BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krol211 nawet Romano o tym wspominał ale szybko zostało to stłumione przez Laporte
0
@krol211 a ja się z tego cieszę xd? Byłem jednym z największych przeciwników jego transferu
0
@krol211 w Bayernie nie miał wahadeł i trochę pokłucili się o transfery a w kadrze to już naprawdę na siłę wynalazł dwóch wahadłowych ale próbował więc łącząc to z plotkami że mocno naciskał na transfer Frimponga daje do myślenia
0
@krol211 przeczytaj co napisałem dokładnie
2
@blakkudium Balde to teoretycznie już gra na wahadle bo robi po całej szerokości boiska ale nie ma asekuracji przez co czasami woli nie ryzykować
@Ryoumen nie ma szans z jego pensją
@ViscaelBarca2007 do tego daje ogromne możliwości taktyczne jak zmiany formacji w trakcie meczu, np. zmiana wahadła na skrzydłowego, napastnika albo pomocnika i mamy wogóle inna formację. To będzie też wykorzystanie 100% potencjału graczy takich jak Raphinha, Yamal, Fermin i Olmo bo nie musieliby trzymać się tych skrzydeł i robić szerokości, do tego wskakują świetne opcje z La Masii takie jak Toni, Unai, Darvich czy Guille
2
@BezglutenowyPedri hejterzy tylko czekają na okazję, nie ma sensu na to zwracać uwagi
0
@blakkudium no właśnie piszę że wtedy przy okienkach transferowych może się coś łączyć. Brakuje prawego wahadła, z lewym w lato problemu nie będzie bo wraca Valle i jeszcze Oduro może się załapać do szerokiej kadry. Opcje to tak jak napisałeś Frimpong na którego mocno Flick naciskał i może też ruszy coś z Trentem o ile nie podpisze zaraz kontrakt z Realem albo nie przedłuży z Liverpoolem
1
@DAM1ANOo a to że miał tylko jeden taki sezon a teraz gra fatalnie to pomijamy tak? Akurat brak zakupu Nico to na ten moment bardzo dobra decyzja by była
0
@ViscaelBarca2007 myślałem trochę o tym transferze ostatnio i można zacząć łączyć kropki przy okienkach transferowych. Bierzemy Taha i to bardzo szybko gdy mamy na ŚO Araujo, Christensena, Inigo, Cubarsiego i Erica grając tylko dwójka w obronie, więc tak według mnie albo to jest postawienie krzyżyka na Christensenie i Ericu (ryzykowne bo nie wiadomo czy wogóle będą chcieli odejść) albo Flick chce przejść na system 3ŚO i wahadła co testował w kadrze i chciał w Bayernie a wtedy Tah by się bardzo przydał. Ta pozycja najmniej wymaga teraz wzmocnienia więc musi mieć to drugie dno
0
To czy ktoś zostanie na tą pozycję kupiony powinno zależeć od Flicka. Jeśli by chciał LS to napewno nie konkretnie Nico powinniśmy kupić
0
@krol211 już mi się nie chce rozpisywać na temat każdego niewypału z Atalanty więc powiem tak, każdy z nich był szybko spieniężany przez klub na chwilowym hype albo poszli do niewłaściwego klubu. Lookman trzyma formę od lat i Atalanta z jakiegoś powodu nie chciała go sprzedać ale teraz nie ma wyjścia bo odmówił przedłużenia kontraktu.
Co do lepszych opcji to Lookman napewno jest lepszy. Jeśli interesują nas droższe opcje (Nico wcale nie wyjdzie taniej) to ja bym brał Kvare bo jest dużo lepszy i dużo lepiej do nas pasuje
1
@krol211 niby dlaczego? Daj mi chociaż sensowny argument żeby płacić za niego duże pieniądze tym bardziej że miał tylko jeden sezon który daje mu opcje transferu do dużego klubu a w tym sezonie jest fatalny i nawet w top3 zawodników Bilbao by się nie znalazł. Są lepsze opcje
1
Niech go biorą. Nawet jeśli przydałby się jakiś skrzydłowy to napewno nie konkretnie Nico
0
@bary akurat to jeden z najlepszych albo najlepszy sędzia jak na tą ligę, poza tą sytuacją z potencjalnym karnym (tutaj przepisy są tak zrobione że dużo zależy od indywidualnej interpretacji i jeden sędzia da karnego a drugi nie) to dobrze prowadził mecz
9
Nie wiem za co taka niska ocena dla Flicka, co on zepsuł? Nawet miał gorzej bo był zawieszony, mecz został zdominowany i przegraliśmy przez nieskuteczność i głupie błędy a taktyka i przygotowanie do meczu było bardzo dobre.
Pena nie mógł nic zrobić przy obu golach? Przy drugim ok ale pierwszy był do obrony, strzał był jasno sygnalizowany i gdyby się lepiej ustawił może to obronić. Żeby nie było, nie stwierdzam że Wojtek to na 100% broni ale ta sytuacja jest do obronienia
0
@Bajson zawsze jak coś puści to jest pisane że nie miał szans
0
@krol211 nawet jeśli skrzydłowy by się przydał to napewno nie konkretnie Nico
0
@Mezocyklon87 to czemu prezydenci nie dadzą zbudować trenerowi projektu tylko robią po swojemu i po każdej zmianie trzeba budować wszystko od nowa?
0
@ousmanedembele10 na ten moment napewno ale zobaczymy jak będzie w drugiej części sezonu
5
W lidze bardzo głupio tracimy punkty przez nieskuteczność albo pojedyncze błędy w obronie (to drugie powinno zniknąć po powrocie Araujo i Christensena bo Cubarsi i Inigo grają zbyt dużo) ale miejmy na uwadze że Flick głównie skupia się na LM, nie dziwię się bo uniknięcie dodatkowego dwumeczu będzie mega ważne i potencjalne wyjście z miejsca 1/2 daje najłatwiejsze losowania w 1/8 co powinno bardzo ułatwić dojście do półfinału co zapewni sporo kasy. To sezon przejściowy, przed nim zakładałem że wygramy jeden z PK/SP, drugie miejsce w lidze i gdzieś ćwierćfinał LM a teraz jest nadzieja na coś więcej
0
@normasubiektywna nie zmienił się? Odszedł Cancelo, Felix i przede wszystkim Gundo a w ich miejsce jest Olmo który co chwilę wypada. Do tego kontuzje Araujo, Christensena i Matsa. Skład dużo młodszy
0
@tbas https://zapodaj.net/plik-i8NNyFcSWC
0
@Faro @AdrianFCB10 @Nightraider jest wypożyczony na rok ale jest opcja na drugi rok i jeśli tego nie zaakceptujemy Betis dostanie ok. 20% praw do niego. Nie pamiętam czy mają opcje wykupu (chyba nie) ale i tak oni go nie kupią bo ich nie stać nawet po promocji
1
Laporta out. Jak można tak robić transfery?! Przecież to się w głowie nie mieści w takim klubie
17
A za co ma być zagrożona? Mamy kryzys ale zauważmy że nie ma problemów w budowaniu akcji, tworzeniu sytuacji albo kontrolowaniu meczu, przegrywamy mecze bo marnujemy ogromne ilości sytuacji na co trener ma wpływ ale mały. Jedyne o co można mieć pretensje to o wystawianie Peni kosztem Wojtka i Martina kosztem Forta bo przez to sam sobie utrudnia. Prace Flicka oceni się po sezonie ale na ten moment mamy znaczna poprawę bo zawodnicy się w końcu rozwijają, styl gry jest lepszy i strzelamy więcej goli, wyniki też są lepsze bo bierze się pod uwagę nie tylko La Ligę ale też LM
0
@krol211 a Nico to tani?
0
@krol211 a Nico się jeden sezon wylosował (:
Leao jest narazie poprostu lepszy, Nico jest mega przehajpowany i miał tylko jeden sezon który daje mu możliwość gry na tym poziomie. Gdyby to odemnie zależało to nawet byśmy w jego stronę w tym momencie nie spojrzeli. Z tej dwójki wybieram Leao ale nie chce żadnego
0
@Marcelinho99 nawet 11. Szczęsny nie tylko ma owiele większy zasięg ale też owiele lepsze pozycjonowanie się i refleks
1
@Messibestplayerintheworld jak nie przedłuży umowy to na trybuny i tyle, sportowo na tym nie stracimy
0
@pszemko87 z tych dwóch to Leao ale żaden nie powinien tu trafić