BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szymemdymek weź nawet nie strasz
0
@Szymemdymek żeby zaraz nie było tak jak z Pena
0
@Szymemdymek nie zdziwiłbym się wogóle, w jego wieku jest Kochen który jest uważany za przyszłość w bramce a klub się rozgląda za nowym bramkarzem a on może nie chce być rezerwowym
0
Martin out po sezonie bo nawet na zmiennika jest za słaby. Według mnie to jedynie można wziąć Rensha z Ajaxu bo za rok wraca Valle i Oduro zapowiada się na kota więc mamy dość opcji na bokach. Można pomyśleć o kimś do ataku (najlepiej Lookman) i zmiennik dla Lewego (oby David ale mało prawdopodobne)
1
@blakkudium na 100% będzie na Bernabeu, chociaż żebyśmy półfinał dostali
0
@esem91 no powinni się odwołać ale wiadomo jaka będzie decyzja
21
Faktycznie, brakuje im lewego skrzydłowego
0
@pacior95 pokaż konkretne komentarze a nie kłamiesz.
Co do Olmo to tylko myliłem się co do kwestii jego umiejętności, do reszty miałem rację bo więcej go nie ma jak jest, jest nieregularny, kosztował za dużo i był niepotrzebny
0
@ziomal88 nie nie bronisz wogóle. Ma słaby rok? Który to już? Powoli dobija szósty. Trzeba się gościa pozbyć a nie kolejny rok gadać jaki to on jest ważny
0
@ziomal88 jak przez kolejne 5 lat nie odpali to nadal byś go bronił?
0
@lukmrz Pena zagra jeden dobry mecz na pięć więc xd.
Do jakiej formy ma wrócić De Jong? Miał jeden sezon w Ajaxie, którego skład został cały zweryfikowany w większych klubach. On nie ma do czego wracać. Jest tu ponad 5 lat i tu nie ma go jak tłumaczyć, trzeba się go pozbyć i tyle.
Argument z tym że widzi ich na treningach i wie lepiej bym przyjął gdybym nie widział na meczach że kompletnie sobie nie radzą, nikt normalny nie wierzy że Pena jest lepszy od Wojtka
0
Bardzo się stara chłopak, mało czasu ma na powrót na swój poziom... tylko ponad 5 lat.
Nie mam pojęcia co Flick w nim widzi, to samo z Pena i Martinem
0
@pacior95 przepraszam co robię xd? Co chwilę chwale Flicka ale też mogę go skrytykować kiedy się należy.
Wypisuje bzdury o Deco? Pokaż konkretne komentarze i co tam napisałem jest nieprawdą.
Flick dopiero zaczął pracę a Deco już robi ponad rok więc mam prawo go oceniać
0
@marcin62 xdddd
0
@pacior95 po pierwsze kompletnie nie na temat, po drugie daj linka do komentarza gdzie napisałem że będziemy zajmować 5 miejsce w lidze i walczyć o życie w LM. Poczekam.
Motta rozpoczyna projekt od zera w Juve i na efekty trzeba poczekać a oceny na tym etapie są niepoważne
0
@gaucho104 ma klauzulę 58mln którą trzeba by było wpłacić odrazu a nie w ratach. Do tego duże wymagania finansowe.
Lookman bardzo dobrze by się odnalazł u nas
0
@mientusek1407 Lookman wyszedł by dużo taniej a sportowo według mnie lepiej
4
Rywale Barcelony muszą być bardzo szczęśliwi, że ma takiego piłkarza jak De Jong
0
@ACMaldini3 nikt normalny go nie kupi
1
Świetnie przeanalizowany transfer xd, kupić gościa za kupę kasy i nie można go nawet zarejestrować, przecież gdyby nie kontuzja Christensena to by na trybunach siedział a jakby nie odszedł Gundo to nawet nie byłoby co marzyć o jego rejestracji
2
No trochę słabo że nie ma żadnych informacji o zmiennych i premiach (konkretne kwoty), a o kwotach stałych tylko ogólne informacje
1
@Messibestplayerintheworld po tym co gada Flick przy słabej dyspozycji Peni można wyciągać takie wnioski
@HypeR nie ma szans, będzie jedna maks dwie sytuacje pod nasza bramka więc może zostać zapamiętany albo neutralnie albo negatywnie no chyba że będą co chwilę wylewy w obronie i Wojtek wszystko broni a w to nie wierzę przy takim rywalu
4
@Classik10 każdy jako kibic Barcelony powinien chcieć Wojtka w składzie i nie ma nic do tego narodowość. Pena jest kilkanaście klas niżej i taka jest prawda
1
@KamQiX dostanie maks dwie rundy a to będą zespoły gdzie będzie jedna maks dwie sytuacje pod nasza bramką i prawdopodobnie nie będzie miał wogóle okazji się pokazać bo albo będzie musiał bronić setkę albo strzał w środek bramki, w takich meczach nie testuje się takich bramkarzy. Trzeba liczyć że zagra w superpucharze ale pewnie się skończy na dwóch rundach PK no chyba że się gość opamięta
20
Jak przychodził to bym nawet nie pomyślał że trzeba by było tyle czekać na jego debiut
0
@Bernard777 jak już to tak
Wirtz----Musiala----Foden
------Rodri--------Silva
Nie kupią obu bo przez zarzuty nie będą tak szaleć na rynku żeby nie mieli nic na nich, też FFP im nie pozwoli na takie obciążenie
0
@KrwawiaceoczyVEB Musiala przedłuży z Bayernem już raczej, pewnie po Wirtza pójdą
6
Na 99% przyjdzie nam czekać dopiero na ten mecz żeby zobaczyć Wojtka w pierwszym składzie ale pewnie skończy się na dwóch rundach. Skoro Pena zagra jeden dobry mecz na pięć i nadal gra wszystko to już raczej jest z góry ustalone że to on będzie grać i o żadnej rywalizacji mowy tu nie ma
10
Widać było po ostatnim meczu że priorytetem jest narazie LM. Zmiany m.in. Raphinhi, Lewego i Pedriego bez względu na wynik. Zespół jest zajechany i Flick chce uniknąć dodatkowego dwumeczu i jakoś przetrwać do przerwy świątecznej
1
@escarabajo mamy zawodników o jego profilu, jedyne co to mógłby przyjść DM z prawdziwego zdarzenia ale na takiego nas nie stać