0

@blakkudium zagra na dwóch stronach. Na PO jest Fort a i tak Kounde gra wszystko więc nie ma sensu chyba za bardzo tam kogoś ściągać

0

@blakkudium jak tak patrzę to już zimą powinniśmy się rozglądać za zmiennikiem Balde bo jak on wypadnie to tragedia

22

Skończył się darmowy pierwszy skład xd. Niech idzie gdzie chce byle tutaj go już nie było

0

@Szymemdymek będą musieli to obgadać, Flick byłby poprostu głupi według mnie jakby dał sobie sprzedać takiego obrońcę

1

@Coutinho007 i duuuuuuużo umiejętności

1

@FCB_dimiC dotknął co nie zmienia faktu że musi to obronić

0

@Murazor jest, to że nie najlepiej gra nogami nie skreśla go, nadrabia innymi cechami jak siła i szybkość (pod tym względem zdecydowanie najlepszy). Przypomnę tylko że ma 1,5 roku kontraktu i długo czekać nie można

0

@kuz nie jest tańszy (raz że klauzulę trzeba wpłacić odrazu to też pensje chce sporo większą), nigdy się jeszcze nie zbliżył do poziomu Kvary więc xd, liga to nie argument, Kvara zniknął xd? To Nico to już się pod ziemię zapadł po jednym sezonie.
Może jeszcze siłą przyjaźni z Yamalem ugra nam trofea xd

1

@Bogan cały dzień nic się nie pojawiło więc coś jest na rzeczy, jak jutro nic nie wrzucą szanse na pozostanie wzrosną

0

@Barcatroll a sofascore 6.1 (:
Licytujemy się dalej?

5

@michalgajdek dobry tekst. Chciałbym tylko zaznaczyć że nie wiemy nic o tym że Araujo chce odejść, nawet jego agent powiedział że priorytet to Barca ale oferty rozpatrzą. Romano i Moretto informują tylko o dużym zainteresowaniu Juve a nie zgodzie zawodnika na transfer. Media Laporty to żadne źródło informacji w takich sytuacjach a tutaj dochodzi poprostu do wypychania Araujo z klubu, podobnie było z De Jongiem ale on w przeciwieństwie do Araujo miał na to wywalone. Po wczorajszym meczu i kontuzji Inigo jednak media przestały go atakować więc to znak że Laporta się zawahał i jest szansa na jego pozostanie.
Oby został bo jestem pewien że pokaże na co go stać i przedłuży ten kontrakt bo Flick go nie puści jak stanie się fundamentem defensywy

0

@Barcatroll który portal dał mu ocenę 2 albo 3?

0

@krol211 wiem, wszystko zależy od niego, czy stwierdzi że po tym co zrobił Laporta odejdzie czy postawi na swoim i zostanie. Myślę że odejdzie ale kontuzja Inigo daje nadzieję że jednak zostanie

0

@Murazor bo jest naszym najlepszym obrońca a Kounde dostał tą pensje odrazu jak przyszedł z Sevilli. Z nowym sztabem i systemem treningowym wcale nie jest powiedziane że będzie się ciągle łamał, Pedri i Dembele też byli ciągle kontuzjowani, nawet ten Inigo co całą karierę miał problemy zdrowotne bardzo długo wytrzymał grając praktycznie wszystko do czego nie był przyzwyczajony

1

@Gaucho oczywiście że Kvara. Nico nie ma podjazdu

8

@Arden gdyby nie kontuzja Bernala to by z ławki nie wstał

0

@pt9 mało bym powiedział, pensje Kounde powinien chociaż dostać

0

@Kubsoleon skąd wiesz że chce odejść, jakieś poważne źródło o tym pisało?
Inigo kontuzja a Christensen jeszcze nie wrócił to czym Flick ma grać? Utratą najlepszego obrońcy w środku sezonu na własne życzenie to sabotaż

1

@pt9 7mln brutto

1

@Faro 0 kluczowych podań, 0 udanych dryblingów, 0 udanych wrzutek, 1 strzał w środek bramki

3

@Faro co pokazał xd? Przecież jak wszedł to nic nie zrobił xd. Nawet nie jest top3 graczy Bilbao obecnie ale ma za słabych kolegów xd, to nie ,,9" że jest zależny od zespołu

0

@Nightraider sorry ale wystarczy zobaczyć ile zarabiają inni topowi obrońcy w jego wieku. Nie musi to być w pełni kwota stała ale musi być przynajmniej ten pułap. Przy nowym sztabie i nowym systemie treningów wcale nie jest powiedziane że dalej będzie się łamał

0

@Nightraider skąd info? Nawet jeśli to nie wiemy jakie kwoty padły. 10mln brutto to za mało, pensja Kounde to minimum

0

@Nightraider najpierw to niech Laporta wogóle zaproponuje te przedłużenie

0

@mientusek1407 nie mają, chcą po sezonie płacić i najpewniej w ratach. Dadzą pewnie podobne pieniądze (Araujo teraz dostaje mało u nas) ale w Serie A jest lepszy system podatkowy dla graczy

1

@ketrab321 ,,kibice"

3

Sprzedanie go teraz to jawny sabotaż. Oby został

0

@Kazragore Laporta go wypycha przez swoje media już od roku, ale od wczoraj cisza więc nadzieja jest

0

@blakkudium nie wiemy nic o tym że chce odejść, media Laporty to żadne źródło w takich sytuacjach. Mam ogromną nadzieję że zostanie, sprzedanie go w tym momencie to jawny sabotaż

1

@blakkudium wypchnięcie teraz Araujo to byłby sabotaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?