BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ls0811 jeszcze lepiej xd. Ale nic dziwnego wsumie po tym jak Laporta się przed nimi skompromitował
3
@Ls0811 możliwe że kasa poszła pod stołem
2
@blakkudium tylko wtedy kasuje się amortyzacja i musimy wszystko wypłacić Lipskowi bo żeby mógł iść do Milanu musiałby zerwać kontrakt
2
@Gaucho dobrze że tylko Lewy marnuje setki xd
0
@Kapitan9 nie wiadomo jak dokładnie wyglądała ta sprzeczka ale skupiając się na kwestiach sportowych to bardzo dobry zawodnik i chciałbym go u nas
2
@Fermin lepiej z nim w dyskusję nie wchodź bo szkoda czasu, niech żyje w swoim świecie
3
@Faro no talent ma i nie rozumiem czemu gra tak mało, bardzo kreatywny zawodnik
1
@Faro nie jest naszym najlepszym pomocnikiem ale powinien grać owiele więcej bo to co dostaje teraz to żart
31
@dariooo nie wcale nic xd. Pracował z najlepszymi trenerami świata przez całą karierę (Guardiola, Ancellotti, Klopp, Flick...), topowy zawodnik tylko zniszczony przez kontuzje i mógłby bardzo dużo nauczyć naszych młodych zawodników tym bardziej że nie mamy doświadczonych pomocników. Był też osobistym życzeniem Flicka i bardzo cenił jego wsparcie więc nie gadaj głupot
1
@Marcelinho99 bo sprawa jest na 99% przegrana
https://www.fcbarca.com/123287-ostatnie-slowo-ws-olmo-i-pau-victora-nalezy-do-jose-manuela-rodrigueza-uribesa-kibica-realu-madryt.html
Laporta już nawet przez media usprawiedliwia swoją porażkę
0
@Kapitan9 kocur, bardzo bym go chciał ale transfer Olmo raczej to już blokuje bo mamy full na tych pozycjach i drugie tyle w szkółce. Latem rzucą się na niego kluby z Anglii i moim zdaniem trafi do City które będzie przebudowywać atak
0
@Kapitan9 ofensywny pomocnik bliżej lewej strony
0
@MOLESTA nie zeszłego lata można było go wykupić za mniej ale woleliśmy Olmo, teraz już takie rozwiązanie nie wchodzi w grę
0
@novy1899 przy poprzednim przedłużeniu miał umowę z Laportą że teraz weźmie mniej a potem dostanie więcej bo mieli problemy z rejestracją. Biorąc pod uwagę jego umiejętności i to ile zarabiają inni to ma mało, teraz najpewniej wystrzeli z formą bo ma trenera który ma na niego plan i świetnie pasuje do jego koncepcji więc tym bardziej musi dostać podwyżkę
0
Bardzo dobry zawodnik ale już raczej zapóźno, można było pomyśleć zanim Olmo kupiliśmy bo był do wzięcia za ok. 30/40mln ale najpierw trzeba by było zrobić miejsce w FFP
0
@novy1899 zwodzi bo? Chce przedłużyć kontrakt ale nie może tego zagwarantować bo prezydent chce go sprzedać i nie ma miejsca na rejestrację nowego kontraktu (ale teraz może być po wejściu do zasady 1:1)
1
@MASTURBINHO jeśli nie zostanie zarejestrowany to i tak płacimy mu pensje, on może albo rozwiązać kontrakt albo poczekać do lata na rejestrację, dalej musimy płacić Lipskowi raty za transfer ale jeśli Olmo odejdzie musimy zapłacić wszystko odrazu
0
@Kamiloza91 jest nadal naszym zawodnikiem bo nie zerwał kontraktu, w lato teoretycznie będzie można go zarejestrować (jak będzie miejsce w FFP (: ) no chyba że odejdzie za darmo
1
@JarekS to że Araujo jest w tym momencie pierwszym kapitanem decyzją szatni i chce zostać
0
@JarekS wiem że Flick chce pozostania Araujo ale opaska jest na ten moment jego i tyle. Jeszcze wypowiedź Araujo po meczu utwierdza mnie w przekonaniu że chce przedłużyć kontrakt ale Laporta wolałby go sprzedać i odsuwa negocjacje w czasie więc trzeba liczyć na reakcję Flicka
0
@Who_you_mam trener absolutna legenda ale tymi wypowiedziami nie pomaga sobie
0
@Muhitos sami jesteśmy sobie winni, liga zostrza przepisy żeby nie pozwolić na robienie wałów i omijanie prawa jak to robił Laporta.
Olmo był zarejestrowany tylko w miejsce Christensena, Laporta miał 5 miesięcy żeby znaleźć sposób na rejestrację
1
@JarekS ale Araujo został wybrany wcześniej drugim kapitanem.
1.Mats
2.Araujo
3.De Jong
4.Raphinha
5.Pedri
Takie były wyniki głosowania i taka jest hierarchia kapitanów
0
@Who_you_mam co chłop sobie reputację niszczy xd
8
@Lahey tak oczywiście przypadek że teraz wypływają o tym informacje. To już jest próba usprawiedliwienia braku rejestracji
1
@Who_you_mam ten beton nie ma rozumu, Laporta jest faworytem w kolejnych wyborach a my o jego dymisji marzymy xd.
Czekam na dzień kiedy przejdziemy na model mieszany bo tak dalej się nie da
1
@Arden według mnie Araujo ale zobaczymy bo jednak mecz z Barbastro to nie jest wyznacznik czy jest w formie a jest po długiej kontuzji
29
Już zaczyna się zwalanie winy na Real xd. Wina każdego tylko nie Laporty
1
@korn234 Lewy nie zarabia 40mln brutto tylko 33mln brutto i w następnym sezonie jego pensja spadnie do 26mln brutto. Lewy nie ma po co renegocjować umowy bo to jego ostatnia umowa z klubem na tym poziomie
2
@MatBac1991 trzeba od czegoś zacząć ale samo to nie wystarczy. Do tego powinna dołączyć cała opozycja najlepiej zjednoczona a nie każdy osobno