1

Komentarz usunięty

0

@Derean Ferran jest dobrym jokerem w tym sezonie. Torre też sporo daje i ten Fermin gdyby się obudził

33

Obecnie najmocniejszy możliwy skład

0

@novy1899 po co brać zawodnika na pół roku jak wiesz że i tak nie zostanie? To nie ma sensu tym bardziej że bierzemy kogoś takiego jak Rashford. Trzeba sobie zostawić furtkę do potencjalnego zatrzymania go, w United i tak jest spalony więc albo wypożyczenia do końca kontraktu albo sprzedaż

0

Komentarz usunięty

4

@norbi77 Wojtek będzie coraz lepiej wyglądał w tym aspekcie a obecność Araujo ułatwi mu zadanie

3

Jeśli się to potwierdzi to mamy upgrade w LM (:

20

@norbi77 wystawienie kilka klas lepszego bramkarza to strzał w kolano? Jeśli to się potwierdzi to bardzo dobra decyzja Flicka

0

@KrwawiaceoczyVEB nie wiem jak żeś to wymyślił

0

@Rhaan De Jong praktycznie nie robi progresywnych podań, cofa się żeby dać opcje rozegrania i podaje do najbliższego. Casado nie gra wyżej tylko pracuje i wraca po ataku w przeciwieństwie do De Jonga. Wstawianie De Jonga w pierwszym składzie to sabotaż, gdyby nie kontuzja Bernala to by wogóle nie grał praktycznie

0

@Rhaan i teraz wytłumacz mi na jakiej podstawie De Jong ma grać zamiast kogoś z trójki Casado-Pedri-Gavi w podstawie

0

@Roobo Lewy z Benfica ma bardzo dobry bilans.
4 mecze, 7 goli i asysta. Lewy właśnie się dobrze odnajduje kiedy jest bardziej otwarty mecz

1

@KrwawiaceoczyVEB nie ma tu przecież problemu fizycznego xd. Poprostu chłop nie ma mentalu i mu nie zależy

16

Wypożyczenie z niska opcja wykupu i nic więcej, żeby się nie dali wplątać z opłacaniem dużej części pensji tylko a już nie wspomnę o płaceniu za wypożyczenie

1

@Pedri16Future wszyscy w tej lidze są jakoś mega nieskuteczni u nas

0

@Lionel_Messi10 opcja wykupu byłaby ustalona teraz, czyli ustalimy teraz np. 30mln i za tyle możemy go kupić jeśli chcemy więc by nie mogli podnieść już ceny. Prościej Ci nie wytłumaczę

0

@Lionel_Messi10 odróżniasz opcje wykupu od obowiązku wykupu?

14

7-8mln xd, 15 mln minimum i można sprzedać

0

@Lionel_Messi10 wiem właśnie, nawet jak wypali to nie zostanie bo za dużo zarabia i za dużo by chcieli, musieli być dać teraz opcje wykupu a nic o tym nie słychać

0

@Lionel_Messi10 tracimy to że nasi zawodnicy będą mniej grali i taki Dani Rodriguez może się nie doczekać debiutu. Nawet jeśli jakimś cudem wypali to u nas nie zostanie

0

@mkl87 Valencia gra bardziej otwarcie więc powinno być łatwiej

0

@Lionel_Messi10 weź bo to już śmieszne nie jest. Ferran jest młodszy i ma rozegrane owiele mniej minut w karierze. W tym sezonie biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki to Ferran ma udział przy bramce co 94 minuty a Rashford co 196 więc xd, już nie wspomnę o zaangażowaniu. Kiedy Rashford był w formie xd, trafi mu się może średnio miesiąc na sezon i tyle go widzieli

0

@Messibestplayerintheworld tak ale czekam aż kolega mi udowodni w czym Rashford jest niby lepszy, chociaż się pewnie nie doczekam

0

@Lionel_Messi10 poprzyj to jakimś argumentem bo ja za taką dyskusję dziękuję

0

@DamianBarcaCule to już dla zasady widzę, Ferran zaliczył duży postep u Flicka i ma udział przy bramce co 81 minut. Rashford został wywalony z kadry przez swoje zachowanie

@Lionel_Messi10 wsumie czego ja się po tobie spodziewałem xd

0

@Lionel_Messi10 w czym Rashford jest lepszy od Ferrana obecnie?

1

@Messibestplayerintheworld chociaż tam byłby mocny upgrade

1

@norbi77 tym że po 7 miesiącach bez gry pokazał wysoki poziom. Mecz z Bilbao bardzo dobry, tylko dwa błędy które momentalnie naprawił. Mecz z Realem tez dobry tylko ta czerwona kartka to zepsuła. Teraz powinno być coraz lepiej

0

@norbi77 nie zawala bramek ale coś trudnego wyjmie od święta, bramkarz na tym poziomie nie może się ograniczać do bronienia oczywistych sytuacji

6

No tak szczerze na ten moment bardziej wierzę w wygranie LM niż LL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?