1

@Filipem ty jesteś jakiś specjalny chyba, ty nie jesteś większością. Występ Wojtak z Bilbao był świetny i potem w ankiecie zarówno w Hiszpanii jak i w Polsce wygrał zdecydowanie w głosowaniu na bramkarza numer 1.
https://www.fcbarca.com/123413-zarowno-hiszpanscy-jak-i-polscy-cules-zdecydowanie-stawiaja-na-wojciecha-szczesnego-w-finale-superpucharu.html
Sorry ale jak twierdzisz że Pena jest na wyższym poziomie to nie znasz się kompletnie, rozumiem że każdy może mieć swoją opinię ale ludzie bez przesady, Pena to poziom na dół tabeli maks a Wojtek to topka bramkarzy

1

@Filipem Wojtek nie grał 7 miesięcy a Pena gra prawie od początku sezonu i nie jest ani trochę pewny. Pena popełnił podobny błąd z BVB przez co straciliśmy gola prawie straciliśmy gola, tam kończy się golem a w przypadku Wojtak czerwoną kartką. Z czasem będzie dużo pewniejszy a wystawienie Peni dzisiaj to żart. Niestety meczu dzisiaj nie dam rady obejrzeć ale mam nadzieję że Wojtek zagra bo będzie miało to duże znaczenie

1

@Filipem ,,we wszystkich aspektach Pena lepszy według mnie" kompletnie odleciałeś. Pena jest lepszy tylko na przedpolu a Wojtek nie jest w tym na tyle gorszy żeby to był czynnik decydujący. We wszystkim poza tym aspektem Wojtek jest lepszy albo owiele lepszy i tu nawet nie ma o czym dyskutować.
Pena powinien sobie latem szukać nowego klubu bo to nie ten poziom. Albo Wojtek zostaje do rywalizacji z Matsem za rok albo szukamy nowego bramkarza

0

@Rewolucja123 nie ustawił się dobrze, był pewien że Rodrygo nie uderzy obok muru i poszło.
Nie zgadzam się że z Realem miał niepewne interwencje, z Bilabo wyją dwie piłki i 6 interwencji na przedpolu (co prawda dwie niepewne ale błędy naprawił)

1

@Rewolucja123 nie do obrony bo źle się ustawił. Pena nie jest ani trochę pewniejszy, interwencje Wojtka są niepewne xd? To Peni to już inna skala wogóle. Jedyny argument za Peną to gra na przedpolu ale na linii to może najwyżej Wojtkowi rękawice nosić, w grze nogami też Wojtek lepiej wypada

0

@ViscaelBarca2007 wiem, Wojtek napewno sobie tą sytuację zapamięta. Pena może nie popełniłby takiego błędu na przedpolu (mimo to też nie jest pewny na tym przedpolu) to może zawalić mecz puszczając piłki które powinien obronić. Już wpuszczenie gola odrazu po wejściu nie za bardzo spodobało się Flickowi co można było wywnioskować z konferencji.
Z czasem powinno być lepiej w tym zakresie

0

@ViscaelBarca2007 sorry ale jak ktoś oczekuje maksymalnej pewności od bramkarza który nie grał przez 7 miesięcy to ja dziękuję, jeszcze zaznaczę że ostatni raz grał na przedpolu w Arsenalu.
Oczywiście że nie będzie w tym tak dobry jak Pena ale nie jest na tyle gorszy żeby siedzieć na ławce tym bardziej że w każdym innym elemencie jest lepszy albo owiele lepszy

0

@LukaszFan jak to nie udowodnił? Bardzo dobre mecze zagrał tylko ten błąd z Realem to zaniża

0

@Donnie_Darko lepsze liczby + deklasacja w trofeach indywidualnych. Dziękuję za dyskusję

0

@Barceloniarz987 Ferran chociaż coś daje teraz ale tamci to......

0

@Herato a dobra to źle zrozumiałem

@Stinger_ źle zrozumiałem, myślałem że chodzi ogólnie o ich kariery

0

@Herato Etoo to już dawno przeskoczył i jest wyżej od Suareza

3

Jak trybuny nie działają to ja nie wiem. Jakby miał ambicje to by chociaż na te wypożyczenie poszedł. Jego mental już kompletnie siadł widzę

3

@PIWOSZ89 dostał premie najwyżej

1

Spoko ale nie potrzebujemy więcej pomocników, i tak mamy za dużo. Wybrał pieniądze w Arabii w wieku 21 lat więc tym bardziej niech trzyma się z daleka

0

@CPuyol kolego taka szansa była ale szwagry ją kompletnie zepsuły, Alemany i Cruyff mieli dogadanego Nico za darmo ale odeszli a Deco nawet nie myślał żeby to sformalizować i Nico przedłużył finalnie kontrakt
https://zapodaj.net/plik-i8NNyFcSWC
Było o tym pełno informacji.
Teraz to już nie ma szans, prędzej Nico przedłuży kontrakt niż go przeczeka i nie ma mowy o żadnych negocjacjach, klauzula i kropka

0

Jeden z Eric/Christensen/Inigo musiałby odejść a najpewniej dwóch. Inigo pewnie zostanie na ten ostatni sezon, Eric to pewniak do odejścia w takiej sytuacji, jak nie przedłużą Christensena to pewnie też pójdzie pod młotek

0

@Nightraider Farre gra na LO też

0

@Nightraider Oduro mocno spadł z forma więc nie wiadomo, może ten Farre się przebije. Tak czy inaczej kogoś kupić na te LO by się przydało

0

@Nightraider chyba poszło polecenie że Real ma dostać ten puchar więc mam nadzieję że teraz na nich trafimy i miejmy ich z głowy

4

Że nikt z tym nic jeszcze nie zrobił. Ile razy muszą jeszcze kogoś okraść?

0

@CPuyol jak odpali ale szanse są na to coraz mniejsze, zbyt duże ryzyko operacji biorąc pod uwagę koszty

1

@blakkudium pewnie 50mln+ by zawołali, wszyscy będą widzieć że Real jest pod ścianą i muszą kogoś kupić. Pewnie nowy trener latem będzie się nawet tego domagać

0

@blakkudium no właśnie o to chodzi że zamiast złożyć top obronę na darmowych transferach to będą musieli wyłożyć spory hajs. Tak by się skończyło na premiach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kejdzi nie wywalą go w środku sezonu, kogo wezmą za niego? Alonso będzie dostępny dopiero latem

7

@SergioBusquets5 tak i Laporta i tak go zatrudnił (:

1

@blakkudium jeszcze brakuje żeby Trent się rozmyślił i Real będzie miał problem bo wszyscy zaczną wołać krocie za obrońców

0

@LukaszFan też nawet bym nie pomyślał żeby go brać ale niby Flick go chce więc wypada spróbować ale trzeba to zrobić na możliwie najmniejszym ryzyku czyli maks wypożyczenie z opcją wykupu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?