BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dejvo 20 lat
1
@blakkudium nie ma szans na to, zreszta nawet nie ma sensu bo współpraca z Laportą wygląda tak że robisz wszystko za niego a on zbiera gratulacje. Pozostaje wierzyć że socios się opamietaja i wybiorą biznesmena (Ciria albo Termes) a nie polityka ale szanse niemal zerowe
0
@blakkudium raczej by go nie wywalili znając socios ale dałoby jakiekolwiek szanse na zmianę. Font mnie też nie przekonuje ale jest dużo lepsza opcja od Laporty, miał chociaż jakiś plan i ma w CV jakieś sukcesy biznesowe a Laporta nic nie ma, wygrał wybory na wspomnieniach z pierwszej kadencji i dzięki Messiemu
0
@blakkudium ale wtedy Laporta ominie wszystkie potencjalne konsekwencje, mało tego będzie miał szansę na kolejną kadencję. Takie realia dopóki mamy model socio
0
@blakkudium może być i potrójny
0
@Herato przecież zaraz beton wyborczy by ogłosił sukces xd, jeśli teoretycznie by się udało to Laporta siedzi do końca kadencji i ma szansę na kolejną kadencję
0
@blakkudium i co z tego jak za późno? Teraz zostaniemy bez nich i sprzedajemy loże za pół ceny
0
@olo_red jak mam z toba merytorycznie rozmawiać jak uważasz że nikogo lepszego nie ma xd. Każdy z nich jest owiele lepszy, poczytaj sobie trochę o nich. Laporta się w tym momencie wogóle nie różni od Bartomeu, ma poprostu mniejsze pole manewru
5
@kuz a ten beton dalej Laporcie wierzy
0
@Faro piłkarze do wywalenia? Ja tam tylko trzech takich naliczyłem
1
@olo_red Ciria, Termes, Font. Mało? Ale najpierw trzeba się cokolwiek interesować
0
@Nightraider od czegoś trzeba zacząć
0
No nareszcie, jak sam nie ustąpi ze stanowiska to spróbować z wotum
10
Czekamy na dymisję
0
@JarekS wiem że są opłacane bo niby dlaczego prawie żadne nie podały że jest opcja gwarancji bankowych od zarządu? (:
Informacje o tym zapisie są dawno znane i narazie nie mam powód żeby zakładać że to fake
0
@JarekS było pełno informacji z mediów że jest taki zapis w jego umowie, u Pau Victora tego nie ma ale Olmo się jak widać zabezpieczył
https://www.fcbarca.com/123213-ile-pieniedzy-moze-stracic-barcelona-jesli-olmo-odejdzie-z-klubu.html
0
@Cukson czemu xd? Stać ich na to
2
On jest bezczelny. W tym momencie powinien polecieć na trybuny i szukać sobie nowego klubu
0
@Filipem mam nadzieję że do dymisji się zbierają
0
@JarekS rozumiem i jasne że dostanie coś w nagrodę ale jakby odszedł to dostaje całą kasę z kontraktu do 2030r. i podpisuje sobie kontrakt z innym klubem z kartą zawodniczą w ręku przez co dostaje jeszcze więcej kasy. To co dostanie od nas to nawet nie ma podjazdu to tego z czego by zrezygnował
1
@Filipem szkoda że Unaia nie biorą ale chociaż Rodriguez się załapał
0
@Greenalley z tobą więcej gadał nie będę bo nie ma sensu, wystarczy poczytać twoje wypociny wyżej
1
@Greenalley wiedziałem że jesteś betonem wyborczym ale teraz przechodzisz samego siebie xd
4
@Filipem nie wytrzymam
0
@Filipem El Nacional xdddddd. To już wszystko jasne
0
@Filipem podaj źródło, nie ma szans żeby to była prawda co najmniej z kilku powodów
0
Laporta już leci wam to wyjaśnić xd. Ty składaj wotum a nie bo trzeba ratować klub!
2
@MatBac1991 jego to się trzeba pozbyć a nie kontrakt przedłużać
1
@PatrykBarcelona to nakładka karty graficznej nvidia, tylko pokazuje fps, temperatury, pobór mocy itp.
Jak chcesz wyłączyć to musisz wejść do aplikacji i zobaczyć jaki masz od tego skrót klawiszowy
0
@pacior95 weź się chłopie nie kompromituj, wszystko to co wiemy to oficjalne informacje i nawet klub zdementował że mamy dodatkowe 3 dni. Z tobą naprawdę jest coś nie tak jak nawet w takiej sytuacji go bronisz