BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz tu nie ma dobrego rozwiązania, są tylko mniej złe
1
@blakkudium spokojnie jak dostawca pizzy w końcu przyjedzie to napewno coś wymyślą
0
@ACMaldini3 tak
1
@Pablozeusz jak już to Astralaga/Kochen a nie Pena. Wojtek musi chyba od czegoś zacząć, sorry ale jak jutro nie zagra to nie wiadomo czy wogóle zagra
0
@pasquda xd
4
@RadKe12 Christensen jest normalne zarejestrowany, Araujo też może normalnie grać ale nie ma miejsca narazie żeby przedłużyć jego kontrakt
23
Jak jutro nie zagra to będzie naplucie mu w twarz. I tak nie ma tu żadnej rywalizacji ale zaraz się okaże że Wojtek wogóle nie zagra
1
@tbas pierwszy garnitur to Wojtek w składzie. Jeśli jutro nie zagra to jest naplucie w twarz Wojtkowi, może jeszcze wogóle nie zagra
7
Dobrze powiedział, nie powinien się teraz za nich tłumaczyć
0
@Filipem on chyba sobie żarty robi. Jeszcze się skończy że wogóle nie zagra xd
0
@Nightraider to się skończy seria pozwów jeśli finalnie ich zarejestrujemy
0
@pasquda xd, typowy beton. Nawet poprawne napisanie komentarza go przerasta
0
@Nightraider ale sprzedaże zawodników chyba nie maja nic wspólnego z rejestracją teraz. Czas minął i teraz liczą się chyba tylko pieniądze z lóż vip
1
@MalanFCB Tah będzie w lato teoretycznie + wraca Christensen więc problemu nie powinno być ale tu głównie chodzi o to że sprzedamy Erica po promocji
0
@Nightraider te 10mln to razem ze zmiennymi więc nawet tyle możemy nie dostać
11
@xavi890 znowu ty? 15mln powinniśmy teraz wziąć a bierzemy 10 razem ze zmiennymi. Sprzedaż to dobra decyzja ale nie po promocji
4
@MalanFCB jego sprzedaż to dobra decyzja ale powinni wziąć więcej
1
@tbas te 10mln to razem ze zmiennymi xd
@Filipem 15mln i tyle a nie 10mln razem ze zmiennymi i to zimą. Jego sprzedaż to dobra opcja na zarobek ale jak zwykle po promocji
7
10mln w tym zmienne xd? I to jeszcze w zimę xd. Znowu tracimy kasę. A tak wogóle to czemu operacja jest uwarunkowana rejestracją Olmo i Victora? Przecież to wogóle inne pozycje
1
@blakkudium szkoda, może w następnej rundzie zagra
2
@nowy19pl na miejscu Flick bym tylko powiedział że to nie moja robota i następne pytanie, z jakiej racji on ma świecić za nich oczami?
0
@Pedri16Future ogólnie to Flick powinien sobie spokojnie poradzić, tu największym problemem są stracone pieniądze.
Olmo zagra ok.40% meczy w sezonie, jego minuty przejmie Fermin i Torre a do kadry załapie się pewnie Rodriguez i mam nadzieję Unai Hernandez, wierzę że Flick sobie spokojnie poradzi
0
@normasubiektywna kurde a miał być potrójny xd
0
@jacobFCB nie miał lepszych opcji, dla niego to była wsumie ostatnia szansa żeby nie wypaść z topu
0
Komentarz usunięty
0
@Criss18Barca może nie odejdzie ale zacznie walczyć o swoje, sorry ale nie dostał żadnego transferu w lato jakiego chciał, ani Olmo ani Nico to nie był jego pomysł i dostał Olmo xd. Teraz mogą się zacząć dymy
9
Wiecie co jest najgorsze w tej sytuacji? Że nawet jak Tebas pójdzie nam znowu na rękę i ich zarejestruje to socios znowu nic nie zrobią z tą kompromitacja i fatalnym zarządzaniem tylko najpewnej ogłoszą sukces i masterclass Laporty, mało tego zamiast szans na dymisje to bedzie faworytem o drugą kadencję co będzie katastrofą. Sprawa i tak pewnie skończy się w sądzie bo albo my tam pójdziemy albo kluby z La Ligi. Naprawdę czekam na dzień kiedy przejdziemy na model mieszany i skończy się ten syf w zarządzaniu klubem.
0
@ali3gator razem z Wojtkiem średni wiek kadry wynosi 24 lata więc tacy zawodnicy są bardzo potrzebni, mamy ich poprostu mało
0
@pasquda Laporta niczym się w tym momencie nie różni od Bartomeu a ty gadasz że nikt nie zrobi nic lepiej xd? Właśnie przez takich jak ty zarządy niszczą ten klub od wielu wielu lat. Wyborczy beton
2
@Filipem ale to byłby fart, a beton wyborczy uznałby to jako sukces i masterclass Laporty xd