1

@messi33 beton wyborczy którego nie brakuje

1

No ale jak to? Laporta przecież obiecał.....
Każdy wiedział że stadion będzie dostępny dopiero w następnym sezonie ale beton wyborczy łyknął opowieści Laporty że wrócimy nawet w połowie sezonu xd. Już dawno powinien być załatwiony stadion zastępczy za Montjuic ale nie, teraz będzie szukanie na szybko żeby mieć gdzie grać

0

@Eric_Abidal_22 to podaj mi chociaż jeden dowód ustawienie meczu. Nie jestem naiwny ale nie ma szans żebyśmy to my kupowali sędziów bo jesteśmy przez wiele przez nich krzywdzeni

0

@Sysia11 szansę ma ale zobaczymy bo sam talent to nie wszystko, dużo perełek się odbijo od tego poziomu. Miejsce dla niego będzie bo może grać na 3 pozycjach u nas

0

@Eric_Abidal_22 jaka korupcja? Masz jakikolwiek dowód na ustawienie chociaż jednego meczu? Nie ma takiego dowodu. Narazie wszystko wskazuje że chodziło o wyprowadzanie pieniędzy z klubu.
Sorry ale każdy kto jest obiektywny nawet by nie pomyślał że my kupowaliśmy sędziów

1

@Azazel_Pazuzu no hymn Realowi to się akurat udał

7

@Nightraider pracował z najlepszymi trenerami świata przez całą karierę i był topowym zawodnikiem tylko zdrowie nie dopisało. Jest naprawdę bardzo cenny i najbardziej było to widać po młodych zawodnikach

3

Oby bo dużo dawała jego obecność

0

@PatrykBarca poczytaj sobie na necie ile on chciał dostać, wcześniej gdzieś wyczytałem że chciał od Chelsea 30mln za podpis i ponad 20mln brutto pensji to zrezygnowali. Sorry ale mam dosyć ostrego przepłacania

@Encore nawet nie jest najlepszym graczem w ataku Bilbao, jak nie umie ich pociągnąć to napewno nie będzie ciągnął nas. Nico to nie napastnik że jest uzależniony od zespołu, sam musi coś robić a ten sezon ma fatalny w porównaniu z tym na kogo go kreowano

0

@Rupert_Haubica wiedzieli gdzie idą

1

@Encore to funty, 58mln euro. Po tym co prezentuje w tym sezonie to nie jest warty swojej ceny (klauzula+pensja+premie)

2

Tylko nie on ludzie

13

Wymarzony transfer

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Bzyczekk ty mi tłumaczyłeś? Xd, a to dobre. Śmiać mi się już chce od twoich wypocin.
Tu masz porówanie Vallesa z poprzedniego sezonu ze zdobywcą nagrody najlepszego bramkarza
https://www.sofascore.com/pl/football/player/compare?leftPlayerId=964983&leftPlayerSeasonId=52376&leftPlayerTournamentId=8&rightPlayerId=797291&rightPlayerSeasonId=52376&rightPlayerTournamentId=8
Mio zbiera bardzo pozytywne recenzje i powinien był zostać znowu wysłany na wypożyczenie bo było wiadome że trener będzie preferował bardziej doświadczonego bramkarza. 20lat na bramkarza to bardzo mało i byłoby dużym zaskoczoniem jeśli by grał tam teraz w podstawie. Puszczał dużo goli? Zobacz w jakiej grał drużynie i ile sytuacji musiał bronić w meczu. Porównaj sobie jego statystyki z innymi bramkarzami w tamtej lidze a potem się wypowiadaj bo się ośmieszasz.

0

@Bzyczekk siedzi bo nie przedłużył kontraktu z Las Palmas i nic więcej, wcześniej był podstawowym bramkarzem i jednym z najlepszych w lidze. Tyle a że hejtujesz to mnie nie obchodzi.
Pokaż komentarz gdzie napisałem tak jak ty tu teraz napisałeś

0

@Bzyczekk piękne samozaoranie. Valles siedzi na trybunach bo nie przedłużył kontraktu

2

@LukaszFan już sam sobie wszystko dostosowujesz do swojej narracji, nie ma krytyki na obronę? Zacznij czytać komentarze w takim razie bo są co chwilę jechani, nawet ten Eric co prawie nie gra mocno obrywa a o komentarzach w trakcie meczu nie wspomnę. Nie tylko Peni się dostaje. Piszesz w ten sposób jakby on nigdy nie mógł nic więcej zrobić. Wyjdzie mu jeden mecz na pięć i tak to wygląda.
Przyczepiamy się do wyjść? To czemu wogóle Pena od początku nie grał w podstawie tylko wszedł po kontuzji Matsa?
Wybiegi na mecz (udane)
Pena: 2.8 (100%)
Mats: 0.3 (100%)
Wojtek: 0.5 (100%)
U Wojka statystyka z kadry bo w Juve nie miał takich zadań a danych z Arsenalu nie ma.

@quritto nie ma to jak zwalić na narodowość jak jest okazja co? W Hiszpanii cisza? Dziennikarze Mundo Deportivo i El National chcą zmiany bramkarza, poprostu w Polsce media robią sensację. Nie nie patrzymy przez pryzmat Polaka rodaka tylko topowego bramkarza z dużym doświadczeniem do którego Pena nie ma podjazdu i miał nie będzie

2

@LukaszFan xddddd

1

@JanneAhonen nic takiego nie ma, jakby było tak jak piszesz to byśmy nawet nie spojrzeli na ten projekt.
3 miejsce to jak LE? Lepiej doczytaj zasady

1

@JanneAhonen żadnej korzyści? Dużo większe pieniądze i potencjalnie ogromna premia (nawet 1mld euro). A myślałeś że dlaczego kluby wogóle biorą go pod uwagę?

1

@JanneAhonen przecież my i Real to główne twarze tego projektu xd. My napewno od tego nie odejdziemy bo to nasza jedyna droga ratunku finansowego

1

@Gaz nowy format ligi mistrzów daje łatwiejszy awans ale jest trudniej wyjść z wysokiego miejsca bo masz więcej rywali.
Z tym mistrzem to nie przesadzaj bo te analizy nie biorą pod uwagę jak zmieniłby się mecz, tego się nie dowiemy.
Xavi nie ma podjazdu do Flicka, sami zawodnicy są bardzo zadowoleni ze zmiany trenera bo w końcu mają formę a nie łapią ciągle regres, atrakcyjność meczy wzrosła bardzo bo nie ma ciągłego przepychania meczy. Zobaczymy jak pójdzie mu w innym klubie ale na ten moment to poziom maks na drużynę aspirującą do europejskich pucharów

2

@Gaz jak ciężko porównać xd? Normalnie są mecze i wygraliśmy wszystko oprócz jednego meczu. Tak jak mówię przekręcili nas parę razy w lidze w tym sezonie więc sam się wyjaśniasz. Nie jesteś wogóle obiektywny w temacie Xaviego

4

@Gaz czemu nie dasz porównania z wynikami Flicka? Nie pasują do narracji co? Co do przekrętów to mogę Ci podać listę meczów w lidze gdzie nas przekręcili to sytuacja mogłaby być dużo lepsza

4

@Gaz ta ale fanboye wuefisty nie biorą pod uwagę LM, ciekawe dlaczego?

0

@ketrab321 może dostanie zagrać w PK i wtedy zobaczymy bo narazie rywalizacji nie ma

0

@Majczel97 to już ich sprawa bo wydanie na niego 50mln w takiej sytuacji kontraktowej to przepłacenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?