1

@JarekS klub już zdementował że mamy dodatkowy czas na przedstawienie dokumentów więc już chyba po sprawie.
W normalnie zarządzanym klubie to powinno się skończyć dymisja albo chociaż wotum ze strony socios

0

@BezglutenowyPedri on akurat może zostać wypożyczony to nie ma takiego problemu

0

@Filipem najpewniej się nie poda ale chociaż próbuje mieć nadzieję. W normalnym klubie już by się podał do dymisji, ciekawe czy chociaż beton socios złoży wotum.
Chłop już się niczym nie różni od Bartomeu

0

To co Laporta po historycznej kompromitacji klubu i zmarnowaniu bardzo dużych pieniędzy poda się do dymisji z honorem czy znowu wciśnie bajki że zrobili co mogli ale La Liga nas nie lubi?

13

Absolutna kompromitacja. W normalnie zarządzanym klubie cały zarząd powinien się z automatu podać do dymisji

0

@Herato dostali by grosze a walczą potencjalnie nawet o potrójną koronę i mają oddać jednego z najważniejszych graczy w połowie sezonu? Oni nie mają problemów finansowych

0

@Hadim wiem że chodzi o Lewego ale widzę że potrafisz zawyżyć wiek o 4 lata.
Że je ci muszę tłumaczyć takie oczywiste rzeczy...

0

@Czarny_ck nie może, ale jest już wzmianka że jest specjalny zapis że da radę w jego przypadku

3

@Hadim po pierwsze nie mamy żadnego 40latka w zespole, po drugie nie możesz wypożyczyć zawodnika który nie jest zarejestrowany

0

@Odcinkowy jest seria artykułów z tego i na początku było pisane że są warte 200mln i za tyle będą sprzedane ale Laporta pod presją opuścił cenę do 120 a teraz do 100mln

@Varkond a kto Ci da takie informacje oficjalnie chłopie? Zacznijcie myśleć a nie szukać czego kolwiek do obrony Laporty

0

@Katalończyk 99 stąd że loże były wycenione na 200mln a sprzedajemy za 100 mln, może jeszcze będziecie zakłamywać rzeczywistość żeby próbować bronić Laporty co?

0

@Filipem praca z De Zerbim napewno wyszła by mu lepiej niż w Romie

1

@mientusek1407 i znowu te idiotyczne tłumaczenie, Olmo nie był potrzebny i teraz stracimy przez to bardzo dużo kasy, można było owiele lepiej te pieniądze wydać. Ale czego ja oczekuje od wyznawców Laporty

0

@Faro to progresująca pensja i tyle będzie miał dopiero pod koniec kontraktu ale i tak bardzo dużo

0

@Faro masz jakieś źródło? Bo nie wierzę że tyle mu dali

0

Chyba sobie żarty robią, mam nadzieję że to fake

0

@Faro to 20 brutto chyba

3

@VeB 1899 zarejestrują go spokojnie ale będzie to miało niemałe konsekwencje

6

Najpewniej sprzeda te loże za pół ceny i go zarejestrują ale powinien za ten cyrk ręczyć swoimi pieniędzmi. Jak można było tak nas skompromitować i pogorszyć sytuację finansową?

1

@KamQiX nie poda się do dymisji

2

Rozczarowanie z De Jongiem? Przecież to jest co roku więc idzie się już przyzwyczaić.
Najbardziej rozczarowały kwestie pozasportowe i obniżka formy ale to drugie można tłumaczyć bo wcześniej graliśmy dużo ponad stan i krótka ławka i kontuzje dały o sobie znać, zobaczymy co będzie po przerwie

3

@blakkudium ja bym go na lotnisko odwiózł. Ale najpewniej odejdzie za darmo co i tak nam się opłaci

0

@Kapitan9 trzeba brać Davida bo lepszej opcji za taką cenę nie znajdziemy, pasuje profilem, kibic Barcy, bez kontraktu za rok.
Lautaro, Isak i Gyokeres są poza naszym zasięgiem, do tego Isak mocno nieregularny i podatny na kontuzje a Gyokeres to kot w worku na grube miliony

0

@Katalończyk 99 będzie git xd?

0

@Filipem to powinien być jeden z priorytetów ale wiadomo kogo mamy w zarządzie, a za rok będzie płacz że nie ma zmiennika ani następcy Lewego który będzie miał 37lat. Taniej nikogo lepszego nie znajdziemy

4

@Arden podałeś przykład Lewego a on ma najwięcej goli w drużynie, dla porównania ten Nunez ma dwa gole w PL. Mogłeś napisać że koledzy marnują dużo sytuacji bo sam zobacz jak to zabrzmiało

1

@Arden a Nunez to marnuje mniej xd? Tu cały zespół seryjnie marnuje sytuacje

0

Powiem tak, dobrym pomysłem byłoby sprowadzenie doświadczonego pomocnika bo po odejściu Gundo są tam praktycznie same dzieciaki ale z tych opcji to tylko Partey może być raczej rozważany a i jego kandydatura mnie średnio przekonuje ale zobaczymy bo przyznam że naprawdę rzadko go oglądałem, nie można też zlekceważyć faktu że miał spore problemy zdrowotne w poprzednim sezonie. Też by się wtedy przydało żeby odszedł De Jong ale raczej marne nadzieje.
Co do Trenta i Daviesa, powiem tak, byłoby nas stać tylko na Trenta ale do tego potrzeba kompetenego zarządu a na Daviesa nas poprostu nie stać i tyle w temacie, nie ma kompletnie sensu ładować w niego tyle kasy nawet jakbyśmy je mieli, wolę wziąć za małe pieniądze jakiegoś bardziej doświadczonego zawodnika na tą pozycję do rywalizacji i pomocy dla Balde, może Mitchell z Crystal Palace

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?