0

@SinMistico transfer Olmo raczej to wyklucza, nie zdziwię się jak trafi do City latem

0

@Messibestplayerintheworld i my odpuściliśmy tego Baene żeby kupić Olmo....

0

@barcanawieki info z największej rozgłośni Laporty, ciekawie. Mam nadzieję że to prawda

1

@Szymemdymek kiedy sprawdzali sytuację z potencjalnym karnym dla Valencii bo sędzia mógł zmienić zdanie i dać czerwo. We wnioskach po meczu też o tym pisali

0

@MesQueUnClub_87 jest wysoki ale to nic nie zmienia w jego przypadku, bardzo dobry technicznie. Typowa mobilna ,,9", dobrze się odnajduje w rozegraniu.
Według mnie najlepsza opcja w kontekście następcy Lewego

1

@MesQueUnClub_87 jeszcze Isak i jeśli byśmy mieli tyle kasy to jego powinniśmy kupić. A tak realistycznie to pewnie w następnym sezonie dalej będzie Lewy i Ferran ale w kolejnym sezonie to już trzeba kogoś kupić

0

@ViscaelBarca2007 no rezerwowy mimo wszystko by się przydał, w obecnym systemie ma dużo kilometrów do nabijania i Flick często go rotuje

4

@Who_you_mam dużo do myślenia daje że na rozgrzewkę wyszedł Kochen a nie Pena

2

@ViscaelBarca2007 no bardzo dużo może namieszać. Widać że nawet w stricte grze z piłką się poprawił mocno, zobaczymy jak będzie dalej ale nie ma wątpliwości że sufit na wysoko

1

Dobra czyli tak, albo to atak medialny i mamy w planach sprzedaż Peni w lato albo jest tak jak myślałem czyli Pena się obrazi bo nie gra.
Oczywiście narazie warto to traktować z dystansem ale dobrze że Wojtek już w pierwszym składzie narazie definitywnie, lepiej późno niż wcale

5

No i oczywiście my go weźmiemy xd, do tego wszyscy rezygnują bo zarabia bardzo dużo w porównaniu z tym co prezentuje (18mln brutto + bonusy) a United nie chce podzielić pensji. To już lepiej nikogo nie brać jak mamy wywalać kasę w błoto

0

Lepiej późno niż wcale

1

@adukla zacznijmy od tego że to różne profile i który będzie grał to już zależy od planu na mecz

0

@Arekvip to tak nie działa

0

@Technik domyśl się, za co wylądował na trybunach. De Jong gra bo musi bo mało jest opcji do rotacji, dobrze że gra już lepiej ale niech to utrzyma dłużej niż miesiąc

1

@Technik żaden zawodnik nie może grać ,,za darmo", nie zasłużył swoją postawą i nie powinien grać, jest tylko awaryjnie. Za Raphinhe może wejść Torre

1

@Technik niby za co? Na grę trzeba zapracować, taki Torre i Fort prawie nie grają a Fati ma grać? Jest w kadrze tylko przez kontuzje kolegów

3

@don'T.R.I.P.e bo jest lepszy

3

@Karzel nie gra ostatnio najlepiej a Ferran zasłużył żeby grać więcej

4

Przydałoby się żeby Torre i Fort złapali minuty, wynik mamy pewny

4

Dobrze jest widzieć Balde i Fermina znowu w formie

2

@Arekvip ta lepiej niech zagra serie meczy po pół roku bez gry i znowu się połamie

1

@Sebolinho też na konferencjach widać że Flick jest pod wrażeniem Wojtka, czynnik psychologiczny może mieć znaczenie bo Wojtek w tym zjada Pene, mimo tego babola był skupiony i uratował nas w końcówce a Pena cały mecz się zachowuje jakby miał pełne gacie. Tu jest poprostu ogromna różnica klas, jedyne w czym Pena jest lepszy to wyjścia a Wojtek nie jest w tym jakiś słaby tylko musi złapać rytm i zgranie z obroną

0

@Who_you_mam Araujo nie grał pół roku. Mamy w końcu trenera który szanuje jego zdrowie. Lepiej żeby zagrał serie meczy i znowu się połamał?

0

@Sebolinho musi też łapać rytm meczowy bo długo nie grał, może w końcu zrozumiał że ma owiele lepszego bramkarza i z niego powinien korzystać

1

@Who_you_mam Eric dobrze gra

5

No nie powiem Wojtka w składzie trochę dziwi, być może w następnym meczu się dowiemy że na stałe będzie bronić..... no i taką mam nadzieję.
Ferran zasłużył na szansę i oby ją wykorzystał. Dobrze też że Flick nie forsuje Araujo od początku, Eric sobie spokojnie poradzi

2

@blakkudium zasłużył, niech wykorzysta tą szansę

1

@Messibestplayerintheworld Trent, Hakimi i Kounde to top3 obecnie, trudno powiedzieć który najlepszy

0

@BulaKG to już wina zarządu który robi wszystko pod siebie a potem zdziwienie że żaden trener nie wytrzymuje dłużej niż maks 3 lata i wszystko od nowa. W np. Realu projekt jest prowadzony z głową i nowy trener przyjdzie na gotowe i nie będzie musiał budować nowego projektu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?