3

Mistrzowie interesu xd, nawet coś takiego zepsuli

0

@Coutinho007 korzystamy w tym że nie możemy wywalać kasy na prawo i lewo. Transfer Olmo to działanie na szkodę klubu i przepalanie kasy

0

@Coutinho007 wiesz taki format ma plusy i minusy ale musi się coś zmienić bo tylko my i Real jakoś reprezentujemy ligę a i nas też niedługo wykończą. Tylko że zmiana Tebasa mało da, kluby też muszą zmienić nastawienie. Na ten moment obecny stan jest dla nas korzystny bo Laporta by już dawno doprowadził do bankructwa jakby nie miał limitów

0

@Coutinho007 idealnie by siadł w miejsce De Jonga ale tak to nie ma miejsca niestety

1

Już się boję xd. Dobrze że Rashford już w Aston Villi

1

@Coutinho007 no tak ale to nie zmienia faktu że ten zapis to xd

0

@Coutinho007 18mln bo jakiś łeb wstawił zapis że mogą wykupić nasze 20% za 6mln

0

Wstydu nie mają

1

@Herato Ronaldo to napewno ale Messiego to nie wiem

2

@Coutinho007 nie żebym popierał Tebasa bo nie popieram ale wiesz że on sam to mało może? To w dużej mierze kluby decydują o tym jak wyglądają te zasady. Dokładniej tłumaczył to @Nightraider wcześniej

12

Skoro sam Flick blokuje jego odejście to mam nadzieję że będzie grał więcej bo szkoda chłopaka marnować. Dla niego lepiej by było żeby odszedł, już teraz jest bardzo duża konkurencja i bardzo mało gra a do drzwi pierwszego zespołu już pukają kuzyni Fernandez

3

@Mlodygavi33332 ta lepiej grać Pena który nadaje się najwyżej do drużyny z dołu tabeli xd, można później kogoś kupić albo Kochen już byłby gotowy

13

@Coutinho007 już pojawiają się informacje o umowie 1+1

0

@Coutinho007 biorąc pod uwagę jakie profile stosował Flick podczas swojej kariery to woli odwróconych skrzydłowych od tych typowych. Yamal też ewoluuje w ofensywnego pomocnika. Doku to nie jest zawodnik na pierwszy skład ale jako uzupełnienie i joker już bardzo dobry

0

@Coutinho007 do współpracy z Balde bardziej by pasował taki Lookman niż Doku. Balde już wygląda dużo lepiej ale żeby odblokować pełny potencjał ofensywny to musielibyśmy przejść do gry na wahadła żeby mniej skupiał się na defensywie.
Oczywiście że Doku to owiele lepsza opcja od Nico ale nie róbmy zaraz z niego niewiadomo kogo, też bym go chciał ale nie przesadzajmy

1

@ViscaelBarca2007 przynajmniej Rashford już nam nie grozi xd

0

@Coutinho007 już nie przeszkadzajmy. Byłby cennym uzupełnieniem składu ale to bardziej joker wchodzący rozruszać atak. Bardzo wątpliwe że byłby pierwszym wyborem w ważnych meczach ale przydałby się. Ale żadne poważne źródło nie potwierdziło że można go wypożyczyć a na transfer nie ma szans

3

@tbas narazie tylko Sport pisał o możliwości wypożyczenia Doku a to żadne poważne źródło więc nie wiemy czy taka opcja wogóle jest możliwa

8

@4Fabregas4 kolejna prowokacja i dalej bez bana

27

To się nie mieści w głowie że 36letni zawodnik walczy o złotego buta

2

@4Fabregas4 czyli miałby być zmiennikiem zmiennika?

1

@AlexDark00 patrzę na teraźniejszość a fakty są takie że Wojtek od dwóch meczy wygląda bardzo dobrze. Masz rację Pena nic nie odwalił.... ale też specjalnie nic nie dał, poza pojedynczymi sytuacjami i jednym meczem z Realem nie dał nic więcej niż musiał. Pena nie jest pewny i o to chodzi, kompletnie nie daje poczucia pewności swoimi zachowaniami kolegom w przeciwieństwie do Wojtka który nawet po babolu odrazu się zbiera a Pena po stracie gola dostaje trzęsiawki i ma do każdego pretensje. W kolejnych meczach powinno być już tylko lepiej. Pena nigdy nie zbliżył się do poziomu Wojtka nie tylko przez niski sufit ale bardzo słabe warunki.
Jeśli kontrakt Wojtka rzeczywiście zostanie przedłużony to jest to koniec Peni w Barcelonie, no i dobrze bo to nigdy nie był i nie będzie bramkarz na taki klub a w lato wraca Mats i razem z Wojtkiem obstawią bramkę

2

@AlexDark00 jest lepszym i to nie podlega dyskusji. Finalnie nie straciliśmy nic a Wojtek łapie rytm. Pena niczym nie zasłużył żeby grać dalej i sztuczne pompowanie go nie ma tu żadnego sensu. Nawet w Hiszpanii gdzie mocno faworyzuje się wychowanków po meczu z Bilabo prawie wszyscy chcieli Wojtka w bramce
https://www.fcbarca.com/123413-zarowno-hiszpanscy-jak-i-polscy-cules-zdecydowanie-stawiaja-na-wojciecha-szczesnego-w-finale-superpucharu.html

1

@AlexDark00 czekam na argumenty, Pena nie ma prawa narzekać bo już dawno powinien siedzieć na ławce. Tylko w wyjściach jest lepszy od Wojtka i nie ma prawa dochodzić do sytuacji że gra bo mu się należy. Gra lepszy i tyle, ważne jest dobro zespołu a nie bo ktoś się obrazi.

3

@AlexDark00 dobra zobaczymy czy teraz da się normalnie podyskutować. Wojtek nie grał pół roku, nie ma zgrania z obrona i ostatni raz był chociaż blisko obecnego stylu gry w Arsenalu a chyba nikt nie ma wątpliwości że jest kilka klas nad Pena i musi łapać minuty żeby pracować nad elementami które wcześniej wymieniłem bo będzie potrzebny w decydującej fazie sezonu. W poprzednich meczach nie wyglądał najlepiej ale z Atalantą wyglądaj już dobrze a dzisiaj zagrał idealnie. Podsumowując Pena został odsunięty bo to nie jest jego poziom a Wojtek musi łapać minuty. Jeśli masz zamiar reagować na to co napisałem to proszę o argumenty

2

@AlexDark00 teraz Wojtek xd?

44

6. Szczęsny gra coraz lepiej
Kilka fajnych interwencji przy spalonych i pewny na przedpolu, w końcówce zapobiegł groźnej sytuacji po błędzie Erica

1

Nareszcie. Teraz powinno być z górki bo muszą się otworzyć

0

@tbas @Crakitic nie wcale, nawet 30% posiadania nie mają i każda kontrę robią od bramki bo nikt tam z przodu nie zostaje

0

@tbas @Crakitic co ma do tego słaba dyspozycja naszych? Deportivo finalnie nawet strzału nie oddało tylko robią rzeź

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?