobi. Nawet na Barbastro tak nie wyszliśmy

0

@Gaucho ta i odpadamy xd, nie można robić aż takich rotacji

0

@Yoshi94 raz że w Serie A jest korzystniejszy system płacowy zwłaszcza dla obcokrajowców. Dwa Bremer jest gorszy od Araujo i dostał tyle prosto po transferze z Romy więc słaby przykład.
Jakbyś chciał wszystkie kontrakty kluczowych graczy w ten sposób przedłużać to jedyną odpowiedź jaką byś otrzymał to trzaśnięcie drzwiami. Zobaczysz jakie będą podwyżki niedługo dla Yamala, Pedriego, Gaviego i później Raphinhi. Kounde przy kolejnym przedłużeniu też dostanie podwyżkę i Araujo też musi ja dostać

0

@BarcaToSensZycia w tej sytuacji ja patrzę tylko na info od Romano i Moretto, narazie wiemy że negocjują

0

@Gall dawanie graczom adekwatny kontrakt to Bartomeu xd. Sprzedamy teraz Araujo poniżej wartości żeby znowu szaleć na rynku xd. Ty chyba nie pamiętasz jakie kontrakty rozdawał Barto

0

@Yoshi94 przecież to co podałeś prawie nie różni się od tego co ma teraz xd. Zobacz ile zarabiają inni obrońcy w jego wieku, Eric ma prawie tyle samo. Już nawet nie wspomnę o Ansu który ma dwa razy tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?