0

@peetwithbarca skłonność do kontuzji wynika z narodowości?

0

@korn234 ciekawe z czego to wyliczyłeś xd

4

@reloaded tacy zawodnicy nie są na sprzedaż

0

@Sulimo bo nawet jak już wejdzie to nawet nie widać tej chęci pokazania się. Taki Dani Rodriguez owiele bardziej zasługuje na miejsce w szerokim składzie

0

@Sulimo przecież tu nawet nie chodzi o dojenie, jakby poszedł na wypożyczenie chociaż to by miał tą samą kasę i by coś grał a teraz pokazuje brak ambicji i zerowy mental

0

@Sulimo nawet trybuny mu nie przeszkadzają xd

0

@krol211 to podstawa? Laporta sam jest sobie winny bo zrobił taka drabinkę płac że teraz wszyscy będą chcieli Fatiego przeskoczyć
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Zobaczymy jak będzie u innych. Pensja większa niż się spowiedziewałem ale ważne że udało się go zatrzymać. Patrząc na jego poziom to nie jest jakieś duże przepłacenie ale lepiej żeby pozbył nie problemów ze zdrowiem

0

@Hindus 29 meczy, 28 goli i 3 asysty. Czego ty więcej oczekujesz? To że trzyma taki poziom w wieku 36lat to tylko pokazuje że to jeden z najlepszych w historii

0

@Hindus to Ci pisze że ma wyrównanie w tym sezonie, w następnym będzie zarabiać 26 mln brutto. Nie zasługuje? No może Ci się to nie podobać ale przyszedł jako topowa ,,9" (wsumie jako najlepsza ,,9" na świecie) i nadal jest na topie a takich ,,9" jest bardzo bardzo mało przez co nie dość że kosztują bardzo dużo to też biorą więcej

0

@Hindus wymienianie Lewego w takim gronie to obraza. Rozumiem że zarabia dużo ale to jeden z najlepszych naszych graczy i się poprostu spłaca liczbami. W tym sezonie jego pensja jest najwyższa bo w poprzednich sezonach grał za mniej to ma teraz wyrównanie, w następnym sezonie jego pensja spadnie do 26mln brutto

2

@Barcatroll po pierwsze nawet nie ugruntował pozycji w rezerwach to gdzie na wypożyczenie. Po drugie nie przedłużył kontraktu więc jak ty chcesz go wypożyczyć?

1

@Messibestplayerintheworld Xavi potężnie marnował Raphinhe. Pisałem o tym cały czas i teraz hejterzy się nagle pochowali

19

Świetna informacja, czekamy teraz na informacje o kontrakcie

2

@pawel_was po pierwsze Eric to nie szrot. Po drugie chce go trener. Po trzecie oferty były śmieszne i nawet nie warte rozpatrzenia

1

@kruszol Eric został już odbudowany w Gironie ale nadal może się rozwinąć. Ogólnie to jest bardzo dobrym uzupełnieniem szerokiego składu, zagra na ŚO, PO i DM. Skoro sam Flick chce jego pozostania a oferty były śmieszne to dobrze że zostanie

0

@Litman ma kontrakt do 2026r. i można go przedłużyć

3

No trzeba ogarnąć jakieś talenty na ,,9" bo narazie to perspektywę mamy tylko w Gistau a na rynku tanich opcji nie ma no chyba że David ale nie ma zainteresowania narazie z naszej strony i się nie zapowiada żeby się to zmieniło

6

Nie dziwi mnie to, jego agenci patrzą też na dobro zawodnika, z Guiu było podobnie, odszedł bo klub nie miał na niego planu. Prim miał długo problem grać w Barcy B a w pierwszym zespole odpalił Casado i Bernal (ten wróci za rok) i na tej pozycji może grać spokojnie Gavi więc miałby bardzo małe szanse się przebić. Podobnie będzie pewnie z Unaiem Hernandezem bo już dawno przerasta zespół rezerw ale nie ma dla niego za bardzo perspektyw w pierwszym zespole narazie bo nawet na treningi go nie biorą

1

@4Fabregas4 Kounde to się biję o miano top1 PO więc się nie ośmieszaj

0

@Majkosz za mała by była, koło 100mln musi być

1

@Nightraider polecam odpuścić bo dyskusja z wyborczym betonem nie ma sensu

8

Trzeba załatwić wszystkie przedłużenia kontraktów i je zarejestrować (Araujo, Gavi, Pedri, Martin), potem zarejestrować nowy kontrakt Yamala po sezonie i dopiero jakieś transfery. Załatwić to raz a dobrze a nie potem znowu będą problemy, zimą odpuścić te transfery no chyba że już naprawdę okazja i w lato ruszyć jak już wszystko będzie uporządkowane. Przydałoby się przedłużyć jeszcze Torre, Erica i może Christensena żeby lepiej kontrolować sytuację

0

@kanver_ jak już mówimy o takich kwotach to owiele bardziej wolę Isaka, świetnie pasuje profilem i jest poprostu pewniejszy. Mimo wszystko Gyokeres to kot w worku

0

@SkN o jakim kroku do przodu mówisz jak on nie potrafi być numerem jeden w ataku Bilbao xd. Możemy wrócić do dyskusji ale mam nadzieję że Nico do nas nie trafi

0

@SkN słabszy okres? Okej ale mówimy o piłkarzu który miał tylko jeden sezon i teraz jest fatalny i słabsza drużyna nie ma nic do tego bo:
1. Nico nie byłby nawet w top3 graczy Bilbao obecnie
2. To nie ,,9" że jest zależy od drużyny.
Kozaczyłby najwyżej u nas na ławce, kupowanie go teraz to sabotaż bo w tym momencie są bardzo małe szanse że odpali a nawet jak odpali to napewno nie tak jak tutaj prawie wszyscy to sobie wyobrażają. Chyba najbardziej przehajpowany piłkarz w ostatnim czasie

0

@SkN Nico w tym sezonie w lidze narodów z Hiszpanią: 4 mecze, 0 goli, 0 asyst, 0 stworzonych okazji, 0,8 kluczowych podań, 0,5 dryblingu na mecz (29% skuteczności), 20% wygranych pojedynków.
Ale oczywiście to przez słabszych kolegów xd

0

@Mitch_Atleta wczoraj 94% celnych podań, 5 długich piłek (4 celne). Rozumiem że nie jest w tym za dobry ale tutaj są takie komentarze jakby piłki nie umiał prosto kopnąć

3

@norbi77 nie wiem gdzie się naczytałeś że to wina Balde. Zarówno Wojtek jak i Balde są winni bo się kompletnie nie zrozumieli, bardziej winie Wojtka bo jednak mógł w ostatnim momencie zauważyć że Balde go ani nie słyszał ani nie zobaczył że wyszedł (tu też błąd Balde bo patrzył tylko na piłkę). Wojtka ratują tylko dwie interwencje w końcówce a tak to byłby katastrofalny mecz, przy wyjściach o tyle nie widzę problemu co ma poprostu słaba komunikację z obrona co było widać nie tylko w tej sytuacji

0

@krol211 poza tym samobójem to dobrze grał

0

Powalony mecz.
- Wojtek katastrofalny mecz, jedyne co go ratuje to dwie interwencje w końcówce, niepotrzebnie komplikuje swoją sytuację
- Cubarsi i Araujo zawalili dwie bramki
- Balde dalej robi postęp więc chociaż tutaj pozytyw
- bardzo dobre reakcje Flicka przy zmianach
- wszystkie gole tracimy przez indywidualne wylewy
- brawa za walkę do końca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?