BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Derean tylko z tego kręcenia prawie nic nie wynika
3
@BISHBASHBOSH przy jakiej dyspozycji xd
0
@SelloutCrowd De Jong to jeszcze Bartomeu ale Fatiemu to już Laporta dał taki kontrakt
5
@Nightraider według niego skład powinien być budowany wokół De Jonga xd, nie ma sensu dyskutować. Chłop by wystawiał Fatiego tylko dlatego że ma talent to nawet nie ma sensu komentować
0
@Nightraider wychowanka nikt nie będzie atakował, trybuny wystarczą
0
@Gall mówię o tym co dostaną przy przedłużeniu umów. Pedri dostanie pewnie więcej ale nie dużo więcej
0
@Nightraider wiesz De Zerbi mógł walnąć prosto z mostu bo Ansu był tylko wypożyczony. Flick już dał mu jasno do zrozumienia żeby szukał sobie nowego klubu chociaż na wypożyczenie
0
@Nightraider już powiedział przecież xd
20
Fati już chyba większego paszoł won nie usłyszy
0
@Yoshi94 nie ma tu mowy o żadnym przepłacaniu. Zresztą już było info że zostaje (:
1
@Kondziubarca same dobre informacje z rana widzę
9
@Patrykl145 bardzo dobrze
0
@Armin96 top1 dziennikarz sportowy obecnie więc xd. Nie zawsze ma rację ale jak coś już napisze to wiadomo że coś jest na rzeczy
3
@Firestone wystarczy wierzyć w wysrywy mediów Laporty i mamy efekty. Super że zostanie
22
Oby ale czekam na potwierdzenie od kogoś poważnego bo tu co chwilę zmiana narracji widzę.
Edit: No dobra Romano potwierdził, mamy sukces
0
@Gall przecież Fati nie miał prawa wtedy takiej pensji dostać. Araujo już udowodnił że jest topowym obrońcą. Nie dostanie tyle co Pedri, nie napisałem tego
0
@Gaucho nie nie można, nikt takich rotacji nie zrobi. Nawet na Barbastro tak nie wyszliśmy
0
@Gaucho ta i odpadamy xd, nie można robić aż takich rotacji
0
@Yoshi94 raz że w Serie A jest korzystniejszy system płacowy zwłaszcza dla obcokrajowców. Dwa Bremer jest gorszy od Araujo i dostał tyle prosto po transferze z Romy więc słaby przykład.
Jakbyś chciał wszystkie kontrakty kluczowych graczy w ten sposób przedłużać to jedyną odpowiedź jaką byś otrzymał to trzaśnięcie drzwiami. Zobaczysz jakie będą podwyżki niedługo dla Yamala, Pedriego, Gaviego i później Raphinhi. Kounde przy kolejnym przedłużeniu też dostanie podwyżkę i Araujo też musi ja dostać
0
@BarcaToSensZycia w tej sytuacji ja patrzę tylko na info od Romano i Moretto, narazie wiemy że negocjują
0
@Gall dawanie graczom adekwatny kontrakt to Bartomeu xd. Sprzedamy teraz Araujo poniżej wartości żeby znowu szaleć na rynku xd. Ty chyba nie pamiętasz jakie kontrakty rozdawał Barto
0
@Yoshi94 przecież to co podałeś prawie nie różni się od tego co ma teraz xd. Zobacz ile zarabiają inni obrońcy w jego wieku, Eric ma prawie tyle samo. Już nawet nie wspomnę o Ansu który ma dwa razy tyle
1
@krol211 Kounde dostał taki kontrakt jak przyszedł z Sevilli
0
@Yoshi94 to już odrazu by się spakował, taka oferta to żart
@ViscaelBarca2007 10mln brutto to minimum, pewnie by razem ze zmiennymi złapał przynajmniej tego Kounde
0
@JarekS wczoraj bym powiedział że może 3 ale teraz to już sam nie wiem co będzie. Bardziej obstawiam że finalnie odejdzie. Flick już swoje stanowisko przedstawił, Laporta powiedział że chce żeby został (xd) więc trzeba czekać
2
@JarekS już nie mają pomysłu jak atakować xd
0
@MatBac1991 teraz jeszcze bardziej szkoda że PSG wzięło tego Doue bo byłby teraz super opcja w zimę albo w lato
1
Nie ma co patrzeć że to Sport bo nawet Romano i Moretto potwierdzili zainteresowanie nim. Powiem tak patrząc na profil to idealne wzmocnienie ataku ale, no właśnie ale to leń i przereklamowany grajek który nie jest ani trochę regularny i do tego zarabia dużo (18mln brutto + bonusy) wiec nawet podział na pół się nam nie opłaca. Nawet załóżmy że jakim cudem u nas odpala to wtedy na stałe nie zostanie a jeśli nie odpali to kolejne przepalone pieniądze, te pół roku to byłaby wogóle jakaś próba odbudowania go. Nie jest nam potrzebny kolejny pasożyt, trzeba poszukać innych opcji wzmocnienia ataku.
Jeśli Flick osobiście naprawdę go chce to można spróbować ale według mnie nie ma sensu
2
Media nie przestają atakować widzę
1
@tbas ta sama sytuacja jak było w Brighton, najpewniej go wypchną tej zimy bo nawet w kadrze meczowej nie jest