BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro masz jakieś źródło? Bo nie wierzę że tyle mu dali
0
Chyba sobie żarty robią, mam nadzieję że to fake
0
@Faro to 20 brutto chyba
3
@VeB 1899 zarejestrują go spokojnie ale będzie to miało niemałe konsekwencje
6
Najpewniej sprzeda te loże za pół ceny i go zarejestrują ale powinien za ten cyrk ręczyć swoimi pieniędzmi. Jak można było tak nas skompromitować i pogorszyć sytuację finansową?
1
@KamQiX nie poda się do dymisji
2
Rozczarowanie z De Jongiem? Przecież to jest co roku więc idzie się już przyzwyczaić.
Najbardziej rozczarowały kwestie pozasportowe i obniżka formy ale to drugie można tłumaczyć bo wcześniej graliśmy dużo ponad stan i krótka ławka i kontuzje dały o sobie znać, zobaczymy co będzie po przerwie
3
@blakkudium ja bym go na lotnisko odwiózł. Ale najpewniej odejdzie za darmo co i tak nam się opłaci
0
@Kapitan9 trzeba brać Davida bo lepszej opcji za taką cenę nie znajdziemy, pasuje profilem, kibic Barcy, bez kontraktu za rok.
Lautaro, Isak i Gyokeres są poza naszym zasięgiem, do tego Isak mocno nieregularny i podatny na kontuzje a Gyokeres to kot w worku na grube miliony
0
@Katalończyk 99 będzie git xd?
0
@Filipem to powinien być jeden z priorytetów ale wiadomo kogo mamy w zarządzie, a za rok będzie płacz że nie ma zmiennika ani następcy Lewego który będzie miał 37lat. Taniej nikogo lepszego nie znajdziemy
4
@Arden podałeś przykład Lewego a on ma najwięcej goli w drużynie, dla porównania ten Nunez ma dwa gole w PL. Mogłeś napisać że koledzy marnują dużo sytuacji bo sam zobacz jak to zabrzmiało
1
@Arden a Nunez to marnuje mniej xd? Tu cały zespół seryjnie marnuje sytuacje
0
Powiem tak, dobrym pomysłem byłoby sprowadzenie doświadczonego pomocnika bo po odejściu Gundo są tam praktycznie same dzieciaki ale z tych opcji to tylko Partey może być raczej rozważany a i jego kandydatura mnie średnio przekonuje ale zobaczymy bo przyznam że naprawdę rzadko go oglądałem, nie można też zlekceważyć faktu że miał spore problemy zdrowotne w poprzednim sezonie. Też by się wtedy przydało żeby odszedł De Jong ale raczej marne nadzieje.
Co do Trenta i Daviesa, powiem tak, byłoby nas stać tylko na Trenta ale do tego potrzeba kompetenego zarządu a na Daviesa nas poprostu nie stać i tyle w temacie, nie ma kompletnie sensu ładować w niego tyle kasy nawet jakbyśmy je mieli, wolę wziąć za małe pieniądze jakiegoś bardziej doświadczonego zawodnika na tą pozycję do rywalizacji i pomocy dla Balde, może Mitchell z Crystal Palace
2
Miejmy taką nadzieję bo potrzebujemy Gaviego w formie
0
@MatBac1991 nie raczej, pewnie sprzeda bajkę że La Liga nas prześladuje
0
@MatBac1991 De Jong nigdzie się niestety nie rusza to nie ma tematu
0
@Herato przecież on nie chce odejść
1
@blakkudium no tak mało pomocników w szkółce, trzeba wydać te kilkanaście milionów
0
@DAM1ANOo czyli nic nie masz mądrego do powiedzenia. Pozdrawiam
0
@Litman pensja Lewego spada w następnym sezonie i już się nie podniesie, w tym sezonie jest najwyższa
0
@DAM1ANOo oho odpalił się, jako jedyny dałem argument w tej ,,dyskusji", albo dyskutujesz na temat albo nara
0
@DAM1ANOo kolejny bez argumentów
@Konstanty23 doceniam wytrwałość ale nie ma sensu z kimś takim dyskutować, szkoda nerwów a takich ludzi jest pełno w internecie
1
@Filipem xdddd
4
Niech oni najpierw zarejestrują nowe kontrakty a nie znowu będzie problem. Żeby się zaraz nie okazało że Taha w lato nie będzie za co zarejestrować
0
@Arekvip widzisz można coś mądrego napisać. Odpowiadając na pytanie najlepszym kandydatem jest Marc Ciria i polecam zapoznać się z jego kandydaturą, szansę niestety prawie zerowe przez brak popularności wśród socios i gość nie jest politykiem co naobiecuje
@pasquda weź chłopie, oczekiwaliśmy stopniowej naprawy sytuacji a nie jej pogorszenia, są lepsi kandydaci. Ja mam startować xd? Czekałem aż ktoś to napisze xd, no tak bo tylko byli prezydenci mają prawo krytykować bo tylko oni mają o tym pojęcie xd
2
Super to kto zastąpi później Lewego? Pewnie wynajdą kolejnego Roque za miliony zamiast wziąć Davida za free
0
@kuz chłop co chwilę nas bardziej zadłuża i mam na niego liczyć tak? Ja już teraz współczuję kolejnemu prezydentowi o ile Laporta znowu nie wygra (oby nie bo to będzie fatalna sytuacja) bo zamiast dalej sprzątać burdel po Bartomeu będzie sprzątał burdel bo Bartomeu i Laporcie
0
@kuz Laporta nic sam nie potrafi, zarówno lata temu jak i na początku tej kadencji wszystko robili za niego fachowcy których sprowadzał ale zaczął robić takie wąły i wtrącał się w czyjąś robotę nie mając o niej pojęcia to wszyscy od niego odeszli i jest jak dziecko we mgle.
Ciria to idealny kandydat i biznesem, marzeniem by było mieć go jako prezydenta ale wiadomo jak zawsze wychodzi. To nie polityk co naobiecuje jak Laporta. To co piszesz to typowy ,,argument" wyborczego betonu. Socios swoim zachowaniem pokazują że nie zależy im na dobru klubu, zawsze są bierni jak zarząd coś odwala, to oni trzymali Rossella, Bartomeu i teraz Laporte, ich mało co obchodzi, aby przyjść zagłosować na tego co dużo naobiecuje. Mam nadzieję że kiedyś przejdziemy na model mieszany i ktoś będzie patrzył na ręce a nie jak socios.
Nikogo nie atakuje tylko krytykuje gościa który może doprowadzić nasz klub do ruiny
0
@kuz już nieraz to tłumaczyłem, nie możesz czasami poczytać wywiadów każdego kandydata? Wszystko można przeczytać ale widzę że się nie chce.