8

@Edii7777 Balde gra dobrze nie wiem czego chcesz, nie wybitnie ale dobrze. W obecnym systemie ma bardzo dużo do roboty i jak gra Martin to wtedy widać ile daje Balde. Oczywiście jest pod formą bo stać go na dużo więcej ale zobaczymy jak będzie postępował jego rozwój

0

@Gall no tak patrzę to źle to ująłem

5

@ViscaelBarca2007 kocur. Ciekaw jestem jak działaby środek pola Pedri-Gavi-Casado ale najpierw Gavi musi wrócić do formy

0

@AlexDark00 bo jest lepszy ale dyskusja z tobą na ten temat nie ma sensu

0

@Rewolucja123 dziennikarze Mundo Deportivo i El Nacional

0

@sergio5 nie wcale nie ma tam debaty, dużo mediów w Hiszpanii chce zmiany bramkarza. W Polsce poprostu ludzie podchodzą do tego bardziej emocjonalnie

0

Nie no raczej nie ma szans że Flick po takiej przerwie wystawi go w podstawie, maks wejdzie w drugiej połowie. Nie widzę przeszkód żeby Eric zagrał za kogoś z Cubarsi/Inigo w podstawie

0

@lukkobe nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale Lookman nie musi grać tylko z Raphinha albo Yamalem, ja sobie wyobrażam takie ustawienie
-------------------Lewy
Lookman---Raphinha---Yamal
I w zależności od terminarza rotacje. Zobacz że taki typ skrzydłowego jest preferowany przez topowe kluby i mało jest takich zawodników.
Oczywiście że go puszcza za 40mln maks a nawet mniej bo będzie miał rok kontraktu i później odejdzie za darmo bo w Atalancie nie zostanie, Atalanta jakby tyle chciała to by tylko zdenerowała zainteresowanych którzy by się dogadali z Lookmanem żeby przeczekał kontrakt w zamian za wyższa pensję

0

@ViscaelBarca2007 to napisałem idealnie bo nawet tego procenta praw nie jesteśmy pewni.
Jak chce sobie na dobre zmarnować karierę to niech siedzi i inkasuje wypłatę, dużo to powie o jego mentalu

0

Jaki jest tego sens? U nas się nie sprawdził i tyle, nie ma sensu próbować znowu tym bardziej że sprawdził się tylko w lidze portugalskiej. W lato jest dostępny Lookman i po niego trzeba iść

3

@ViscaelBarca2007 idealnie by było go oddać za darmo i zachować jakiś procent od sprzedaży. Obecnie dużo lepszym uzupełnieniem kadry byliby Unai Hernandez i Dani Rodriguez

0

@lukkobe głupoty gadasz, zacznijmy od tego że odpal sobie sofascore i obejrzyj jego heatmape, gra na lewym skrzydle tylko w nowoczesnym wydaniu. Nie jest to w żadnym wypadku środkowy napastnik. Obstawi wszystkie 3 pozycję za Lewym co będzie bardzo dużym wzmocnieniem w trakcie sezonu.
Jest to świetny piłkarz, potrafi dryblować i bardzo dużo pracuje w pressingu co tym bardziej daje mu kolejny argument żeby jego wziąć. Owiele lepsza kandydatura od Nico.
I z tą cena też głupot nie gadaj, biorąc pod uwagę cenę i pensje to Lookman będzie lekko połowę tańszy a sportowo lepszy. Przypominam będzie miał w lato rok kontraktu i nie będzie kosztował więcej niż 40mln i będzie to można rozłożyć na raty co w przypadku Nico jest niemożliwe

0

@lukkobe a mi się taki Lookman marzy (:
Fati to musi odejść nawet nie ma co dyskutować

0

@MOLESTA @lukkobe będzie miejsce na rejestrację nowego kontraktu to zobaczymy jak się sytuacja potoczy

17

Odejdzie Eric albo Christensen, może nawet obaj. Araujo nie ma z tym nic wspólnego, poprostu nie mamy dużo graczy o jego profilu. Nawet Flick wątpię żeby pozwolił na odejście najlepszego obrońcy który świetnie pasuje do jego systemu

0

Dobra opcja, zapłacą pewnie więcej nawet bez klasyku a i marketingowo dobrze to wyjdzie

0

@BARCA1899Messi to mi umknęło, dzięki

0

@lukkobe no z poziomu katastroflalnego awansował na słaby. To nie jest bramkarz na taki klub

0

@lukkobe no Fort ma owiele większy potencjał więc tym bardziej się ta decyzja nie broni. Flick ma te swoje niezrozumiałe decyzje ale ważne że narazie idzie świetnie w porównaniu z tym jakie były przewidywania na ten sezon tylko nie wiem czemu sobie utrudnia w ten sposób

2

Od tego będzie najpewniej zależeć kariera reprezentacyjna Lewego bo jak się nie zakwalifikujemy na MŚ to najpewniej zakończy karierę w repce bo później już nie da rady ze względu na wiek grać zarówno w klubie i w kadrze

0

@Messiankaramessi @lukkobe Fort nie ma niby doświadczenia ale owiele gorszy od niego Martin już niby ma xd

16

Bardzo dobrze, jeszcze niech Araujo dostanie zielone światło i gra w obronie powinna się poprawić. Cubarsi i Inigo grają za dużo i mają już problemy nawet z koncentracją co skutkuje błędami jak z BVB

14

Kiedyś nam przejdzie jakieś odwołanie czy to tylko dla wybranych? Czerwona kartka z czapy dla Flicka i nawet odwołanie nie pomogło

0

@hubertbro17 nie ma szans, u Guardioli był budowany na ,,9" i teraz wszystkie liczby praktycznie tam zalicza

3

@Czarny_ck tak tak wmawiaj to sobie

7

@hubertbro17 właśnie ,,9" to pozycja Ferrana

0

@ViscaelBarca2007 wiem, podałem tak dla porównania razem z najważniejszymi statystykami. Mecz oglądam każdy więc spokojnie

0

@626 @krol211 przeczytajcie ostatnie zdanie

0

@Szymemdymek zawsze można to poćwiczyć ale ma z tym spore problemy, nawet wczoraj było to widać przy jego drugim golu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?