0

@Ls0811 jeszcze lepiej xd. Ale nic dziwnego wsumie po tym jak Laporta się przed nimi skompromitował

3

@Ls0811 możliwe że kasa poszła pod stołem

2

@blakkudium tylko wtedy kasuje się amortyzacja i musimy wszystko wypłacić Lipskowi bo żeby mógł iść do Milanu musiałby zerwać kontrakt

2

@Gaucho dobrze że tylko Lewy marnuje setki xd

0

@Kapitan9 nie wiadomo jak dokładnie wyglądała ta sprzeczka ale skupiając się na kwestiach sportowych to bardzo dobry zawodnik i chciałbym go u nas

2

@Fermin lepiej z nim w dyskusję nie wchodź bo szkoda czasu, niech żyje w swoim świecie

3

@Faro no talent ma i nie rozumiem czemu gra tak mało, bardzo kreatywny zawodnik

1

@Faro nie jest naszym najlepszym pomocnikiem ale powinien grać owiele więcej bo to co dostaje teraz to żart

31

@dariooo nie wcale nic xd. Pracował z najlepszymi trenerami świata przez całą karierę (Guardiola, Ancellotti, Klopp, Flick...), topowy zawodnik tylko zniszczony przez kontuzje i mógłby bardzo dużo nauczyć naszych młodych zawodników tym bardziej że nie mamy doświadczonych pomocników. Był też osobistym życzeniem Flicka i bardzo cenił jego wsparcie więc nie gadaj głupot

1

0

@Kapitan9 kocur, bardzo bym go chciał ale transfer Olmo raczej to już blokuje bo mamy full na tych pozycjach i drugie tyle w szkółce. Latem rzucą się na niego kluby z Anglii i moim zdaniem trafi do City które będzie przebudowywać atak

0

@Kapitan9 ofensywny pomocnik bliżej lewej strony

0

@MOLESTA nie zeszłego lata można było go wykupić za mniej ale woleliśmy Olmo, teraz już takie rozwiązanie nie wchodzi w grę

0

@novy1899 przy poprzednim przedłużeniu miał umowę z Laportą że teraz weźmie mniej a potem dostanie więcej bo mieli problemy z rejestracją. Biorąc pod uwagę jego umiejętności i to ile zarabiają inni to ma mało, teraz najpewniej wystrzeli z formą bo ma trenera który ma na niego plan i świetnie pasuje do jego koncepcji więc tym bardziej musi dostać podwyżkę

0

Bardzo dobry zawodnik ale już raczej zapóźno, można było pomyśleć zanim Olmo kupiliśmy bo był do wzięcia za ok. 30/40mln ale najpierw trzeba by było zrobić miejsce w FFP

0

@novy1899 zwodzi bo? Chce przedłużyć kontrakt ale nie może tego zagwarantować bo prezydent chce go sprzedać i nie ma miejsca na rejestrację nowego kontraktu (ale teraz może być po wejściu do zasady 1:1)

1

@MASTURBINHO jeśli nie zostanie zarejestrowany to i tak płacimy mu pensje, on może albo rozwiązać kontrakt albo poczekać do lata na rejestrację, dalej musimy płacić Lipskowi raty za transfer ale jeśli Olmo odejdzie musimy zapłacić wszystko odrazu

0

@Kamiloza91 jest nadal naszym zawodnikiem bo nie zerwał kontraktu, w lato teoretycznie będzie można go zarejestrować (jak będzie miejsce w FFP (: ) no chyba że odejdzie za darmo

1

@JarekS to że Araujo jest w tym momencie pierwszym kapitanem decyzją szatni i chce zostać

0

@JarekS wiem że Flick chce pozostania Araujo ale opaska jest na ten moment jego i tyle. Jeszcze wypowiedź Araujo po meczu utwierdza mnie w przekonaniu że chce przedłużyć kontrakt ale Laporta wolałby go sprzedać i odsuwa negocjacje w czasie więc trzeba liczyć na reakcję Flicka

0

@Who_you_mam trener absolutna legenda ale tymi wypowiedziami nie pomaga sobie

0

@Muhitos sami jesteśmy sobie winni, liga zostrza przepisy żeby nie pozwolić na robienie wałów i omijanie prawa jak to robił Laporta.
Olmo był zarejestrowany tylko w miejsce Christensena, Laporta miał 5 miesięcy żeby znaleźć sposób na rejestrację

1

@JarekS ale Araujo został wybrany wcześniej drugim kapitanem.
1.Mats
2.Araujo
3.De Jong
4.Raphinha
5.Pedri
Takie były wyniki głosowania i taka jest hierarchia kapitanów

0

@Who_you_mam co chłop sobie reputację niszczy xd

8

@Lahey tak oczywiście przypadek że teraz wypływają o tym informacje. To już jest próba usprawiedliwienia braku rejestracji

1

@Who_you_mam ten beton nie ma rozumu, Laporta jest faworytem w kolejnych wyborach a my o jego dymisji marzymy xd.
Czekam na dzień kiedy przejdziemy na model mieszany bo tak dalej się nie da

1

@Arden według mnie Araujo ale zobaczymy bo jednak mecz z Barbastro to nie jest wyznacznik czy jest w formie a jest po długiej kontuzji

29

Już zaczyna się zwalanie winy na Real xd. Wina każdego tylko nie Laporty

1

@korn234 Lewy nie zarabia 40mln brutto tylko 33mln brutto i w następnym sezonie jego pensja spadnie do 26mln brutto. Lewy nie ma po co renegocjować umowy bo to jego ostatnia umowa z klubem na tym poziomie

2

@MatBac1991 trzeba od czegoś zacząć ale samo to nie wystarczy. Do tego powinna dołączyć cała opozycja najlepiej zjednoczona a nie każdy osobno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?