BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Messibestplayerintheworld już nawet Flicka złamali
2
@Lionel_Messi10 ty normalny jesteś?
3
@blakkudium wypożyczyć to sobie Fatiego mogą najwyżej
7
Ma dołek formy i Fermin to zawodnik który zyskuje kiedy gra regularnie na co teraz nie ma szans. Dajmy mu czas a komentarze typu sprzedać póki coś wart to sobie darujcie
0
@daniel32778 całe losowanie wygląda tak jakby chcieli żeby najsłabsze zespoły odpadły
2
@novy1899 tylko w półfinałach jest rewanż
0
@mkl87 no i po 20 meczach 16 pkt. Jeden mecz tego nie zmieni
15
Losowanie wygląda tak jakby chcieli się pozbyć najgorszych xd
1
@kamiVeB Valencia jest w strefie spadkowej, awans to obowiązek
0
Dawać ten Real
0
W takim wypadku odejść powinni Fati i Eric, tylko że jednemu wygodnie na trybunach a transfer drugiego blokuje Flick. Poza tym naprawdę nie ma innych opcji niż ten Rashford? Naprawdę nic?
0
@Destroyer_of_Worlds no a minuty Olmo?
0
@PJ777 połowę spotkań to mało powiedziane, albo bardzo optymistyczny scenariusz
0
@Destroyer_of_Worlds teraz pokaż skąd wziąłeś dane że wypada więcej od Olmo. Grube miliony to sprzedaż najlepszego obrońcy poniżej wartości?
0
@Konradowskyy zwykle jest dostępny na około 40% spotkań
2
@Bajson do umiejętności się już nie przyczepiajmy bo gra dobrze tylko co z tego jak jest dostępny w ok. 40% meczy a co dopiero jeśli przeliczyć to na minuty i powrót do formy
0
Nawet mnie to nie dziwi. Każdy wiedział że tak będzie
0
@krol211 wiem i nie wiem czemu to robi, ma te swoje niezrozumiałe decyzję jak z Pena, Torre, Martinem czy Fortem
1
@FCB24 to można poszukać innych opcji a nie akurat Rashford
0
@JBgomeS nikt normalny za nim nie tęskni. Xavi jak wygrał ligę to miał lepszy, głębszy i dużo bardziej doświadczony skład. Flick ma nawet gorszy niż w poprzednim sezonie gdzie Xavi nic nie ugrał. Może porównamy grę w pucharach i LM?
2
@abram3k według mnie dobrze, niepotrzebny nam kolejny pasożyt. To jest też potencjalną szansa dla Daniego Rodrigueza
0
@AlwaysBlaugrana no właśnie mamy krótką ławkę i trzeba ustalić priorytety. Narazie oczywiste jest że priorytetem jest LM ale nie wiadomo co będzie dalej bo może Flick chciał tylko uniknąć dodatkowego dwumeczu
3
@Arden niepoważne zachowanie. Rozumiem że musieliśmy parę razy płacić kary ale nie można wywalić kibiców ze stadionu, sami sobie zawodnicy doping zrobią? Też Laporcie widać przeszkadza że trybuna dopingowa nie popiera go jako prezydenta
0
@karolek981 @basuza no tak mój błąd
3
Tak patrzę to się zastanawiam czy nie powinniśmy odpuścić i walczyć tylko o utrzymanie w top4 i wszystkie siły na puchary.
Mamy superpuchar więc w następnej edycji też zagramy więc nie musimy walczyć o drugie miejsce w lidze. Jasne ktoś powie że jeszcze 18 spotkań ale spójrzcie że często stracimy punkty bo widać że nie idzie nam gra na drużyny które się głównie bronią i do tego trzeba liczyć na straty punktów nie tylko Realu ale też Atletico. Więc myślę że rozsądniej walczyć na pełnej żeby wygrać Puchar Króla i jak najdalej w LM. I tak przed sezonem było mówione że to raczej sezon przejściowy na zbudowanie drużyny i odchorowanie okresu Xaviego więc i tak Flick daje ponad stan
1
@Filipem przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Kompletnie się nie zgadzam
1
@Filipem ty jesteś jakiś specjalny chyba, ty nie jesteś większością. Występ Wojtak z Bilbao był świetny i potem w ankiecie zarówno w Hiszpanii jak i w Polsce wygrał zdecydowanie w głosowaniu na bramkarza numer 1.
https://www.fcbarca.com/123413-zarowno-hiszpanscy-jak-i-polscy-cules-zdecydowanie-stawiaja-na-wojciecha-szczesnego-w-finale-superpucharu.html
Sorry ale jak twierdzisz że Pena jest na wyższym poziomie to nie znasz się kompletnie, rozumiem że każdy może mieć swoją opinię ale ludzie bez przesady, Pena to poziom na dół tabeli maks a Wojtek to topka bramkarzy
1
@Filipem Wojtek nie grał 7 miesięcy a Pena gra prawie od początku sezonu i nie jest ani trochę pewny. Pena popełnił podobny błąd z BVB przez co straciliśmy gola prawie straciliśmy gola, tam kończy się golem a w przypadku Wojtak czerwoną kartką. Z czasem będzie dużo pewniejszy a wystawienie Peni dzisiaj to żart. Niestety meczu dzisiaj nie dam rady obejrzeć ale mam nadzieję że Wojtek zagra bo będzie miało to duże znaczenie
1
@Filipem ,,we wszystkich aspektach Pena lepszy według mnie" kompletnie odleciałeś. Pena jest lepszy tylko na przedpolu a Wojtek nie jest w tym na tyle gorszy żeby to był czynnik decydujący. We wszystkim poza tym aspektem Wojtek jest lepszy albo owiele lepszy i tu nawet nie ma o czym dyskutować.
Pena powinien sobie latem szukać nowego klubu bo to nie ten poziom. Albo Wojtek zostaje do rywalizacji z Matsem za rok albo szukamy nowego bramkarza
0
@Rewolucja123 nie ustawił się dobrze, był pewien że Rodrygo nie uderzy obok muru i poszło.
Nie zgadzam się że z Realem miał niepewne interwencje, z Bilabo wyją dwie piłki i 6 interwencji na przedpolu (co prawda dwie niepewne ale błędy naprawił)