BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Papryk99 jeszcze przez nas są te przepisy w dużej mierze bo Laporta ciągle robi wały żeby obchodzić przepisy i działać na granicy prawa
6
@pacior95 nie chce mi się przed meczem znowu się rozpisywać po raz kolejny na ten sam temat. Miał 5 miesięcy i obudził się 3 dni przed terminem
0
@Heros11 drugim (:.
Wojtek jest kilkanaście klas wyżej i już dawno powinien grać, ale teraz Wojtek może pokazać że odnajdzie się w tym systemie z groźniejszym rywalem
0
@Heros11 ale wiesz że to też szansa wywalczenia na siłę tego składu?
0
Świetnie że się udało mimo tej absolutnej kompromitacji. Jeśli rozwiązaliby kontrakty to by nas dobili
0
@Ferrari chyba od każdego, powiedz mi niby na jakiej podstawie mają podobny potencjał? Może porównamy talenty o u klubów albo obecne kadry?
21
Hahahha nareszcie xd
0
@JarekS chyba tylko we Flicku nadzieją że to zablokuje
0
@Ferrari to niezły z ciebie kibic skoro uważasz że Bilbao ma podobny potencjał xd
16
Świetnie że Wojtek gra
0
@Ferrari ty piszesz o potencjale więc się zastanów co piszesz bo xdddd
4
@Ferrari podobnym potencjale xd
2
@Szymemdymek nawet nie ma sensu już tego komentować. Ludzie mają krótką pamięć
0
@ViscaelBarca2007 a ja myślę że Laporta już robi cyrk żeby go sprzedać. Więcej się dowiemy po Superpucharze kiedy powinna być rozwiązana sprawa Olmo i Victora bo dopiero wtedy będzie można negocjować kontrakt bo będzie miejsce w FFP. Mam ogromną nadzieję że zostanie bo będziemy tego żałować, oby Flick to zablokował
0
@ViscaelBarca2007 nie ma informacji że Araujo chce tam iść, mamy potwierdzone narazie zainteresowanie Juve
3
Niesamowite jak tu ludzie znienawidzili naszego najlepszego obrońcę bo wierzą w informacje wypuszczane przez Laporte.
Romano i Moretto piszą o zainteresowaniu a to normalne i nie ma porozumienia w sprawie umowy bo się nie da, dopiero teraz będzie można zaczynać negocjacje po rozwiązaniu sprawy Olmo i Victora bo nowy kontrakt będzie mógł być zarejestrowany.
Wystarczy że nie odejdzie do lata to wszyscy zmienia zdanie i nie odejdzie bo będzie będzie mega ważnym zawodnikiem bo świetnie pasuje do obecnego systemu Flick.
Chyba jedyna szansa to zablokowanie tego ze strony Flicka i zarządanie przedłużenia z nim umowy
1
@Faro no co mam powiedzieć? Arsenal jest zainteresowany bo widzi że Laporta chce go sprzedać. Jakiej odpowiedzi odemnie oczekujesz?
Już nawet nie wspomnę że to info od MD czyli jednej z rozgłośni Laporty więc może to być kolejny atak
1
@Faro co daje Fati czego nie daje Fermin? Sorry ale oni dwaj rywalizują o bycie zmiennikiem Raphinhi i Fermin mimo dołka formy wygrywa tą rywalizację
@Nightraider De Jong razem z Torre jest ostatni w hierarchii i ten młodszy powinien właśnie awansować w niej, nawet ten Garcia przeniesiony z ŚO na DM jest wyżej w hierarchii. Gdyby Bernal nie wyleciał to grałby jeszcze mniej bo Casado byłby konkurentek wyżej
1
@Nightraider z De Jongiem można zrobić tak że w następnym sezonie trybuny albo transfer, jak przesiedzi sezon na trybunach to na mundial nie pojedzie więc jest zawsze jakaś mała szansa że zmięknie
1
@Faro oczywiście że wielki zysk, zobacz ile zarabiają i jak obciążają budżet chłopie, myśl.
Za co Fati ma dostać ,,pokazać się"? My nie mamy czasu żeby promować kogoś kto kompletnie zawodzi, za co ma być specjalnie traktowany? Ma czas na treningu żeby pokazać że zasługuje
1
@Nightraider odejście tej trójki to byłaby potężna ulga pod względem FFP ale definitywnie pozbędziemy się pewnie narazie tylko Lengleta bo De Jong wiadomo a Fatiego nikt nie kupi, chociaż wypożyczyć by się przydało
1
@Nightraider stać ale nie ma sensu niepotrzebnie przewalać kolejnych dziesiątek milionów. Pierwsze co to przedłużyć kontrakty i wszystkich zarejestrować, przydałoby się też przerejestrować Martina do pierwszego zespołu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Faro a no tak bo on biedny u nas był, ledwo mu do pierwszego starczało.
Dostałby u nas podwyżkę ale nie tyle ile mu dało PSG, odszedł dla kasy i sławy (nie chciał być w cieniu Messiego)
@Nightraider i transfery za kilkanaście milionów (:
1
@Faro przecież to inne sytuacje wogóle.
Neymar miał klauzulę i chciał odejść a my tego nie chcieliśmy. Araujo chce zostać ale Laporta robi wszystko żeby odszedł i dopiero teraz będzie można negocjować kontrakt bo będzie miejsce w FFP
1
@Nightraider to on schowa się do nory jak to zawsze robią trolle
1
@Faro czekam na argumenty (:
Dobra poczekamy aż podpisze xd
1
@Faro o argumenty się koledze skończyły? Xd. I kto tu nie ma kultury? (:
1
@Faro https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15167896#comment-15167896
Pierwsze z brzegu (:
Kompletnie zaorany, i kto tu nie umie dyskutować na poziomie (:
1
Komentarz usunięty