0

@bary akurat to jeden z najlepszych albo najlepszy sędzia jak na tą ligę, poza tą sytuacją z potencjalnym karnym (tutaj przepisy są tak zrobione że dużo zależy od indywidualnej interpretacji i jeden sędzia da karnego a drugi nie) to dobrze prowadził mecz

9

Nie wiem za co taka niska ocena dla Flicka, co on zepsuł? Nawet miał gorzej bo był zawieszony, mecz został zdominowany i przegraliśmy przez nieskuteczność i głupie błędy a taktyka i przygotowanie do meczu było bardzo dobre.
Pena nie mógł nic zrobić przy obu golach? Przy drugim ok ale pierwszy był do obrony, strzał był jasno sygnalizowany i gdyby się lepiej ustawił może to obronić. Żeby nie było, nie stwierdzam że Wojtek to na 100% broni ale ta sytuacja jest do obronienia

0

@Bajson zawsze jak coś puści to jest pisane że nie miał szans

0

@krol211 nawet jeśli skrzydłowy by się przydał to napewno nie konkretnie Nico

0

@Mezocyklon87 to czemu prezydenci nie dadzą zbudować trenerowi projektu tylko robią po swojemu i po każdej zmianie trzeba budować wszystko od nowa?

0

@ousmanedembele10 na ten moment napewno ale zobaczymy jak będzie w drugiej części sezonu

5

W lidze bardzo głupio tracimy punkty przez nieskuteczność albo pojedyncze błędy w obronie (to drugie powinno zniknąć po powrocie Araujo i Christensena bo Cubarsi i Inigo grają zbyt dużo) ale miejmy na uwadze że Flick głównie skupia się na LM, nie dziwię się bo uniknięcie dodatkowego dwumeczu będzie mega ważne i potencjalne wyjście z miejsca 1/2 daje najłatwiejsze losowania w 1/8 co powinno bardzo ułatwić dojście do półfinału co zapewni sporo kasy. To sezon przejściowy, przed nim zakładałem że wygramy jeden z PK/SP, drugie miejsce w lidze i gdzieś ćwierćfinał LM a teraz jest nadzieja na coś więcej

0

@normasubiektywna nie zmienił się? Odszedł Cancelo, Felix i przede wszystkim Gundo a w ich miejsce jest Olmo który co chwilę wypada. Do tego kontuzje Araujo, Christensena i Matsa. Skład dużo młodszy

0

0

@Faro @AdrianFCB10 @Nightraider jest wypożyczony na rok ale jest opcja na drugi rok i jeśli tego nie zaakceptujemy Betis dostanie ok. 20% praw do niego. Nie pamiętam czy mają opcje wykupu (chyba nie) ale i tak oni go nie kupią bo ich nie stać nawet po promocji

1

Laporta out. Jak można tak robić transfery?! Przecież to się w głowie nie mieści w takim klubie

17

A za co ma być zagrożona? Mamy kryzys ale zauważmy że nie ma problemów w budowaniu akcji, tworzeniu sytuacji albo kontrolowaniu meczu, przegrywamy mecze bo marnujemy ogromne ilości sytuacji na co trener ma wpływ ale mały. Jedyne o co można mieć pretensje to o wystawianie Peni kosztem Wojtka i Martina kosztem Forta bo przez to sam sobie utrudnia. Prace Flicka oceni się po sezonie ale na ten moment mamy znaczna poprawę bo zawodnicy się w końcu rozwijają, styl gry jest lepszy i strzelamy więcej goli, wyniki też są lepsze bo bierze się pod uwagę nie tylko La Ligę ale też LM

0

@krol211 a Nico to tani?

0

@krol211 a Nico się jeden sezon wylosował (:
Leao jest narazie poprostu lepszy, Nico jest mega przehajpowany i miał tylko jeden sezon który daje mu możliwość gry na tym poziomie. Gdyby to odemnie zależało to nawet byśmy w jego stronę w tym momencie nie spojrzeli. Z tej dwójki wybieram Leao ale nie chce żadnego

0

@Marcelinho99 nawet 11. Szczęsny nie tylko ma owiele większy zasięg ale też owiele lepsze pozycjonowanie się i refleks

1

@Messibestplayerintheworld jak nie przedłuży umowy to na trybuny i tyle, sportowo na tym nie stracimy

0

@pszemko87 z tych dwóch to Leao ale żaden nie powinien tu trafić

4

@xavi890 weź się chłopie nie kompromituj

0

0

I to są konsekwencje głupich przepisów o interpretacji tych rąk w polu karnym, jeden sędzia da karnego a drugi nie bo sobie może zinterpretować jak chce

0

@FC4BARCA byli owiele gorsi, przegraliśmy przez brak skuteczności i głupie błędy

1

Nadal nie wiem jakim cudem my to przegraliśmy. Absolutnie zdominowany mecz ale masowo marnowaliśmy sytuacje i dwa głupie błędy w obronie i Atletico wszystko wykorzystuje. xG wynosiło dla nas 2,72 a dla Atletico 0,63..... niestety przez to na 99% spadamy na 3 miejsce. Fermin zaczyna wracać do formy, to samo Balde i Gavi ale Lewy zaczyna łapać dołek, nie rozumiem czemu Ferran wszedł na skrzydło, jak już miał wejść to niech wchodzi za Lewego. Pedri to jest taki przekot że głowa mała, nie wiem co by było bez niego

1

@Barcatroll Ferran w pomocy albo na skrzydle xd, super pomysł. Jedyna inną opcja byłby De Jong ale on jest ostatni w hierarchii

0

Fermin to było raczej wiadome że zagra ale Gavi to trochę zaskoczenie ale może dobrze wyjdzie bo Olmo strasznie spadł z formą. Nie pasuje mi jak na boisku są jednocześnie Casado, Pedri i Gavi bo wtedy Pedri jest przesuwany wyżej przez co jest mocno ograniczany jego potencjał a potencjał Gaviego jest w defensywie to też go do przodu Flick nie da, zobaczymy jak to wyjdzie. Szkoda tylko że Flick nie powołał Rodrigueza na mecz to byłby potencjalny joker z ławki jakby nie szło nic zrobić

0

@Szymemdymek zobaczymy

1

@tbas u Xaviego to nie ma co patrzeć bo raz że Pedri ciągle wypadał a dwa że grali nie na swoich pozycjach

2

@blakkudium Fermina się spodziewałem ale z Gavim zaskoczył. Pewnie Pedri zagra wyżej

0

Typowy polityk

0

@kakawek Balde i tak gra po całej szerokości boiska

0

@Cvzx Ferran jak ma grać to tylko na ,,9" bo jak gra na skrzydle to nie ma to ani korzyści dla nas ani dla niego. Szkoda że Flick nie wziął na mecz chociaż Rodrigueza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?